Kursy przygotowawcze do online - Szkoła Maturzystów Łukasza Jarosińskiego

Znajdziesz tutaj wszystkie nagrane kursy. Zaraz po zakupie otrzymasz dostęp do nagrań w postaci materiałów video, które będziesz mógł oglądać w dowolnym momencie.

Znaleziono 133 kursów online.

Wszystkie elementy

Wyświetl

Pakiety

Wyświetl

Matematyka podstawowa liceum

Wyświetl

Matematyka rozszerzona liceum

Wyświetl

Fizyka liceum

Wyświetl

Kurs ósmoklasisty

Wyświetl

Studia

Wyświetl

Przygotowanie do matury zarówno z matematyki jak i fizyki wymaga odpowiedniej techniki oraz planu działania. Bez powtórek trudno dobrze utrwalić materiał i osiągnąć wysoki wynik na egzaminie. W nauce pomocne są kursy przygotowawcze do matury video - bez wychodzenia z domu. Poszczególne moduły można przerobić w wybranym momencie, a w razie potrzeby wrócić do konkretnych zagadnień maturalnych i zadań oraz szlifować wiedzę. To najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz osiągnąć dobry wynik, stworzone dla uczniów. Na tej stronie możesz zakupić film z dowolnego zagadnienia matematyki oraz fizyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym liceum oraz technikum. Możesz także zakupić nagrania z zakresu studiów: programowania w języku C++, JAVA oraz z kursu analizy matematycznej (całki oraz pochodne). Niektóre zagadnienia dostępne są w pakietach.

Kurs maturalny video

Kursy przygotowawcze do matury online video to wygodna forma powtórek do egzaminu. Wybierając kurs, otrzymujesz dostęp do materiałów na platformie i możesz od razu zacząć oglądać. Kursy są dostępne w formie video. Dzięki temu możesz odtwarzać je dowolną ilość razy. Są to nagrania z bardzo popularnych kursów online, które zawierają całość materiału. Po kursach uczniowie osiągają spektakularne wyniki o czym możesz poczytać na moim fanpage Szkoła Maturzystów Łukasz Jarosiński.

Kurs przygotowawczy do matury video

Forma video kursu pomaga utrzymać skupienie i lepiej przyswajać informacje przekazywane przez nauczycieli. To klasyczna lekcja wzbogacona o najlepsze techniki przekazywania wiedzy, którą można odtwarzać w każdym miejscu, dowolnie często, w wybrane godziny, oraz wygodnie cofać do tych treści, które wymagają więcej pracy. Po zakupie otrzymujesz dostęp do nagranych materiałów i możesz od razu rozpocząć naukę. Z pewnością docenisz komfort, jaki daje każdy kurs online. Matura będzie zdana doskonale!

Matura - kursy video

Kurs online do matury w formie video przygotuje do egzaminu nie tylko tegorocznych maturzystów i uczniów szkół średnich, ale także na przykład studentów, którzy chcą poprawić swoje wyniki i zmienić kierunek studiów. Również osoby chcące napisać maturę po raz pierwszy po latach skorzystają z kursów online - zagadnienia w nich poruszane pozwolą im zdać egzamin na zadowalającym poziomie.

Kursy video matura

Nasze kursy sprawią, że przygotowanie do matury stanie się łatwiejsze i bardziej efektywne. Oferujemy kurs online do matury z matematyki oraz fizyki. Nie oferujemy kursów z języka polskiego. Poziom podstawowy i rozszerzony. Kursy maturalne online w formie video to zajęcia odbywane w dowolnym momencie - lekcje są treściwe i niedługie, a materiały i dostęp do lekcji następuje od razu po zakupie kursu.

Kursy video dla maturzystów

W przypadku matematyki, fizyki niezbędnych jest wiele godzin powtórek oraz intensywnej pracy. To wymagające przedmioty. Dlatego kursy zawierają aż 30 modułów, każde trwająca 120 minut. Nauka może przebiegać w sposób uporządkowany i przyjemny, niezależnie czy jest to poziom podstawowy czy rozszerzony. Na naszych kursach uczeń może powtórzyć zagadnienia, szlifować umiejętności nabyte w szkole w wybranym przez siebie czasie i w dowolne dni. Kursy są doceniane za wydajne zajęcia- uczniowie bardzo często podkreślają, że z jednej lekcji wynoszą tyle co ze szkoły w dwa miesiące. Dzieje się tak, ponieważ stosujemy skuteczne metody nauczania. Po wykupieniu materiałów możesz skorzystać z naszego wewnętrznego forum, gdzie możesz zadawać dowolne pytanie z zakresu matematyki oraz fizyki.

Dostępne są kursy w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Przedmioty takie jak matematyka, fizyka wymagają czasu, dlatego oferta zajęć wideo to proste rozwiązanie, które pozwoli uczyć się systematyczniej i uzyskać wysoki wynik na maturze. Poza zajęciami rekomendujemy korzystanie z naszych książek „Kursy maturalne” oraz „arkusze maturalne”, które są doskonałym uzupełnieniem kursu. Jeśli masz pytania w sprawie kursu, zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.

Kursy video dla studentów

Na tej stronie dostępne są także kursy przygotowujące do przedmiotów inżynierskich na studiach. Są to przedmioty z którymi studenci mają największe problemu: programowanie oraz analiza matematyczna (całki oraz pochodne). Nagrania pochodzą z moich popularnych kursów online, które prowadzę w okresie wakacyjnym. Zawierają najczęściej powtarzane zadania na egzaminach oraz kolokwiach.