Najczęstsze zadania na maturze z matematyki - stara matura

Najczęstsze zadania na maturze z matematyki - stara matura

Cena:

99 zł

Przedmiot: Pakiet

Informacje o kursie

  • VOD
  • Łukasz Jarosiński
  • Natychmiastowy dostęp

Szczegóły kursu

Opis kursu:

Pomimo 3 lat nauki w liceum i 4 lat w technikum, około 25% maturzystów nie zdaje matury z matmy. A ja Ci mówię, że możesz w kilka godzin przygotować się do matury żeby bez problemu ją zdać. Tak naprawdę nie musisz nawet chodzić do szkoły. Jak to zrobić?

Przeanalizowałem wszystkie zadania maturalne z matur majowych, sierpniowych i czerwcowych od 2015 r. Jest to łącznie 18 arkuszy. Podzieliłem zadania z tych arkuszy na typy zadań. Następnie zliczyłem ile raz każdy typ pojawił się na maturze. Okazało się, że jest 15 typów zadań które prawie zawsze pojawiają się na maturze. Na każdej z matur podstawowych od 2015 r. do 2021 r. pojawiało się ponad 10 tych typów zadań. Zatem jeśli je ogarniesz to masz 100% pewność zdania matury i to na dobry wynik.

Nagrałem film w którym omawiam te zagadnienia. Z każdego zagadnienia pokazuję na nagraniu przykładowe zadanie, całą potrzebną teorię, wypisuję wszystkie inne zadania z tego typu, które dotychczas pojawiły się na maturze oraz wskazuję materiały do dalszego ćwiczenia zagadnień poruszanych w filmie. Nagranie trwa niecałą godzinę i zawiera najważniejszą i unikalną wiedzę do zdania matury podstawowej. Aby zakupić film wystarczy się zalogować i dokonać przelewu- film będzie od razu aktywny, Jestem przekonany, że analiza tego filmu to będzie Twój najlepszy ruch do osiągnięcia upragnionego wyniku na maturze podstawowej.


Autor: Łukasz Jarosiński- nauczyciel kilku tysięcy maturzystów 

Zawartość kursu:

15 zadań z matematyki 50 min.

Terminy spotkań do wyboru:

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie