Pytania zadawane przez osoby jeszcze nie zapisane na kurs

Aby zapisać się na kurs zaloguj się na stronie www.szkolamaturzystow.pl, następnie kliknij w dany kurs np. "Kursy maturalne online na żywo" a następnie kurs z matematyki online -> rozszerzony (lub podstawowy). Dalej kliknij w "Zapisz się". Cały proces jest pokazany w instruktażu poniżej: Instruktaż

Jedna lekcja trwa 120 minut i kosztuje 60 zł. Cały kurs składa się z 30 takich lekcji i kosztuje 1800 zł. Nie musisz płacić za zajęcia z góry (jeśli jednak chcesz to możesz to zrobić). Płatność odbywa się po każdej lekcji. Wystawiam fakturę za usługi.

Tak, pierwsza lekcja kursu online jest płatną lekcją próbną. Po niej uczeń podejmuje decyzję czy chce zostać w kursie i informuje o niej prowadzącego

Można korzystać z pojedynczych lekcji w formie kursu video. Zakupić je można stąd wybierając poziom: https://szkolamaturzystow.pl/kursy-online

Kurs online to spotkania na żywo o ustalonej porze. Uczeń może o wszystko pytać jak i odpowiadać na pytania. Uczestnicy kursu online mają dostęp do nagrań z tych spotkań i mogą przesyłać zadania domowe. W ramach kursu po lekcji można o wszystko pytać poprzez nasze forum: https://forum.szkolamaturzystow.pl/

Kurs video to nagrania z lekcji online. Merytorycznie zawierają w 100% tą samą treść co kurs online. Uczestnicy tego kursu nie mogą przesyłać zadań domowych. Jedna lekcja w ramach kursu video jest tańsza niż online i kosztuje 50 zł / 120 min. Lekcje można wykupić stąd: https://forum.szkolamaturzystow.pl/. W ramach kursu po lekcji można o wszystko pytać poprzez nasze forum: https://forum.szkolamaturzystow.pl/

Wszystkie zapytania naukowe proszę kierować na forum. Wszystkie pytania dotyczące spraw organizacyjnych proszę zadawać najlepiej poprzez Messengera.

Ogólne dotyczące kursów

Zadania domowe znajdziesz w książce „Kursy maturalne”. Są tam zadania domowe wraz z kryteriami. Zadania domowe w zależności od kursu znajdziesz na stronie:
- matematyka rozszerzona: 77 – 99, kryteria: 100 – 145
- matematyka podstawowa: 109 – 136, kryteria: 137 – 170
- fizyka rozszerzona: 308 – 359, kryteria: 360 – 411
- egzamin 8-klasisty: zadania domowe są przekazywane na grupie FB

Na kursie obowiązują następujące pakiety książek w zależności od rodzaju kursu:
- matematyka rozszerzona: LINK
- matematyka podstawowa: LINK
- fizyka rozszerzona: LINK
- egzamin 8-klasisty: brak

Można od razu zakupić cały pakiet (oszczędność 20 zł wliczając przesyłkę) lub poszczególne książki. Na lekcjach 1-26 korzystamy w książki „Kursy maturalne”, a na lekcjach 27-30 z „Arkusze maturalne”.

Cały proces zakupu możesz zobaczyć w instruktażu wideo: Instruktaż
Na pierwszą lekcję dostarczam wycinek z książki.

Zadanie domowe wykonujesz samodzielnie przy pomocy kalkulatora i karty wzorów, a następnie oceniasz go na podstawie kryteriów i przesyłasz zdjęcia wraz z wynikiem na stronę internetową logując się i wchodząc w zakładkę Moje konto, nastepnie przechodząc do zakładki "Zadania domowe" w panelu "Moje kursy". Po przejściu wybieramy nasz kurs a następnie lekcję, do której chcemy przesłać zadanie. Robisz zadanie domowe, które jest po danej lekcji. Jeśli jest np. lekcja nr 9, to wykonujesz po niej zadanie domowe nr 9, itd. Numerację lekcji oraz harmonogram znajdziesz na grupie FB (możesz wyszukać go wpisując w lupkę słowo „harmonogram”).

Można to zrobić na dwa sposoby:

I) napisać do mnie prywatnie z prośbą o dostęp do nagrań z poprzednich lekcji. Wtedy odblokują się lekcje (zdj z pkt 6) za które płaci się 60 zł i dostaje się darmowe lekcje (finalnie wychodzi około 50 zł / 120 min). W tej opcji można wysyłać zadania domowe

II) można samemu wykupować sobie dowolny filmik z następujących podstron:
- matematyka rozszerzona
- matematyka podstawowa
- fizyka

Wszystkie pytania proszę zadawać poprzez nasze forum. Tutaj będąc kursantem możesz anonimowo zadawać pytanie z dowolnego zakresu matematyki. Ja odpowiadam na pytania, które 2 dni pozostają bez odpowiedzi.

Tak, do każdego kursu jest założona grupa FB, która służy m.in. do informowania się o aktualnych sprawach dotyczących kursu. Jeśli nie jesteś na grupie to napisz do mnie priv na messengera z prośbą o dołączenie:
Link do profilu na Faceebook'u

Zajęcia odbywają się za pomocą Skype i wirtualnej tablicy. Twoim zadaniem jest napisać do mnie na Skype jaki termin zajęć wybierasz (terminy są ogłoszone na grupie FB). Moja nazwa użytkownika na Skype to: live:9b4661d2b7d7456

Skorzystaj z lupki na FB (można tu wyszukać po słowach kluczowych np. harmonogram, umowę, materiały naukowe itd.) lub na stronie internetowej.

Płatności

Jedna lekcja trwa 120 min i kosztuje 60 zł. Daną lekcję należy opłacić maksymalnie tydzień po jej odbyciu. Można opłacić kilka lekcji „z góry”. Aby opłacić lekcję należy się zalogować, przejść do sekcji „ Moje konto”, a następnie „płatności za kursy”. Cały proces płacenia jest pokazany w instruktażu wideo:
Instruktaż wideo

Sprawdź swoje dane przypisane do konta (imię, nazwisko, adres email). Znajdziesz je tutaj: Moje konto

Jeżeli upewniłeś się, że dane są poprawne skontaktuj się z obsługą klienta swojego banku.

Fakturę pobrać można tylko w momencie wykonywania płatności. Należy wpisać dane do faktury.

Umowę możesz znaleźć na stronie internetowej w sekcji zaakceptowane umowy, a także na grupie FB oraz na swoim mailu (umowa była wysyłana na maila w chwili zapisania się).

Materiały wideo

I) Należy się zalogować i kliknąć w swój kurs
lub
II) Należy przejść do sekcji Moje kursy i kliknąć w dany kurs. Materiały pojawiają się w formie listy.

Nagrania zawierają w 100% materiał z lekcji. Każde nagranie pojawia się co tydzień, po danej lekcji. Całość jest wyjaśniona w instruktażu:
Instruktaż wideo

Jeżeli w Twojej przeglądarce zainstalowane jest rozszerzene blokujące reklamy (np. Adblock) spróbuj je wyłączyć.

Jeżeli problem dalej występuje sprawdź w ustawieniach przeglądarki czy nie wyłączone są opcje umożliwiające odtwarzanie klipów wideo.

Jeżeli problem występuje dalej spróbuj skorzystać z innej przeglądarki.

W przypadku, gdy żadne z powyższych rozwiązań nie działa skontaktuj się z administratorami strony.