Książki maturalne

Przygotowane przez specjalistów zbiory zadań, które pomogą przygotować Ci się do matury.

Znaleziono 9 elementów w sklepie.
Kurs maturalny – matematyka podstawowa
Kurs maturalny – matematyka podstawowa

W książce znajdują się najlepsze techniki uczenia się, zadania maturalne z poziomu podstawowego podzielone na działy, z oznaczeniem stopnia trudności, autorskie zadania domowe wraz z kryteriami, blisko 50 wzorów których nie ma w karcie wzorów, harmonogram pracy oraz odpowiedzi do zadań. To wszystko sprawia, że ta pozycja jest liderem wśród opracowań maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym.

59,99 49,99 zł

Kurs maturalny – matematyka rozszerzona
Kurs maturalny – matematyka rozszerzona

W książce znajdują się najlepsze techniki uczenia się, zadania maturalne z poziomu rozszerzonego podzielone na działy, z oznaczeniem stopnia trudności, autorskie zadania domowe wraz z kryteriami, część teoretyczna podzielone na działy z wyszczególnieniem tego czego nie ma w karcie wzorów, harmonogram pracy oraz odpowiedzi do zadań. To wszystko sprawia, że ta pozycja jest liderem wśród opracowań maturalnych z matematyki na poziomie rozszerzonym.

59,99 49,99 zł

Kurs maturalny – fizyka rozszerzona
Kurs maturalny – fizyka rozszerzona

W książce znajdują się najlepsze techniki uczenia się, zadania maturalne z fizyki podzielone są na działy, z oznaczeniem stopnia trudności, autorskie zadania domowe wraz z kryteriami, wzory których nie ma w karcie wzorów oraz odpowiedzi do zadań. To wszystko sprawia, że ta pozycja jest liderem wśród opracowań maturalnych z fizyki na poziomie rozszerzonym.

69,99 59,99 zł

Arkusze maturalne - matematyka podstawowa
Arkusze maturalne - matematyka podstawowa

Arkusze maturalne to pozycja dla każdego maturzysty, który chce przećwiczyć typowe zadania maturalne z poziomu podstawowego.

49,99 39,99 zł

Arkusze maturalne - matematyka rozszerzona
Arkusze maturalne - matematyka rozszerzona

Arkusze maturalne to pozycja dla każdego maturzysty, który chce przećwiczyć typowe zadania maturalne z poziomu rozszerzonego.

59,99 49,99 zł

Arkusze maturalne -   fizyka rozszerzona
Arkusze maturalne - fizyka rozszerzona

Arkusze maturalne to pozycja dla każdego maturzysty, który chce przećwiczyć typowe zadania maturalne z fizyki na poziomie rozszerzonym.

49,99 39,99 zł

Pakiet: Kurs maturalny matematyka podstawowa + Arkusze maturalne matematyka podstawowa
Pakiet: Kurs maturalny matematyka podstawowa + Arkusze maturalne matematyka podstawowa

Pakiet zawiera wszystko co potrzebne w przygotowaniach do matury podstawowej z matematyki

109,99 84,99 zł

Pakiet: Kurs maturalny matematyka rozszerzona + Arkusze maturalne matematyka rozszerzona
Pakiet: Kurs maturalny matematyka rozszerzona + Arkusze maturalne matematyka rozszerzona

Pakiet zawiera wszystko co potrzebne w przygotowaniach do matury rozszerzonej z matematyki

119,99 94,99 zł

Pakiet: Kurs maturalny – fizyka rozszerzona + Arkusze maturalne - fizyka rozszerzona
Pakiet: Kurs maturalny – fizyka rozszerzona + Arkusze maturalne - fizyka rozszerzona

Pakiet zawiera wszystko co potrzebne w przygotowaniach do matury z fizyki na poziomie rozszerzonym

119,99 94,99 zł

Jak dobrze przygotować się do egzaminu maturalnego z matematyki i fizyki? To przedmioty, w których, poza teorią, bardzo ważna jest praktyka. Z tego powodu nie wystarczy nauka reguł i definicji. Aby dobrze zdać maturę, trzeba ćwiczyć rozwiązywanie zadań. Warto rozwiązywać ponownie te, które były przerabiane w szkole, w trakcie lekcji, aby utrwalić sobie sposób postępowania w konkretnych przypadkach. To jednak trochę zbyt mało. Aby zachować systematyczność, dobrze jest sięgnąć po dodatkowe zadania i rozwiązywać arkusze maturalne z matematyki. Można wejść na stronę CKE i pobrać arkusze z poprzednich lat, a następnie spróbować swoich sił w zadaniach, z którymi mierzyli się uczniowie wcześniej w trakcie egzaminów. Poza arkuszami CKE, warto sprawdzić również książki maturalne, które zawierają zadania niespotykane wcześniej, ale oparte o program. Książki zawierają także odpowiedzi. Na tej stronie możesz zakupić książki, które pomogą Ci się przygotować do egzaminu maturalnego z matematyki oraz fizyki. Są to kursy maturalne oraz arkusze maturalne. Kursy to książki zawierające m.in. zadania maturalne podzielone na działy oraz autorskie zadania domowe wraz z odpowiedziami. Arkusze maturalne- jak sama nazwa brzmi zawierają arkusze z danego przedmiotu: 24 do matematyki rozszerzonej, 12 do fizyki oraz 12 do matematyki podstawowej. Są to autorskie zadania, idealnie dobrane na podstawie wcześniejszych arkuszy CKE oraz podstawy programowej.

Arkusze maturalne i odpowiedzi

Najlepiej uczyć się praktycznie, rozwiązując zadania. Arkusze maturalne matematyka online dostępne są na stronach komisji egzaminacyjnej. Aby rozwiązywanie zadań było faktycznie pomocne w nauce, warto szukać również odpowiedzi do arkuszy. W naszych arkuszach każde zadanie ma podane kryteria jego rozwiązywania, dzięki czemu uczeń może nie tylko sprawdzić poprawne rozwiązanie, ale także cały cykl rozumowania w danym zadaniu.

Arkusze maturalne matematyka

Arkusze maturalne z matematyki, tak z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego, to bardzo dobry sposób na utrwalenie wiedzy z lekcji czy kursów maturalnych. O wysokim poziomie tych arkuszy świadczy fakt, że najlepszy nauczyciel 2020 r. wg „Orły Edukacji” – Łukasz Jarosiński korzysta z nich podczas kursów maturalnych. Co więcej Pan Łukasz osobiście dopilnował każdego zadania z tej pozycji, aby idealnie odwzorowało podstawę programową.

Arkusze maturalne fizyka

Aby jak najlepiej przygotować się do egzaminu z fizyki, warto rozwiązywać arkusze maturalne. Na rynku praktycznie brakuje pozycji z arkuszami, która idealnie odzwierciedlają nową podstawę programową. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu redagując swoje niepowtarzalne arkusze z fizyki- idealnie dopasowane do potrzeb maturzysty. Zadania są różnorodne, wszystkie niepowtarzalne, bazujące na arkuszach CKE i naszego autorstwa.

Książki do matury

Arkusze maturalne to przydatne narzędzie do nauki do egzaminu, jednak nie są nieograniczone. Dostępne są arkusze z egzaminów majowych, ale również z matur próbnych. Aby zapewnić sobie więcej ćwiczeń, warto sięgnąć po książki maturalne. Książki do matury z matematyki i fizyki – tzw. „Kurs maturalny” - zawierają wiele zadań, które można przerobić samodzielnie lub z nauczycielem. Są tam również wskazówki dotyczące uczenia się opracowane na najnowszych badaniach naukowych oraz osobistych spostrzeżeniach Pana Łukasza Jarosińskiego bazujące na tysiącach jego uczniów. Znajdziesz tam również zadania maturalne podzielone na działy z wyszczególnieniem poziomu trudności oraz zadania domowe wykonane w technice przeplatanej. Badania naukowe dowiodły, że uczeń pracując w technice przeplatanej uzyskuje dużo lepsze rezultaty względem ucznia pracującego według techniki blokowej (typowe nauczanie w szkole, dział po dziale).

Książki do matury z matematyki i fizyki

Jeśli chcesz rzetelnie podejść do przygotowań do egzaminu, sięgnij po arkusze maturalne matematyka i fizyka oraz odpowiedzi do nich. Uzupełnij to również zadaniami z książek „Kursy maturalne” , które przygotowują do matury z matematyki, a także fizyki. Książki to najtańsza inwestycja w siebie. Wiedza oraz umiejętności które zdobędziesz studiując zagadnienia i rozwiązując zadania z tych książek przyniosą oczekiwane rezultaty podczas pisania egzaminu maturalnego z tych przedmiotów ścisłych.

Książki przygotowujące do matury

Książki do matury matematyki oraz fizyki to książki, które zostały opracowane przez nauczycieli z doświadczeniem. Nadzorującym cały projekt był wybitny nauczyciel- Łukasz Jarosiński. Dzięki pracy ekspertów przygotowanie do egzaminu będzie kompleksowe i faktycznie rzetelne. W książkach poza samymi zadaniami znajdziesz również odpowiedzi i rozwiązania, co pozwoli Ci przeanalizować sposób wykonywania danych rodzajów poleceń. Znajdziesz tam również teorię- tylko tą występującą na maturze- z podziałem na to co jest i czego nie ma w karcie wzorów.

Książki są dostępne dla poziomu rozszerzonego oraz podstawowego. Są wśród nich książki z arkuszami maturalnymi, ale także książki przygotowujące do matury na co dzień: „Kursy maturalne”. Znajdziesz tu odpowiednio wyważone połączenie teorii i praktyki, abyś mógł zrozumieć cały materiał niezbędny do zdania egzaminu.