Kurs maturalny z matematyki podstawowej - Kraków

Kurs maturalny z matematyki podstawowej - Kraków

Wszystkie kursy stacjonarne od kilku lat realizuję w formie online. Robiąc rezerwację dodamy Cię do kursów online.
Cena:

80 zł / 120 min

Przedmiot: Brak kategorii

Informacje o kursie

 • Kurs stacjonarny
 • dr Łukasz Jarosiński
 • Dostęp do nagrań z lekcji

Szczegóły kursu

Opis kursu:

 • Spotkanie odbywa się raz w tygodniu, jedno spotkanie trwa około 120 minut i kosztuje zaledwie 80 zł. Płatność odbywa się po każdej lekcji, nie ma konieczności płatności z góry. 
 • Kurs rozpoczyna się we wrześniu i kończy się pod koniec kwietnia.
 • Program zajęć jest w 100% przystosowany do nowej podstawy programowej (uczniowie piszący "starą" podstawę będą mogli skorzystać ze "starej" formuły).
 • Każde zajęcia są bardzo dokładnie przemyślane i bardzo wydajne. Uczniowie często podkreślają, że z jednych 120- minutowych zajęć wynieśli tyle co przez dwa miesiące nauki w szkole.
 • Podczas zajęć stosuję nowoczesne techniki nauki, pokazuję jak zarządzać czasem oraz stawiać sobie cele. 
 • Prowadzę analogiczne spotkania online, które się nagrywają, a kursanci mają dostęp do tych nagrań mogąc w każdej chwili wrócić do dowolnego fragmentu wybranej lekcji. 
 • Po każdym spotkaniu jest idealnie dobrane zadanie domowe przygotowane w metodzie przeplatanej- według badań o 90% skuteczniejszej od metody blokowej (stosowanej w szkołach).
 • Cena kursu zawiera możliwość indywidualnego omawiania dowolnych zagadnień matematycznych, poprzez nasze wewnętrzne forum. W poprzednim roku kursanci zadali tutaj około 3500 pytań.
 • Powyższa rezerwacja miejsca jest wstępna i niezobowiązująca. Decyzję o udziale w kursie podejmujesz po pierwszej lekcji. 
 • Harmonogram lekcji widzisz poniżej (jeśli dołączasz później to możesz całość nadrobić z nagrań).
 • Na kursie korzystamy z mojej książki. Informacje o niej znajdziesz tutaj.
 • Zajęcia przeprowadzane są w Krakowie w Szkole Podstawowej nr 12, Aleja Kijowska 3.
 • Zobacz co wyróżnia mnie od innych korepetytorów: KLIKNIJ TUTAJ!
 • O spektakularnych wynikach moich uczniów możesz poczytać na moim fanpage.
 • Wszyscy kursanci korzystają z naszej grupy facebookowej.
 • W razie jakichkolwiek pytań po prostu do nas zadzwoń: 506 532 926 lub napisz maila: [email protected].

Zawartość kursu:

Wartość bezwzględna i procenty 120 min.
Potęgi, pierwiastki i logarytmy 120 min.
Wyrażenia i wzory skróconego mnożenia 120 min.
Zadania na dowodzenie 120 min.
Funkcja liniowa 1 120 min.
Funkcja liniowa 2 120 min.
Funkcja kwadratowa 1 120 min.
Funkcja kwadratowa 2 120 min.
Wielomiany 120 min.
Funkcje 120 min.
Równania i nierówności 120 min.
Ciągi 1 120 min.
Ciągi 2 120 min.
Trygonometria 120 min.
Geometria: trójkąty prostokątne 120 min.
Geometria: okręgi 120 min.
Geometria: podobieństwo i przystawanie 120 min.
Geometria: zadania różne 120 min.
Geometria analityczna 1 120 min.
Geometria analityczna 2 120 min.
Zadania z treścią 120 min.
Kombinatoryka 1 120 min.
Kombinatoryka 2 120 min.
Statystyka 120 min.
Stereometria 1 120 min.
Stereometria 2 120 min.
Powtórzenie Arkusze 1-3 cz. 1 120 min.
Powtórzenie Arkusze 4-6 cz. 1 120 min.
Powtórzenie Arkusze 7-9 cz. 1 120 min.
Powtórzenie Arkusze 10-12 cz. 1 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

 • Termin nr #1 Poniedziałki, 19:00
 • Termin nr #2 Czwartki, 16:30

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Kursy maturalne matematyka podstawowa Kraków

Spektakularne osiągnięcia i wyjątkowe metody nauczania - te dane znajdziesz o mnie w polskich mediach. Jestem doktorantem AGH i pomogę Ci pokonać wszystkie trudności związane z maturą z matematyki i fizyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Kompleksowe szkolenia przygotowawcze, moja szkoła maturzystów Łukasza Jarosińskiego oferuje kursy maturalne z matematyki i fizyki dostępne zarówno w trybie online, jak i w trybie stacjonarnym w Krakowie i Olkuszu.

Kursy maturalne z matematyki podstawowej Kraków

Moje kursy to pełnia wiedzy, jaka jest wymagana do zdania egzaminów maturalnych na każdym poziomie. Stosuję najbardziej sprawdzone metody, tak żebyś wykorzystał czas do matury w pełnym możliwym zakresie. W przeciwieństwie do większości firm, u mnie decyzję o udziale w kursie podejmujesz po pierwszej lekcji. Nie ma też płatności z góry- płacisz po odbytych zajęciach. Dodatkowo każde nasze spotkanie jest nagrywane, więc możesz w pełni skupić się na lekcji, a w razie potrzeby wrócić do wideo w dowolnej chwili na udostępnionej przeze mnie platformie e-learningowej. Po lekcji każdorazowo dostajesz ode mnie również zadanie domowe, które pozwoli Ci na usystematyzowanie zdobytej wiedzy i ułatwi utrwalenie omawianego materiału. Do każdego z kursów otrzymujesz także materiały bonusowe, które umożliwią Ci poszerzenie informacji nauczonych na kursie. Z tą wiedzą zdasz egzamin maturalny z matematyki podstawowej na taki wynik jaki będziesz chciał. Nie zdarzyło się jeszcze żeby uczeń po moim kursie nie zdał matury. Na setki prowadzonych uczniów nie miałem takiego przypadku. Wręcz przeciwnie- średnia maturalna moich uczniów zarówno z poziomu podstawowego i rozszerzonego rokrocznie przekracza 80% o czym możesz poczytać na moim fanpage Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińskiego.

Kursy przygotowawcze do matury matematyka podstawowa Kraków

Za lekcje ze mną nie płacisz z góry, jak w większości firm, które oferują szkolenia. Płatność za zajęcia odbywa się każdorazowo po przeprowadzonych warsztatach. To sprawia, że wiesz, na co wydajesz pieniądze, nie tak jak w konkurencyjnych szkoleniach, gdzie płatność zazwyczaj odbywa się całościowo za kilku miesięczny kurs i to bez możliwości skorzystania z lekcji próbnej, nagrania materiałów. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w jednej ze Szkół Podstawowych w pobliżu AGH. W razie potrzeby (np. sytuacji związanej z pandemią koronawirusa) zajęcia przenoszone są na tryb online.

Matura kursy przygotowawcze matematyka podstawowa Kraków

Spotkania stacjonarne odbywają się raz w tygodniu i trwają 120 min za cenę jedynie 60 zł. W cenę zajęć wchodzą również: indywidualne konsultacje, zadania domowe, materiały wideo z zajęć dostępne na platformie e-learningowej, możliwość korzystania z grupy facebookowej i wiele innych.

Jeśli wolisz uczyć się samodzielnie, w mojej ofercie znajdziesz również kursy video online w wersji do odtworzenia. W ofercie kursów video znajdziesz nie tylko kurs maturalny podstawowy ale także kurs maturalny z matematyki rozszerzonej, kurs maturalny z fizyki, jak również osobno wybrane moduły z pełnych kursów wideo np. potęgi i pierwiastki, procenty i błędy przybliżenia. Wśród materiałów wideo znajdziesz również kursy powtarzające materiał do matury, jak również kursy niepowiązane z maturą, takie jak pakiet Calki - kurs uzupełniający, który pozwoli Ci swobodnie zaliczyć przedmioty matematyczne na najbardziej wymagających uczelniach Warszawskich, jak również kurs C++, który przygotuje Cię do zajęć z programowania na studiach wyższych.

Pełną ofertę kursów online znajdziesz w zakładce KURSY VIDEO.

Przygotowanie do matury z matematyki podstawowej kraków

Co wyróżnia mnie od konkurencji?

 • Materiały wideo nagrywane w czasie zajęć, do których możesz wrócić w każdym momencie z użyciem platformy e-learningowej.
 • Wykształcenie i ogromne doświadczenie - do każdego z kursantów podchodzę w trybie indywidualnym, a na swoich zajęciach zachęcam do zadawania pytań celem rozwiania wszystkich wątpliwości.
 • Dostęp do mojej autorskiej książki, z której korzystamy również na zajęciach. Książka to opracowanie wszystkich zadań maturalnych z matematyki i fizyki od 2010 roku z dodatkowym wyjaśnieniem zagadnień niezbędnych do zdania matury na najwyższym poziomie. Dzięki mojej książce nie musisz już korzystać z dodatkowych materiałów, wiedza w niej zawarta w zupełności wystarczy do zdania matury na jak najwyższym poziomie.
 • Wiedza - jako doktorant AGH i laureat wielu konkursów i olimpiad zarówno z matematyki, jak i fizyki gwarantuję rzetelną wiedzę i możliwość uzyskania najlepszych wyników na maturze. Już ponad 20 moich kursantów uzyskało na maturze z rozszerzonej matematyki 100%!
 • Wyniki - moi uczniowie osiągają ponad dwukrotnie lepsze wyniki niż średnia wyników krajowych. Jeśli na próbnej maturze zdobyłeś wynik jedynie rzędu 10-20% to nic straconego i w takiej sytuacji moi uczniowie dzięki opracowanym przeze mnie kursom na maturze docelowej osiągają wynik o 70-80% lepszy niż na maturze próbnej o czym możesz poczytać na moim fanpage.

Kurs maturalny matematyka podstawowa Kraków

Moje kursy maturalne oferują Ci dużo więcej niż zajęcia indywidualne. Bardzo często uczniowie decydują się na lekcję próbną i rezygnują ze swoich wcześniejszych zajęć indywidualnych, ponieważ widzą bardzo dużą różnicę w przygotowaniach. Podczas kursu możesz o wszystko pytać- a nawet powinieneś. Pytania można zadawać zarówno podczas lekcji jak i po niej. Po każdej lekcji jest zadanie domowe, które jest sprawdzane i oceniane, a wyniki na bieżąco podsumowywane. W ten sposób cały czas nadzorujesz swój postęp. Dodatkowo w dowolnej chwili możesz wrócić do każdego aspektu spotkania. Podczas lekcji używamy najlepszych technik uczenia się według najnowszych publikacji naukowych. Wszystko to sprawia, że po naszych kursach maturalnych uczniowie piszą matury bardzo wysoko, niejednokrotnie osiągając wyniki równe 100%.