Kurs maturalny z matematyki podstawowej online

Kurs maturalny z matematyki podstawowej online

Cena:

80 zł / 120 min

Przedmiot: Matematyka podstawowa

Informacje o kursie

 • Kurs on-line
 • dr Łukasz Jarosiński
 • Dostęp do nagrań z lekcji

Szczegóły kursu

Opis kursu:

 • Spotkanie odbywa się raz w tygodniu, jedno spotkanie trwa około 120 minut i kosztuje zaledwie 80 zł. Płatność odbywa się po każdej lekcji, nie ma konieczności płatności z góry. 
 • Kurs rozpoczyna się we wrześniu i kończy się pod koniec kwietnia.
 • Program zajęć jest w 100% przystosowany do nowej podstawy programowej (uczniowie piszący "starą" podstawę będą mogli skorzystać ze "starej" formuły).
 • Każde zajęcia są bardzo dokładnie przemyślane i bardzo wydajne. Uczniowie często podkreślają, że z jednych 120- minutowych zajęć wynieśli tyle co przez dwa miesiące nauki w szkole.
 • Podczas zajęć stosuję nowoczesne techniki nauki, pokazuję jak zarządzać czasem oraz stawiać sobie cele. 
 • Wszystkie spotkania się nagrywają, a kursanci mają dostęp do tych nagrań mogąc w każdej chwili wrócić do dowolnego fragmentu wybranej lekcji. 
 • Po każdym spotkaniu jest idealnie dobrane zadanie domowe przygotowane w metodzie przeplatanej- według badań o 90% skuteczniejszej od metody blokowej (stosowanej w szkołach).
 • Cena kursu zawiera możliwość indywidualnego omawiania dowolnych zagadnień matematycznych, poprzez nasze wewnętrzne forum. W poprzednim roku kursanci zadali tutaj około 3500 pytań.
 • Powyższa rezerwacja miejsca jest wstępna i niezobowiązująca. Decyzję o udziale w kursie podejmujesz po pierwszej lekcji. 
 • Harmonogram lekcji widzisz poniżej (jeśli dołączasz później to możesz całość nadrobić z nagrań).
 • Na kursie korzystamy z mojej książki. Informacje o niej znajdziesz tutaj.
 • Potrzebujesz mieć tylko dostęp do internetu. Zajęcia odbywają się poprzez wbudowany system na stronie internetowej. Wszystko widzisz i słyszysz, może zadawać pytania ustnie i pisemnie. 
 • Zobacz co wyróżnia mnie od innych korepetytorów: KLIKNIJ TUTAJ!
 • O spektakularnych wynikach moich uczniów możesz poczytać na moim fanpage.
 • Wszyscy kursanci korzystają z naszej grupy facebookowej.
 • W razie jakichkolwiek pytań po prostu do nas zadzwoń: 506 532 926 lub napisz maila: [email protected].

Zarezerwuj miejsce w kursie już teraz

Zarezerwuj
Moje kursy online na żywo Korepetycje indywidualne Kursy video
Można zadawać pytania w trakcie lekcji
Niska cena /
Płatność po każdej lekcji
Zadania domowe w najlepszej technice przeplatanej
Oddawanie i weryfikowanie zadań domowych /
Możliwość zadawania pytań po lekcji
Gwarancja odbycia się zajęć i zmiany terminu
Zapis video z lekcji
Najwyższa jakość nauczania przez mentora / /
Pierwsza lekcja lekcją próbną

Zawartość kursu:

Wielka lekcja maturzystów 120 min.
Powtórzenie Arkusze 10-12 120 min.
Powtórzenie Arkusze 7-9 120 min.
Powtórzenie Arkusze 4-6 120 min.
Powtórzenie Arkusze 1-3 120 min.
Stereometria 2 120 min.
Stereometria 1 120 min.
Statystyka 120 min.
Kombinatoryka 2 120 min.
Kombinatoryka 1 120 min.
Zadania z treścią 120 min.
Geometria analityczna 2 120 min.
Geometria analityczna 1 120 min.
Geometria: zadania różne 120 min.
Geometria: podobieństwo i przystawanie 120 min.
Geometria: okręgi 120 min.
Geometria: trójkąty prostokątne 120 min.
Trygonometria 120 min.
Ciągi 2 120 min.
Ciągi 1 120 min.
Równania i nierówności 120 min.
Funkcje 120 min.
Funkcja kwadratowa 2 120 min.
Funkcja kwadratowa 1 120 min.
Funkcja liniowa 2 120 min.
Funkcja liniowa 1 120 min.
Zadania na dowodzenie 120 min.
Wyrażenia i wzory skróconego mnożenia 120 min.
Wielomiany 120 min.
Potęgi, pierwiastki i logarytmy 120 min.
Wartość bezwzględna i procenty 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

 • Termin nr #1 Poniedziałki, 18:30
 • Termin nr #2 Wtorki, 16:00

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Dlaczego warto zapisać się na moje kursy maturalne z matematyki podstawowej online?

Moi uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki z egzaminu maturalnego z matematyki. W 2021 r. średni wynik moich uczniów z matury z matematyki na poziomie podstawowym wynosił 84% podczas gdy średni wynik w skali ogólnopolskiej to zaledwie 52%. Każdy chwali się wynikami swoich uczniów, ale tylko w moim przypadku są one w pełni weryfikowalne. Co roku swoich najlepszych maturzystów wyróżniam na swoim profilu na fanpagu Szkoła maturzystów Łukasz Jarosiński. Są to na tyle niesamowite wyniki maturalne, że zainteresowała się nimi nawet prasa. Jestem ekspertem oraz pasjonatom matematyki. Wygrałem liczne konkursy i olimpiady matematyczne, a swoją maturę rozszerzoną z matematyki zdałem na 100%. Dodatkowo przeszedłem dziesiątki szkoleń traktujących o wydajnym nauczaniu, stawianiu celów, organizacji pracy oraz nauki i motywowaniu ucznia. Przeczytałem mnóstwo książek oraz badań naukowych opisujących jak wydajnie się uczyć oraz jak skutecznie uczyć drugą osobę. To nie przypadek, że z roku na rok moi uczniowie osiągają fenomenalne wyniki. Opinie o moich kursach maturalnych możesz znaleźć w serwisach na e-korepetycje.net, facebook.com oraz google.pl. Łącznie jest tam kilkaset opinii- wszystkie z najwyższą możliwą oceną. Moje kursy maturalne z matematyki to nie jest eksperyment, ponieważ prowadzę je blisko 10 lat. Od tego czasu z roku na rok je poprawiam, polepszam, usprawniam. Zawsze pytam uczniów jak jeszcze można polepszyć przygotowania do matury podstawowej z matematyki, co można by zmienić, aby polepszyło by komfort naszej pracy. Co roku wdrażam nowe pomysły. To spowodowało, że w anonimowej ankiecie uczniowie najczęściej pisali mi, że moje przygotowania do matury z matematyki nie wymagają żadnych zmian i kurs jest doprowadzony niemal do perfekcji. Matematyka oraz uczenie innych to moja pasja co odczujesz w każdej minucie mojej lekcji podczas wspólnego przygotowania do matury. Ta pasja sprawiła, że aż 70% moich aktualnych kursantów dołączyło na kursy maturalne z polecenia (tak wynika z przeprowadzonych ankiet wśród uczniów). Zapraszam Cię na moje kursy maturalne z matematyki podstawowej online. Zapewniam Cię, że po ukończeniu kursu i po napisaniu matury będziesz tak zadowolony ze swojego wyniku, że z miłą chęcią będziesz polecał moje usługi swoim młodszym kolegom.

Matura matematyka podstawowa online

Matura jest podsumowaniem całej drogi edukacji, nauki w szkole. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że w wielu maturzystach myśl o zbliżających się egzaminach maturalnych wywołuje stres. To właśnie od wyników tego egzaminu zależy, czy dostanie się na wymarzone studia. Aby móc studiować na dobrych uczelniach, trzeba osiągnąć jak najlepszy wynik z matury. Liczy się tu poziom podstawowy, jak i rozszerzony.

Jak zatem powinno wyglądać przygotowanie do matury? Trzeba pamiętać, że matematyka to wymagający przedmiot i także bardzo ważny. Matura z matematyki na podstawowym poziomie jest wymagana, aby w ogóle zdać cały egzamin, natomiast rozszerzona liczy się w rekrutacji na wiele kierunków studiów. Corocznie około 25% uczniów w skali Polski nie zdaje matury podstawowej z matematyki. Aby dobrze napisać egzamin, trzeba rozwiązywać wiele zadań, przeglądać arkusze maturalne z CKE ubiegłych lat i wykonywać arkusze maturalne. Praktyka jest tu podstawą. Musisz także mieć mentora- nauczyciela, który poprowadzi Cię do celu. Kogoś kto będzie mógł rozwiązać wszystkie twoje matematyczne problemy. Taką rolę w ugruntowaniu wiedzy pełnią moje kursy maturalne - matematyka podstawowa, które odbywają się w sieci.

Kurs Szkoły Maturzystów - kursy maturalne przez internet

Aby ugruntować wiedzę wyniesioną z lekcji, uczeń powinien poświęcić także nieco czasu na pracę w domu. Dlatego po każdy spotkaniu zadawane są zadania domowe przygotowane w metodzie przeplatanej w których uczeń ćwiczy poznany materiał. W organizacji nauki i powtórek pomagają zajęcia na kursie maturalnym. Już przed rozpoczęciem kursu znasz cały harmonogram kursu. Uczniowie bardzo chętnie rozwiązują zadani domowe. To motywacja do rozwiązywania zadań i wykonywania prac zadanych na zajęciach z tygodnia na tydzień. Uczestnictwo w kursie sprawia, że uczeń czuje się zobligowany do pracy - to bardziej motywuje niż nauka samodzielna, do której potrzeba wiele samozaparcia, a dużo rzeczy wokół działa rozpraszająco. Kursy, które znajdziesz na tej stronie, są dopasowane do najnowszej podstawy programowej. Ich ukończenie sprawi, że matura z matematyki nie będzie dla Ciebie żadnym problemem, nawet jeśli kilka razy nie zdałeś matury. Po moich kursach wiele uczniów zdobywało również 100% na egzaminie maturalnym. Absolwenci radzą sobie na maturze doskonale i zdobywają wiele punktów.

Przygotowanie do matury z matematyki podstawowej

Jak powinno przebiegać odpowiednie przygotowanie do matury z matematyki - poziom podstawowy? Bardzo ważne jest to aby korzystać z wydajnych technik uczenia się. Wszystkie one mają zastosowanie na lekcjach kursu maturalnego z matematyki online. Matematyka wymaga ciągłych ćwiczeń, dlatego podstawą w nauce są testy, rozwiązywanie zadań oraz arkusze maturalne z ubiegłych lat. Arkusze te zawierają polecenia, które często potarzają się na maturze i których schemat jest dość podobny co roku. Wśród materiałów do nauki jest moja książka zawierająca wszystkie zadania maturalne podzielone na działy, zadania maturalne, wzory brakujące w karcie wzorów i odpowiedzi do zadań maturalnych oraz domowych. Dzięki temu możesz od razu sprawdzić, czy Twoje rozwiązania są poprawne.

Co prawda samemu nie jest łatwo sumiennie powtarzać, znaleźć czas na arkusze i zadania maturalne. Trzeba poświęcić na to co kilka godzin tygodniowo. Dlatego z pomocą przychodzą kursy maturalne z matematyki. Prowadzone są online na dwa sposoby. Pierwszy to oferowany kurs maturalny online (spotkania na żywo), a drugi to kurs maturalny video (nagrania z tych spotkań z których korzystasz kiedy chcesz). Sam możesz wybrać, która z oferowanych wersji kursu jest dla Ciebie lepsza. Kurs pozwala utrwalić i uporządkować wiedzę, by bez problemu poradzić sobie na maturze. Czas poświęcony na rozwiązywanie zadań na pewno zaowocuje i pomoże lepiej zdać maturę. Weź udział w kursie maturalnym z matematyka podstawowej i zdaj maturą na taki wynik, jaki chcesz.

Kurs przygotowawczy do matury z matematyki podstawowej

Co mogą Ci dać moje kursy maturalne online matematyka podstawowa? To profesjonalne zajęcia, które pomagają Ci uzupełnić i utrwalić swoją wiedzę. Podstawą są zajęcia teoretyczne w połączeniu z ćwiczeniami praktycznymi. Teorii jest tylko tyle, aby móc wykonywać zadania. Na każdych z zajęć otrzymasz porcję wiedzy z danego działu obowiązującego do matury podstawowej z matematyki. Po każdym spotkaniu są obowiązkowe zadania domowe na których uczeń ćwiczy poznana wiedzę.

Kursy przygotowawcze do matury online matematyka podstawowa

Kursy maturalne online matematyka podstawowa to spotkania raz w tygodniu na 120 minut z wykorzystaniem wirtualnej tablicy. Terminy zajęć dopasujemy do uczniów. Dostępne są także kursy video w formie nagranych wcześniej materiałów. Dostajesz gotowe materiały do nauki i możesz je oglądać, kiedy masz czas. W międzyczasie rozwiązuj ćwiczenia maturalne, arkusze i sprawdzaj, ile punktów zdobywasz z testów.

Kiedy warto rozpocząć kursy przygotowawcze do matury? Matematyka wymaga regularnych działań. Warto rozpocząć naukę na początku roku, w którym czeka Cię matura. To pozwoli Ci zdać maturę i zdobyć taką liczbę punktów, jakiej oczekujesz. Kluczem do sukcesu są także testy maturalne, arkusze CKE. Rozwiązywanie zadań przez kilkadziesiąt minut dziennie przybliży Cię do wysokiego wyniku.

Kursy maturalne internetowe matematyka podstawowa

Na zajęciach nauczysz się korzystać z wiedzy teoretycznej i wykorzystywać ją w praktyce, do rozwiązywania zadań. Przerobisz zadania, arkusze maturalne, matury z zeszłych lat oraz wiele autorskich zadań. Wszystko po to, by na maturze nic Cię nie zaskoczyło.

Utrwalenie wiedzy może przebiegać w przyjemnej atmosferze. Tak właśnie wyglądają zajęcia na moich szkoleniach. Zajęcia trwające 120 min minut i późniejsze działania, takie jak rozwiązywanie zadań domowych czy ubiegłoroczne arkusze to doskonały sposób na powtórki dla każdego.

Szkolenie to pozwoli każdemu dobrze przygotować się do matury z matematyki, poziom podstawowy. Zapraszam Cię na kursy. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę.