Konkurs Jaromat - Szkoła Maturzystów Łukasza Jarosińskiego

Konkurs matematyczny Jaromat

Zapisz się na bezpłatny konkurs online dla klas 2 - 3 liceum (3 - 4 technikum) i wygraj stypendium o wartości 5000 zł, a także vouchery na lekcje w ogranizowanych przez nas kursach maturalnych. Wygrywa aż połowa uczestników!

Weź udział w konkursie

Liczba miejsc ograniczona!

Partnerami konkursu są:

Termin konkursu: 23.05.2024, 19:00 - 20:00

O konkursie

Jaromat to organizowany co roku bezpłatny konkurs matematyczny dedykowany dla wszystkich, którzy w roku 2025 lub 2026 będą pisali maturę z matematyki na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

• Jest przeprowadzany w formie testu online i umożliwia sprawdzenie matematycznych umiejętności z poziomu maturalnego każdego chętnego ucznia, bez względu na jego dotychczasowe wyniki w nauce
  • odbędzie się 23.05.2024 o godz. 19:00, trwa 60 min.
  • zawiera atrakcyjne nagrody: vouchery wygrywa aż połowa uczestników, a nagroda główna to stypendium o wartości 5000 zł!

Biorąc udział w konkursie Jaromat

Przećwiczysz zadania maturalne,

które z dużym prawdopodobieństwem pojawią się na maturze podstawowej i rozszerzonej

Masz dużą szansę wygrać atrakcyjne nagrody,

w tym stypendium w wysokości 5000 zł lub vouchery na zajęcia w kursach prowadzonych przez Szkołę Maturzystów

Otrzymasz dostęp do dwóch darmowych lekcji,

które przygotują Cię zarówno do konkursu, jak i do matury podstawowej i rozszerzonej (16.05 i 19.05 o 19:00)

Opis zadań

Konkurs składa się z 20 zamkniętych zadań ABCDE jednokrotnego wyboru. Czas trwania konkursu to 1 godzina. Zadania dotyczą zagadnień odpowiadających pierwszej i drugiej klasie liceum, ale tylko tych, które pojawiają się na maturze (zarówno podstawowej, jak i rozszerzonej).

• Zadania 1 - 5
    będą podobne do typowych zadań występujących na maturze podstawowej
  • Zadania 6 – 10
    będą podobne do trudnych zadań z matury podstawowej i łatwych z matury rozszerzonej
  • Zadania 11 – 15
    będą podobne do typowych zadań występujących na maturze rozszerzonej
  • Zadania 16 - 20
    będą podobne do trudnych zadań występujących na maturze rozszerzonej
Procenty Potęgi i pierwiastki Zadania z treścią Funkcja liniowa Własności funkcji Wartość bezwzględna Funkcja kwadratowa Wielomiany Wzory skróconego mnożenia st. 2 i 3 Funkcja wykładnicza i logarytmiczna Trygonometria Planimetria: tw. Pitagorasa + trygonometria Planimetria: Podobieństwo i przystawanie Planimetria: kąty w okręgu Planimetria: twierdzenie sinusów i cosinusów Planimetria: własności trójkątów i czworokątów Ilość rozwiązań równania liniowego Układy równań Przekształcenia wykresów Geometria analityczna

Laureat 1. stopnia

1. miejsce

Stypendium o wartości 5000 zł

Laureat 2. stopnia

miejsca 2-10

Voucher o wartości 400 zł na lekcje dowolnego kursu online na żywo w Szkole Maturzystów

Laureat 3. stopnia

połowa najlepszych uczestników

Voucher o wartości 80 zł na lekcje dowolnego kursu online na żywo w Szkole Maturzystów

Zdobycie tytułu laureata może sugerować nauczycielowi szkolnemu zwiększenie oceny końcowej z matematyki!

Przebieg

Zapisz się na konkurs
Korzystając z formularza powyżej, zapisz się na konkurs wpisując dane: imię, adres email oraz opcjonalnie numer telefonu
Weź udział w darmowych lekcjach
16.05.2024 i 19.05.2024 będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w darmowych lekcjach przygotowawczych (szczegóły, w tym instrukcję dołączenia, otrzymasz w wiadomości email oraz SMS zaraz po zapisie)
Bądźmy w kontakcie
Sprawdzaj pocztę i sms: zaraz po zapisie, kilka dni przed i w dniu konkursu otrzymasz wiadomości, w których otrzymasz link umożliwiający Ci udział w konkursie w wyznaczonym terminie (23.05.2024, godz. 19:00)
Chwilę przed startem przejdź na stronę z testem
23.05.2024 przed godz. 19:00 skorzystaj z otrzymanego linka, który przeniesie Cię do strony z testem
Rozwiąż test konkursowy
Test uaktywni się dokładnie o godzinie 19:00, 23.05.2024. Maksymalny czas rozwiązywania zadań to 60 minut. Po rozwiązaniu zadań zatwierdź odpowiedzi.
Oczekuj na wyniki
Niebawem poinformujemy Cię o wynikach konkursu. W pierwszej kolejności liczą się zdobyte punkty, a przy ich równej liczbie czas wykonywania zadań. Masz ogromną szansę na wygraną!

Darmowe lekcje

• Każdy z uczniów zapisanych na kurs będzie mógł wziąć udział w dwóch darmowych lekcjach przygotowujących zarówno do konkursu jak i matury z najlepszym korepetytorem w Polsce dr Łukaszem Jarosińskim (wg instytutu Orły Edukacji).
  • Darmowe lekcje odbędą się w terminach: 16.05.2024 i 19.05.2024 o godzinie 19:00.
  • Podczas lekcji będą omawiane typowo maturalne zadania, które mogą także pojawić się na konkursie.
  • Po konkursie odbędzie się darmowa lekcja z wyjaśnieniem najtrudniejszych zadań oraz z instrukcją jak odebrać nagrody
  • Każdy uczestnik dostanie powiadomienie mailowe o lekcjach oraz poprzez SMS (jeśli poda także numer telefonu).

Opinie o konkursie

Czy to jest konkurs tylko dla zdolnych uczniów?

Konkurs Jaromat został założony z myślą o tym, żeby wygrało 50% uczestników. Biorąc to po uwagę każdy ma szansę w tym konkursie, nie tylko zdolni uczniowie.

Tak, udział jest całkowicie darmowy.

Można wygrać atrakcyjne nagordy: stypendium 5000 zł lub vouchery na kurs maturalny na żywo w Szkole maturzystów. Przed konkursem 16.05 i 19.05 o 19:00 będą dodatkowo dwie darmowe lekcje przygotowujące do konkursu jak i do matury. Po konkursie 26.05 o 19:00 będzie jedna lekcja omawiająca najtrudniejsze zadania.

Wystarczy wypełnić formularz na niniejszej stronie.

Wyniki będą ogłoszone do kilku dni po konkursie.

Materiały do przygotowywania się

Książka „Kurs maturalny – poziom podstawowy”

Kup książkę

Książka „Kurs maturalny – poziom rozszerzony”

Kup książkę

Nie czekaj. Zapisz się już teraz!

Udział w konkursie jest całkowicie darmowy, a sam zapisz zajmie Ci mniej niż minutę!