Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

Cena:

80 zł / 120 min

Przedmiot: Matematyka podstawowa

Informacje o kursie

 • Kurs on-line
 • Maksymilian Tabian
 • Dostęp do nagrań z lekcji

Szczegóły kursu

Opis kursu:

 • Kurs rozpoczyna się we wrześniu i kończy przed egzaminem w kwietniu.
 • Spotkanie odbywa się raz w tygodniu, trwa około 120 minut i kosztuje zaledwie 80 zł.
 • Spotkanie zawiera dwie 7- minutowe przerwy– według badań naukowych jest to najlepiej dopasowany cykl pracy z młodzieżą (35 + 7 + 35 + 7 + 35).
 • Podczas kursu przerabiany jest cały materiał z podstawy programowej. Pod koniec kursu są zajęcia
 • powtórzeniowe na których ćwiczymy arkusze próbne egzaminu 8-klasisty.
 • Każde zajęcia są bardzo dokładnie przemyślane i bardzo wydajne. Uczniowie często podkreślają, że z jednych 120- minutowych zajęć wynieśli tyle co przez dwa miesiące nauki w szkole.
 • Po każdym spotkaniu jest idealnie dobrane zadanie domowe, aby uczeń mógł przećwiczyć poznany
  materiał. Zadania są oceniane i podsumowywane na bieżąco (rodzic ma dostęp do statystyk).
 • Zobacz co wyróżnia mnie od innych korepetytorów: KLIKNIJ TUTAJ!
 • Podczas zajęć stosuję nowoczesne techniki nauki, pokazuję jak zarządzać czasem oraz stawiać sobie cele.
 • Po każdym spotkaniu udostępniam nagranie z lekcji, aby móc w domu na spokojnie wrócić do dowolnego fragmentu lekcji.
 • Cena kursu zawiera możliwość indywidualnego omawiania dowolnych zagadnień matematycznych.
 • Powyższa rezerwacja miejsca jest wstępna i niezobowiązująca. Decyzję o udziale w kursie podejmujesz po pierwszej lekcji.
 • Harmonogram lekcji widzisz poniżej (jeśli dołączasz później to możesz całość nadrobić z nagrań).
 • Wszyscy kursanci korzystają z naszej grupy facebookowej.
 • Rokrocznie wyniki moich kurantów przekraczają średnio 90% o czym możesz poczytać na moim fanpage
 • Kurs jest tak przygotowany, że każdy uczeń może zdać egzamin 8-klasisty z części
  matematycznej na 100%.
 • W razie jakichkolwiek pytań po prostu do nas zadzwoń: 506 532 926 lub napisz maila: [email protected].

Zarezerwuj miejsce w kursie już teraz

Zarezerwuj
Moje kursy online na żywo Korepetycje indywidualne Kursy video
Można zadawać pytania w trakcie lekcji
Niska cena /
Płatność po każdej lekcji
Zadania domowe w najlepszej technice przeplatanej
Oddawanie i weryfikowanie zadań domowych /
Możliwość zadawania pytań po lekcji
Gwarancja odbycia się zajęć i zmiany terminu
Zapis video z lekcji
Najwyższa jakość nauczania przez mentora / /
Pierwsza lekcja lekcją próbną

Zawartość kursu:

Powtórzenie 7 120 min.
Powtórzenie 6 120 min.
Powtórzenie 5 120 min.
Powtórzenie 4 120 min.
Powtórzenie 3 120 min.
Powtórzenie 2 120 min.
Powtórzenie 1 120 min.
Kombinatoryka i prawdopodobieństwo 120 min.
Statystyka 2 120 min.
Statystyka 1 120 min.
Zadania praktyczne oraz tekstowe 5 120 min.
Zadania praktyczne oraz tekstowe 2 120 min.
Zadania praktyczne oraz tekstowe 4 120 min.
Zadania praktyczne oraz tekstowe 3 120 min.
Zadania praktyczne oraz tekstowe 1 120 min.
Oś liczbowa i układ współrzędnych 120 min.
Geometria przestrzenna 3 120 min.
Geometria przestrzenna 2 120 min.
Geometria przestrzenna 1 120 min.
Geometria płaska 5 120 min.
Geometria płaska 4 120 min.
Geometria płaska 3 120 min.
Geometria płaska 2 120 min.
Geometria płaska 1 120 min.
Procenty 120 min.
Wyrażenia algebraiczne 120 min.
Potęgi i pierwiastki 2 120 min.
Potęgi i pierwiastki 1 120 min.
Działania na liczbach naturalnych, całkowitych i wymiernych 2 120 min.
Działania na liczbach naturalnych, całkowitych i wymiernych 1 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

 • Termin nr #1 Poniedziałki, 17:30
 • Termin nr #2 Czwartki, 17:30

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Egzamin ósmoklasisty to pierwszy poważny egzamin w życiu każdego ucznia. Wywołuje on wielkie emocje. Od niego również zależy, do jakiej szkoły średniej dostaną się uczniowie, a to dla wielu z nich bardzo ważna kwestia. Statystycznie wiele osób boryka się także z problemem zdania egzaminu ośmioklasisty. Egzamin ósmoklasisty wymaga więc odpowiedniego przygotowania i uporządkowania wiedzy zdobytej w trakcie dotychczasowej edukacji. W przygotowaniu pomocne są moje kursy do egzaminu ósmoklasisty. Kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty w formie online to wygodne rozwiązanie dla każdego ucznia. Kursy online prowadzę od ponad 10 lat, zatem doprowadziłem je do perfekcji.

Kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty

Kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty pomagają powtórzyć sobie materiał i uporządkować wiedzę, którą sprawdzi potem egzamin ósmoklasisty. Aby dobrze zdać egzamin, nie wystarczy rozwiązywać arkusze egzaminacyjne. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty obejmuje powtórki - rzetelne powtórki - każdego zagadnienia. Istotna jest teoria, której na kursie jest dokładnie tyle ile potrzeba- nie więcej. To, co jest przerabiane na lekcjach w szkole, to za mało jeśli chodzi o przygotowania do egzaminu. Wiedza bywa ulotna, a przedmioty takie jak język polski składają się przede wszystkim z teorii. Zadania z matematyki natomiast muszą być przez uczniów na egzaminie rozwiązywane w odpowiedni sposób. Kurs składa się z 27 tematów, a każdy temat omawiany jest na 120- minutowej lekcji. Lekcje prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, jest sporo pytań, bardzo duża interakcja z uczniami. Po każdej lekcji jest zadanie domowe do rozwiązania, które następne jest sprawdzane i oceniane. Każda lekcja także się nagrywa, a nagrania są dostępne dla uczniów po spotkaniu, tak aby móc wrócić do dowolnego fragmentu lekcji.

Kurs do egzaminu ósmoklasisty

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty to materiały podzielone tematycznie, tak, by powtarzać konkretne zagadnienia po kolei oraz szkolić wymagane umiejętności. Nadmiar informacji nie grozi. Plan pracy jest określony tak, aby przeznaczyć czas również na utrwalanie wiedzy. Ostatnie spotkania to zajęcia powtórzeniowe, na których będziemy utrwalać nabyte wcześniej umiejętności robiąc arkusze egzaminacyjne. Warto wiedzieć też, jak się uczyć i jak przyswajać informacje. Przedmioty takie jak matematyka wymagają rozwiązywania zadań, szukania odpowiedzi, nie tylko w trakcie lekcji, ale i w domu. Dlatego na kursie przedstawię też mnóstwo technik wydajnego uczenia się.

Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty

W trakcie przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego, matematyki, języka polskiego czy innych przedmiotów konieczne jest określenie planu nauki. Zadania wykonywane w trakcie zajęć, jakie oferuje kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty dla uczniów, pozwalają im poznać specyfikę zadań, jakie czekają na nich w trakcie egzaminu. Nauka i powtórka materiału odbywa się więc w sposób uporządkowany, uwzględniający prace domowe i testy, egzaminy próbne. Dzięki poświęceniu odpowiedniej ilości czasu, uczniowie 8 klas szkół podstawowych mogą osiągać wysokie wyniki.

W moim kursie przygotowując uczniów do egzaminu 8-klasisty z matematyki dbam o przygotowanie każdego ucznia. Każdy ma obowiązek wykonywać zadania domowe i udostępniać nauczycielowi do sprawdzenia. Zadania domowe bazują na wiedzy poznanej na lekcji i są doskonałym jej uzupełnieniem. Jest także specjalne forum, gdzie każdy z uczniów będzie mógł zadać pytania dotyczące matematyki już po spotkaniu. To bardzo duża pomoc dla uczniów którzy w ten sposób szybko dowiadują się jak rozwiązać swój matematyczny problem. To wszystko jest już w cenie kursu.

Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty online

Kursy do egzaminu ósmoklasisty w formie online to wygodne rozwiązanie. Można uczyć się bez wychodzenia z domu, a rodzic ma całkowitą kontrolę nad edukacją ucznia. Należy przyznać, że mój kurs jest skierowany dla uczniów ambitnych. Nie liczy się aktualny poziom ucznia tylko chęć pracy. W trakcie zajęć uczniowie powtarzają wiadomości, informacje wyniesione z lekcji matematyki w szkole, a na naukę mogą poświęcić czas o dowolnej porze. Wykonywanie zadań egzaminacyjnych i nauka na podstawie testów z poprzednich lat pozwala trenować i utrwalać treści, które pojawią się na egzaminie ósmoklasisty. Prowadzone zajęcia są bardzo wydajne- uczniowie często powtarzają, że podczas lekcji dowiedzieli się tyle co przez 2 miesiące nauki w szkole. Dzieje się tak, ponieważ stosuję nowoczesne metody uczenia i mocno aktywizuję uczniów podczas zajęć. Sama forma zajęć z dwoma przerwami pozwala na lepsze skupienie się podczas zajęć. Pierwsza lekcja jest płatną lekcją próbną- po niej uczeń wraz z rodzicem może zdecydować czy chce pozostać na kursie. Będąc na kursie uczeń może korzystać z wielu dodatków: zadań domowych, filmów, forum, bloga itd. Bardzo ważne jest to, że uczeń może pytać o wszystkie zagadnienia matematyczne- zarówno w trakcie zajęć, jak i po nich. Wszystkie materiały są w cenie kursu i nie ma płatności z góry. Jestem przekonany, że będzie nam się bardzo dobrze wspólnie pracowało, co potem będzie miało swoje odzwierciedlenie w wysokim wyniku egzaminu!