Stacjonarne kursy maturalne z matematyki i fizyki - Szkoła Maturzystów Łukasza Jarosińskiego

Stacjonarne kursy maturalne

Skorzystaj z kompleksowych kursów maturalnych z cotygodniowymi spotkaniami w Olkuszu lub Krakowie.

Poniżej znajdziesz 4 kursy maturalne.
Kurs maturalny z matematyki rozszerzonej - Kraków

Prowadzący: Łukasz Jarosiński

4.9 (285)

Kurs maturalny z matematyki rozszerzonej - Olkusz

Prowadzący: Łukasz Jarosiński

4.9 (214)

Kurs maturalny z matematyki podstawowej - Kraków

Prowadzący: Łukasz Jarosiński

4.9 (152)

Kurs maturalny z matematyki podstawowej - Olkusz

Prowadzący: Łukasz Jarosiński

4.9 (191)

Kursy maturalne Kraków

Matura to jeden z bardziej istotnych egzaminów, które na drodze edukacji będą musieli zdać uczniowie liceum czy technikum. Podejście do egzaminu maturalnego zwanego także egzaminem dojrzałości niestety wciąż w wielu maturzystach, obecnych i przyszłych, wzbudza stres i strach. Egzamin można bowiem nazwać podsumowaniem ich całej dotychczasowej nauki. Trzeba także pamiętać, że to od wyników egzaminu maturalnego zależy, czy dana osoba dostanie się na studia, na które kandyduje. Aby móc studiować na najlepszych uczelniach i na ciekawych, często wybieranych kierunkach warto mieć jak najlepszy wynik. Z tego względu dobre przygotowanie do matury jest fundamentalną kwestią przed egzaminem.

Jak uczyć się dobrze do matury?

Jak więc przygotować się dobrze? Podstawowe pytanie brzmi tutaj, czy wystarczą lekcje w szkole, aby dobrze przygotować się do matury? Standardowe lekcje to niestety zbyt mało, nie wynosimy z nich zbyt wiele, a wiedza nieugruntowana bywa ulotna. Dlatego, aby mieć pewność, że wszystkie zagadnienia są dobrze opanowane, potrzeba czegoś więcej. Uczeń przygotowujący się do egzaminu maturalnego potrzebuje mentora. Kogoś kto będzie mógł odpowiedzieć na jego pytania, wskazać prawidłową ścieżkę nauki oraz przekazać bezcenne wskazówki dotyczące metod wydajnego uczenia się. W przygotowaniach do matury oraz powtórkach maturalnych przydatny jest kurs maturalny. Podczas moich kursów maturalnych staram się być mentorem dla moich uczniów, którzy mają możliwość pytania o dowolne zagadnienie związane z przedmiotem maturalnym. Moje kursy są tak pomyślane, aby zagwarantować poruszenie wszystkich zagadnień maturalnych z podstawy programowej.

Kursy stacjonarne Kraków

Moje kursy maturalne dla uczniów szkół średnich i dla dorosłych dostępne na stronie pozwolą dobrze przygotować się do egzaminów i zdać maturę na poziomie podstawowym, jak i na poziomie rozszerzonym. Kursy maturalne w Krakowie i Olkuszu odbywają się stacjonarnie. Nowatorskie metody nauczania oparte na badaniach naukowych, które stosuję podczas kursów maturalnych pozwalają uzyskać i powtórzyć potrzebną wiedzę, którą następnie można w domu doskonalić dzięki specjalnie dobranym zadaniom domowym. Plusem zajęć w Krakowie jest wysoki poziom kursów oraz sposób przekazywania wiedzy. Dzięki temu uczeń ma pewność, że niczego nie pomija oraz że jest przygotowany do matury w najlepszy możliwy sposób. Kurs pozwala przede wszystkim uporządkować, usystematyzować i uzupełnić wiedzę zdobytą w szkole, aby matura nie stanowiła wielkiego wyzwania. Nie bez znaczenia jest wykonywanie zadań maturalnych (poziom podstawowy i rozszerzony), które wykonujemy podczas zajęć kursów maturalnych. Analogiczne zadania uczeń dostaje na zadanie domowe, które jest przygotowane w sposób przeplatany zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi.

Kursy przygotowawcze do matury Kraków

Profesjonalne kursy przygotowawcze do matury - poziom podstawowy, jak i rozszerzony - to sposób na porządkowanie i uzupełnienie wiedzy oraz na rzetelną naukę. Godziny zajęć, jeśli chodzi o kursy przygotowawcze (matura, Kraków), są dopasowane tak, by najbardziej pasowały kursantom. Jest kilka możliwych terminów do wyboru, zatem każdy uczeń może wybrać taki który będzie dla niego odpowiedni. Na każdych z zajęć w grupach uczeń dostaje dawkę wiedzy, która pomoże mu przygotować się do egzaminu, aby zdać go nawet na 100%. Prowadzimy kursy stacjonarne, na które uczęszczają grupy, ale można także brać udział w kursach online. Do wyboru są kursy wideo: nagrania oraz kursy w formie spotkań online na żywo w określone dni w tygodniu. Cena jest zależna od rodzaju kursu. Na kursie maturalnym można dopytywać o każdy aspekt matematyki. Dzięki temu prowadzone przeze mnie kursy maturalne są kompletnym przygotowaniem do matury.

Matematyka i fizyka na maturze

Kursy z matematyki i fizyki dla uczniów i osób dorosłych, które prowadzę, są oparte o aktualną podstawę programową i wymagania egzaminacyjne, jakie obowiązują każdy przedmiot. Poziom zajęć odpowiada zakresowi materiału i kształcenia w szkole średniej. Oferuję zajęcia z przedmiotów takich jak matematyka i fizyka. Aby kurs maturalny był efektywny, w trakcie kursu, między zajęciami proponujemy pracę samodzielną - kilka godzin pracy tygodniowo. Polega ona na wykonaniu zadań domowych, analogicznych do tych, które były tłumaczone na zajęciach. Dzięki moim kursom jestem przekonany, że pójdzie Ci bardzo dobrze na maturze! Jeśli potrzebujesz więcej informacji, masz pytania dotyczące kursów, pozostajemy w kontakcie, zadzwoń lub napisz. Zapraszam!

Przygotowanie do matury Kraków

Kiedy najlepiej rozpocząć przygotowania do matury? Najlepszym pomysłem jest zaczęcie od września w roku szkolnym, w którym czeka Cię matura. Będziesz mógł wtedy rozsądnie rozłożyć sobie pracę nad powtórkami. Kursy maturalne pozwalają pracować systematycznie i rzetelnie. Podczas kursów maturalnych uczę również jak rozplanować swój czas i jak mądrze nim zarządzać. Kurs to jedno, ale warto dodatkowo pracować w domu. Dlatego zadaję zadania domowe, których wykonywanie jest bardzo ważnym czynnikiem sukcesu.

Matura, kursy przygotowawcze Kraków – odkryj, jak rozłożyć w czasie naukę

Nauka miesiąc przed egzaminem nie na wiele się zda - to zbyt mało czasu, aby powtórzyć wszystko. W nauce do egzaminu maturalnego chodzi przede wszystkim o to, by rozsądnie rozłożyć w czasie materiał. Tak pracujemy na zajęciach w Krakowie. Podczas kursów maturalnych spędzisz dwie godziny zajęć w grupie i kilka godzin pracy w domu podczas robienia zadań domowych. Wszystko będzie przygotowane tak, aby nauka była jak najbardziej wydajna.

Samodzielne przygotowanie do matury Kraków

W jaki sposób uczyć się do matury? Bardzo ważne jest przeglądanie egzaminów maturalnych z ubiegłych lat i rozwiązywanie zadań maturalnych. Czasu nie jest dużo, zatem należy zadbać, aby nauka była jak najbardziej wydajna, zaplanowana i rozłożona w czasie. Ugruntowanie wiedzy może przebiegać w przyjemnej atmosferze skupienia i poczucia, że rzeczywiście robi się coś, co przybliża do pomyślnego napisania egzaminu. Pomocne w tym będą kursy maturalne - zajęcia, na których maturzysta będzie mógł szlifować swoje umiejętności i bez problemu uzupełniać i przypomnieć sobie wszystkie zagadnienia niezbędne do zdania na bardzo wysokim poziomie. Wielu moich uczniów zdaje maturę z matematyki na 100%. Język polski, język angielski, geografia, historia - moja oferta nie obejmuje tych przedmiotów. Mój kurs pozwoli Ci natomiast dobrze przygotować się do matury z matematyki i fizyki. Zapraszam na kursy przygotowujące do matury – Kraków.

Szeroka oferta, atrakcyjna cena - sprawdź szczegóły.