Informacje - Szkoła Maturzystów Łukasza Jarosińskiego

Szkoła maturzystów

Dowiedz się więcej dlaczego warto skorzystać z moich kursów!

Kim jestem?

Jestem pasjonatem matematyki i fizyki, laureatem wielu konkursów i olimpiad matematycznych. Swoje matury z matematyki z obu poziomów zdałem na 100%. Wraz z umiejętnościami matematyczno-fizycznymi podążała zdolność to tłumaczenia problemów o powyższej tematyce. Poskutkowało to gromadzeniem się wokół mojej osoby rzeszy uczniów chcących podciągnąć swoje umiejętności, którzy polecali mnie sobie nawzajem. W końcu było ich tak wielu, że otwarcie prywatnej szkoły było jedynym naturalnym rozwiązaniem.

Tak powstała najlepsza szkoła prywatna w Polsce o tematyce matematyczno-fizycznej- „Szkoła Maturzystów”. Co roku średnia moich uczniów z matury rozszerzonej przekracza 70%, co w porównaniu ze średnią ogólnopolską (około 35%) jest fenomenem wśród wszystkich innych szkół. Kursy maturalne, które proponuje moja szkoła stały się tak popularne, że ilość uczniów w 2016 r. przekroczyła 200 osób.

Dlaczego powinieneś wybrać
właśnie mnie?

Podczas kursów wykorzystuję najlepsze metody nauki, dobieram odpowiednie zadania domowe (wiele z nich pojawia się na maturach), mówię jak należy się uczyć i jak gospodarować swoim czasem. Jeśli chcesz zdać maturę z matematyki (na dowolnym poziomie) lub fizyki najlepiej jak to możliwe- to jesteś idealnym kandydatem do podjęcia się kursu. Na tej stronie możesz zapisać się na kurs stacjonarny w Olkuszu, Krakowie lub online. Możesz również kupić oryginalne nagrania z moich lekcji. Jeśli chcesz poczytać więcej o mojej ofercie koniecznie odwiedź stronę:

Moi kursanci mogą pochwalić się wspaniałymi wynikami maturalnymi - w roku 2019 średnia z matury rozszerzonej z matematyki wynosiła 39%. Nie przeszkodziło to jednak moim uczniom w osiągnięciu niesamowitych rezultatów, ponieważ ich średnia wynosi aż 81%! Podobne wyniki uzyskali moi maturzyści w 2020 r. pomimo tego, że średnia ogólnopolska spadła o 5 punktów procentowych. Wśród moich najlepszych nie zabrakło oczywiście matur zdanych na 100%, zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Średnia ogólnopolska z matury rozszerzonej
z matematyki w 2020

34%

Średnia moich uczniów z matury rozszerzonej
z matematyki w 2020

80%

Niejednokrotnie o rewelacyjnych rezultatach moich kursantów pisała prasa. Każdy korepetytor chwali się wynikami swoich uczniów, ale w moim przypadku są one w pełni weryfikowalne. O wszystkich powyższych rezultatach z matury z matematyki oraz fizyki przeczytasz na moim fanpage Szkoła Maturzystów Łukasza Jarosińskiego: https://www.facebook.com/kursy.maturalne.lukasz.jarosinski

Średnia ogólnopolska z matury rozszerzonej
z matematyki w 2021

31%

Średnia moich uczniów z matury rozszerzonej
z matematyki w 2021

75%

Nie czekaj z przygotowaniem do matury, zapisz się na moje kursy dziś!

Przejdź do Kursy maturalne stacjonarne Przejdź do Kursy maturalne online

Matematyką interesuje się od... od zawsze, od początku mojego istnienia. Jeżeli spojrzy się na moje CV, to w dziale hobby zobaczymy sport, wycieczki górskie i właśnie matematykę. Od dziecka mnie zawsze ciekawiła, na równi z innymi atrakcjami lat młodzieńczych. Była zawsze pasją. Ta pasja pociągała umiejętności, które to z kolei przyciągały sukcesy: pierwsze miejsce na Świecie w międzynarodowym konkursie Kangur, finalista Olimpiady Matematycznej, Laureat Ogólnopolskiego konkursu Alfik matematyczny, 100% z matematyki rozszerzonej, itd.

komentarze-orly-edukacji

Wraz z umiejętnościami matematyczno-fizycznymi podążała u mnie zdolność do tłumaczenia problemów o tej tematyce. Poskutkowało to gromadzeniem się wokół mnie rzeszy uczniów chcących podciągnąć swoje umiejętności. Ci uczniowie, osiągając niesamowite sukcesy, zaczęli polecać moje usługi sobie nawzajem... W końcu było ich tak dużo, że swoje zamiłowanie do matematyki postanowiłem połączyć z biznesem owocem czego powstała “Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińskiego”, która rokrocznie bije na łeb i na szyje wszystkie inne szkoły prywatne pod względem wyników z matury rozszerzonej z matematyki.

Po oferowanych przeze mnie kursach maturalnych uczniowie poprawiają swoje wyniki matur próbnych nawet o ponad 60 pkt.%! Mogę się pochwalić dziesiątkami uczniów, którzy zyskali równe 100% na maturze rozszerzonej z matematyki. No dobrze... Przecież tak pisze każdy korepetytor, przecież nie napisze inaczej! Ale w moim przypadku wyniki te są w pełni weryfikowalne. Każdego roku chętnych uczniów (którzy wyrazili na to zgodę) którzy napisali maturę rozszerzoną z matematyki na ponad 80% wyróżniam na facebooku (profil prywatny). W tym roku jest tam około 100 takich uczniów! Zapytasz, co z maturą podstawową? Uczniów którzy piszą ponad 80% jest tak wielu, że zabrakło by mi czasu na ich wyróżnienie...

Oczywiście takie wysokie wyniki uczniów nie są wynikiem tylko tego, że znam matematykę lepiej niż samego siebie. Przeszedłem mnóstwo kursów traktujących o tym jak nauczać najwydajniej jak to możliwe. Swoje umiejętności doskonalę już od 15 lat. To niesamowite móc robić to co Cię pasjonuje. Ja to właśnie robię i cały czas staram się to robić coraz lepiej.

Zapraszam Cię na moje kursy, abyś zobaczył inny wymiar szkolenia. Abyś poczuł moją pasję na swojej skórze. Abyś zobaczył, że w 2h można nauczyć się tego co w szkole w 30h. Abyś zdał maturę z matematyki lub fizyki po prostu najlepiej jak to możliwe. Jeśli będziesz ciężko pracował, Twój sukces już jest gwarantowany.