Kurs maturalny z matematyki rozszerzonej online

Kurs maturalny z matematyki rozszerzonej online

Cena:

80 zł / 120 min

Przedmiot: Matematyka rozszerzona

Informacje o kursie

 • Kurs on-line
 • dr Łukasz Jarosiński
 • Dostęp do nagrań z lekcji

Szczegóły kursu

Opis kursu:

 • Spotkanie odbywa się raz w tygodniu, jedno spotkanie trwa około 120 minut i kosztuje zaledwie 80 zł. Płatność odbywa się po każdej lekcji, nie ma konieczności płatności z góry. 
 • Kurs rozpoczyna się we wrześniu i kończy się pod koniec kwietnia.
 • Program zajęć jest w 100% przystosowany do nowej podstawy programowej (uczniowie piszący "starą" podstawę będą mogli skorzystać ze "starej" formuły).
 • Każde zajęcia są bardzo dokładnie przemyślane i bardzo wydajne. Uczniowie często podkreślają, że z jednych 120- minutowych zajęć wynieśli tyle co przez dwa miesiące nauki w szkole.
 • Podczas zajęć stosuję nowoczesne techniki nauki, pokazuję jak zarządzać czasem oraz stawiać sobie cele. 
 • Wszystkie spotkania się nagrywają, a kursanci mają dostęp do tych nagrań mogąc w każdej chwili wrócić do dowolnego fragmentu wybranej lekcji. 
 • Po każdym spotkaniu jest idealnie dobrane zadanie domowe przygotowane w metodzie przeplatanej- według badań o 90% skuteczniejszej od metody blokowej (stosowanej w szkołach).
 • Cena kursu zawiera możliwość indywidualnego omawiania dowolnych zagadnień matematycznych, poprzez nasze wewnętrzne forum. W poprzednim roku kursanci zadali tutaj około 3500 pytań.
 • Powyższa rezerwacja miejsca jest wstępna i niezobowiązująca. Decyzję o udziale w kursie podejmujesz po pierwszej lekcji. 
 • Harmonogram lekcji widzisz poniżej (jeśli dołączasz później to możesz całość nadrobić z nagrań).
 • Na kursie korzystamy z mojej książki. Informacje o niej znajdziesz tutaj.
 • Potrzebujesz mieć tylko dostęp do internetu. Zajęcia odbywają się poprzez wbudowany system na stronie internetowej. Wszystko widzisz i słyszysz, możesz zadawać pytania ustnie i pisemnie.
 • Zobacz co wyróżnia mnie od innych korepetytorów: KLIKNIJ TUTAJ!
 • Moi kursanci piszą maturę rozszerzoną z matematyki na około 80%, podczas gdy średnia ogólnopolska wynosi około 30%. Możesz sam o tym poczytać na moim fanpage.
 • Wszyscy kursanci korzystają z naszej grupy facebookowej.
 • W razie jakichkolwiek pytań po prostu do nas zadzwoń: 506 532 926 lub napisz maila: [email protected].


Zarezerwuj miejsce w kursie już teraz

Zarezerwuj
Moje kursy online na żywo Korepetycje indywidualne Kursy video
Można zadawać pytania w trakcie lekcji
Niska cena /
Płatność po każdej lekcji
Zadania domowe w najlepszej technice przeplatanej
Oddawanie i weryfikowanie zadań domowych /
Możliwość zadawania pytań po lekcji
Gwarancja odbycia się zajęć i zmiany terminu
Zapis video z lekcji
Najwyższa jakość nauczania przez mentora / /
Pierwsza lekcja lekcją próbną

Zawartość kursu:

Powtórzenie Arkusze 19-24 120 min.
Powtórzenie Arkusze 13-18 120 min.
Powtórzenie Arkusze 7-12 120 min.
Powtórzenie Arkusze 1-6 120 min.
Stereometria 2 120 min.
Stereometria 1 120 min.
Optymalizacja 2 120 min.
Optymalizacja 1 120 min.
Kombinatoryka 2 120 min.
Kombinatoryka 1 120 min.
Geometria analityczna 2 120 min.
Geometria analityczna 1 120 min.
Rachunek różniczkowy 2 120 min.
Rachunek różniczkowy 1 120 min.
Planimetria: Zadania różne 120 min.
Planimetria: podobieństwo i przystawanie 120 min.
Planimetria: okręgi 120 min.
Planimetria: twierdzenie sinusów i cosinusów 120 min.
Logarytmy i funkcja potęgowa 120 min.
Zadania na dowodzenie: dowodzenie podzielności 120 min.
Zadania na dowodzenie: dowodzenie nierówności 120 min.
Granice i szeregi 120 min.
Ciągi 120 min.
Trygonometria 2 120 min.
Trygonometria 1 120 min.
Wielomiany i funkcje wymierne 2 120 min.
Wielomiany i funkcje wymierne 1 120 min.
Funkcja kwadratowa 2 120 min.
Funkcja kwadratowa 1 120 min.
Funkcje i wartość bezwzględna 120 min.
Wielka lekcja maturzystów 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

 • Termin nr #1 Wtorki, 18:30
 • Termin nr #2 Środy, 18:30
 • Termin nr #3 Czwartki, 16:00
 • Termin nr #4 Piątki, 16:00

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Dlaczego warto zapisać się na moje kursy maturalne z matematyki rozszerzonej online?

Moi uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki z egzamin maturalnego na poziomie rozszerzonym. W 2021 r. średni wynik moich uczniów z matury z matematyki na poziomie rozszerzonym wynosił 80% podczas gdy średni wynik w skali ogólnopolskiej to zaledwie 34%. Każdy chwali się wynikami swoich uczniów, ale tylko w moim przypadku są one w pełni weryfikowalne. Co roku swoich najlepszych maturzystów, którzy wyrażą na to zgodę, wyróżniam z imienia i nazwiska na swoim profilu na fanpagu Szkoła maturzystów Łukasz Jarosiński. W poprzednim roku jest tam blisko sto osób z wynikiem wyższym niż 80% z matury rozszerzonej z matematyki! Ponad połowa z nich napisała na ponad 90%. Są to na tyle niesamowite wyniki maturalne, że zainteresowała się nimi nawet prasa. Jestem ekspertem oraz pasjonatom matematyki. Wygrałem liczne konkursy i olimpiady matematyczne, a swoją maturę rozszerzoną z matematyki zdałem na 100%. Dodatkowo przeszedłem dziesiątki szkoleń traktujących o wydajnym nauczaniu, stawianiu celów, organizacji pracy oraz nauki i motywowaniu ucznia. Przeczytałem mnóstwo książek oraz badań naukowych opisujących jak wydajnie się uczyć oraz jak skutecznie uczyć drugą osobę. To nie przypadek, że z roku na rok moi uczniowie osiągają fenomenalne wyniki. Opinie o moich kursach maturalnych możesz znaleźć w serwisach na e-korepetycje.net, facebook.com oraz google.pl. Łącznie jest tam kilkaset opinii- wszystkie z najwyższą możliwą oceną. Moje kursy maturalne z matematyki to nie jest eksperyment, ponieważ prowadzę je blisko 10 lat. Od tego czasu z roku na rok je poprawiam, polepszam, usprawniam. Zawsze pytam uczniów jak jeszcze można polepszyć przygotowania do matury rozszerzonej z matematyki, co można by zmienić, aby polepszyło by komfort naszej pracy. Co roku wdrażam nowe pomysły. To spowodowało, że w anonimowej ankiecie uczniowie najczęściej pisali mi, że moje przygotowania do matury z matematyki nie wymagają żadnych zmian i kurs jest doprowadzony niemal do perfekcji. Matematyka oraz uczenie innych to moja pasja co odczujesz w każdej minucie mojej lekcji podczas wspólnego przygotowania do matury. Ta pasja sprawiła, że aż 70% moich aktualnych kursantów dołączyło na kursy maturalne z polecenia (tak wynika z przeprowadzonych ankiet wśród uczniów). Zapraszam Cię na moje kursy maturalne z matematyki rozszerzonej online. Zapewniam Cię, że po ukończeniu kursu i po napisaniu matury będziesz tak zadowolony ze swojego wyniku, że z miłą chęcią będziesz polecał moje usługi swoim młodszym kolegom.

Przygotowanie do matury z matematyki rozszerzonej

Matura jest podsumowaniem nauki w szkole. Nie dziwi zatem fakt, że w wielu maturzystach myśl o zbliżających się egzaminach maturalnych wywołuje niepokój. Przecież od wyników tego egzaminu zależy, czy dostaną się na wymarzone studia. Aby móc studiować na najlepszych uczelniach, trzeba osiągnąć możliwie wysoki wynik z matury. Liczy się tu poziom podstawowy, ale największe znaczenie ma poziom rozszerzony. Na najlepsze kierunki inżynierskie w Polsce- w tym informatykę- rekrutuje się głównie maturą z matematyki rozszerzonej.

Jak zatem powinno wyglądać przygotowanie do matury z matematyki? Należy pamiętać, że matematyka to wymagający przedmiot, szczególnie jeśli chodzi o rozszerzenie. Matura z matematyki na podstawowym poziomie jest wymagana, aby w ogóle zdać cały egzamin, ale rozszerzona liczy się w rekrutacji na wiele kierunków studiów i ma sporą wagę. Aby dobrze napisać egzamin, trzeba przede wszystkim rozwiązywać wiele zadań, a dodatkowo przeglądać arkusze maturalne z CKE ubiegłych lat. Praktyka jest najważniejsza. Każdy uczeń powinien także mieć mentora- nauczyciela, który pomoże mu w każdym matematycznym problemie i poprowadzi go do celu. Ważne jest żeby korzystać z najwydajniejszych metod nauki i umiejętnie planować swoją naukę. Bardzo pomocne w tym celu są moje kursy maturalne internetowe matematyka rozszerzona, które odbywają się w sieci, a także stacjonarnie w Olkuszu i Krakowie. Po każdym spotkaniu są też odpowiednio dobrane zadania domowe przygotowane w metodzie przeplatanej, która przynosi niesamowite rezultaty.

Kursy maturalne matematyka rozszerzona

Kurs mojej Szkoły Maturzystów przez internet to coś więcej niż korepetycje. To profesjonalne przygotowanie do egzaminu z matematyki na poziomie rozszerzonym (kursy matematyki podstawowej również są dostępne). Na zajęciach korzystamy realizujemy dział po dziale bazując m.in. na zadaniach maturalnych z poprzednich lat. Po koniec kursu w ramach powtórek robimy arkusze maturalne. Każdy temat jest opracowywany starannie, po każdych zajęciach do przygotowania jest także praca domowa. Wymagam, aby wszyscy uczniowie wykonywali zadania domowe. Z tego względu uczeń jest motywowany do regularnej pracy, co przekłada się na efektywność kursu. To natomiast skutkuje dobrym wynikiem na egzaminie, niejednokrotnie równym nawet 100%.

Aby ugruntować wiedzę wyniesioną z lekcji, uczeń powinien poświęcić nieco czasu na pracę w domu. W tym celu są zadania domowe analogiczne do tych pokazywanych na lekcji. W organizacji nauki i powtórek pomagają zajęcia na kursie maturalnym. Już przed kursem uczeń poznaje dokładny harmonogram wszystkich swoich lekcji. Na kursie motywuję ucznia do rozwiązywania zadań i wykonywania prac zadanych na zajęciach. Kurs sprawia, że uczeń czuje się zobligowany do pracy, a dzięki wydajnym technikom nauczania jest w stanie lepiej nauczyć się typów zadań, opanować materiał rozszerzony z matematyki. Szkolenia, które znajdziesz na tej stronie sprawią, że matura z matematyki nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Absolwenci radzą sobie na maturze świetnie i zdobywają wiele punktów.

Kursy maturalne online matematyka rozszerzona

Jak się przygotować do matury z matematyki? Matematyka wymaga ciągłych ćwiczeń, dlatego podstawą w nauce są zadania, testy oraz arkusze maturalne z ubiegłych lat. Na kursach maturalnych przedstawiam dokładnie każdy dział: zadania oraz teorię. W domu uczeń ma za zadanie przećwiczyć poznany materiał.

Na powtórki i przerobienie każdego zagadnienia trzeba poświęcić co najmniej kilkadziesiąt minut dziennie w wybrane dni. Z pomocą w regularnej nauce przychodzą kursy maturalne z matematyki online. Kurs pozwala utrwalić i uporządkować wiedzę z lekcji w szkole, by bez problemu poradzić sobie na maturze. Kurs jest przeznaczony na poziom rozszerzony. Czas poświęcony na rozwiązywanie testów na pewno zaowocuje i pomoże lepiej zdać maturę, a także podejść do egzaminu bez stresu.

Matura matematyka rozszerzona online

Co mogą Ci dać moje kursy maturalne online? To profesjonalne zajęcia, które pomagają utrwalić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminu. Podstawą są zajęcia teoretyczne w połączeniu z ćwiczeniami praktycznymi, szlifowaniem umiejętności oraz uzupełnieniem tego czego nie nauczyłeś się w szkole. Dodatkowo zajęcia online są bardzo wygodne- nie musisz tracić czasu na dojeżdżanie do nauczyciela. Co więcej nie każdy ma w swojej okolicy osobę o takich kompetencjach, która mogłaby go przygotować do matury rozszerzonej z matematyki na wysoki wynik.

Przygotowanie do matury matematyka rozszerzona

Kursy maturalne online to spotkania raz w tygodniu na 120 minut z wykorzystaniem wirtualnej tablicy. Jest kilka terminów do wyboru, zatem każdy uczeń może wybrać ten który najbardziej mu odpowiada. Podczas zajęć online przez internet pracujemy w czasie rzeczywistym- musisz mieć jedynie dostęp do sieci. Kursy dostępne są także w formie nagranych wcześniej materiałów wideo. Dostajesz gotowe materiały do nauki i możesz je oglądać, kiedy masz czas. W międzyczasie rozwiązujesz zadania domowe, a dzięki kryteriom w mojej książce możesz sprawdzić czy uzyskane odpowiedzi są prawidłowe. W ten sposób okiełznasz matematykę i nauczysz się obliczać nawet najbardziej skomplikowane zadania.

Kiedy warto rozpocząć kursy przygotowawcze do matury? Matematyka wymaga od uczniów systematycznej nauki. Warto rozpocząć powtórki już na początku roku szkolnego, w którym czeka Cię matura. Miesiąc przed maturą to zdecydowanie za późno. Wtedy na kursie wykonujemy już powtórki rozwiązując arkusze maturalne. Moje kursy online zdecydowanie przybliżą Cię do wysokiego wyniku na maturze i dostania się na studia, na które chcesz. Pamiętaj, że czas poświęcony na naukę zaowocuje.

Kurs przygotowawczy do matury z matematyki rozszerzonej

W ramach kursu nauczysz się korzystać z wiedzy teoretycznej i wykorzystywać ją w praktyce. Kurs zawiera materiały zgodne z najnowszym programem edukacji do matury rozszerzonej. Przerobisz zadania, arkusze maturalne, matury z zeszłych lat oraz wiele autorskich zadań.

Podczas kursu online do matury rozszerzonej będziemy korzystać z mojej książki Kursy maturalne. Znajdują się w niej zadania maturalne podzielone na działy z przypisanym stopniem trudności. Są tam także zadania domowe wraz ze schematem oceniania oraz cześć teoretyczna z podzieleniem na działy i wyszczególnieniem tego czego nie ma w karcie wzorów. I rzecz najważniejsza: wszystkie techniki skutecznego uczenia się do matury z matematyki, które sprawdziły się już na setkach uczniów.

Utrwalenie wiedzy przebiega w przyjemnej atmosferze. Wydajne zajęcia trwające 120 minut i późniejsze działania, takie jak rozwiązywanie zadań domowych czy ubiegłorocznych arkuszy to doskonały sposób na powtórki dla każdego. Dzięki odpowiedniej organizacji pracy i rozwiązywaniu arkuszy maturalnych z matematyki oraz autorskich zadań wiele się nauczysz i będziesz w stanie napisać maturę rozszerzoną tak wysoko jak tylko zechcesz.