Kurs maturalny z fizyki online

Kurs maturalny z fizyki online

Cena:

80 zł / 120 min

Przedmiot: Fizyka

Informacje o kursie

 • Kurs on-line
 • dr Szymon Guguła
 • Dostęp do nagrań z lekcji

Szczegóły kursu

Opis kursu:

 • Spotkanie odbywa się raz w tygodniu, jedno spotkanie trwa około 120 minut i kosztuje zaledwie 80 zł. Płatność odbywa się po każdej lekcji, nie ma konieczności płatności z góry. 
 • Kurs rozpoczyna się we wrześniu i kończy się pod koniec kwietnia.
 • Program zajęć jest w 100% przystosowany do nowej podstawy programowej (uczniowie piszący "starą" podstawę będą mogli skorzystać ze "starej" formuły).
 • Zajęcia prowadzi dr Szymon Guguła- światowej klasy ekspert w dydaktyce fizyki.
 • Każde zajęcia są bardzo dokładnie przemyślane i bardzo wydajne. Uczniowie często podkreślają, że z jednych 120- minutowych zajęć wynieśli tyle co przez dwa miesiące nauki w szkole.
 • Podczas zajęć stosujemy nowoczesne techniki nauki, pokazujemy jak zarządzać czasem oraz stawiać sobie cele. 
 • Wszystkie spotkania się nagrywają, a kursanci mają dostęp do tych nagrań mogąc w każdej chwili wrócić do dowolnego fragmentu wybranej lekcji. 
 • Po każdym spotkaniu jest idealnie dobrane zadanie domowe przygotowane w metodzie przeplatanej- według badań o 90% skuteczniejszej od metody blokowej (stosowanej w szkołach).
 • Cena kursu zawiera możliwość indywidualnego omawiania dowolnych zagadnień matematycznych, poprzez nasze wewnętrzne forum. W poprzednim roku kursanci zadali tutaj około 3500 pytań.
 • Powyższa rezerwacja miejsca jest wstępna i niezobowiązująca. Decyzję o udziale w kursie podejmujesz po pierwszej lekcji. 
 • Harmonogram lekcji widzisz poniżej (jeśli dołączasz później to możesz całość nadrobić z nagrań).
 • Na kursie korzystamy z naszej książki. Informacje o niej znajdziesz tutaj.
 • Potrzebujesz mieć tylko dostęp do internetu. Zajęcia odbywają się poprzez wbudowany system na stronie internetowej. Wszystko widzisz i słyszysz, możesz zadawać pytania ustnie i pisemnie.
 • Nasi kursanci piszą maturę rozszerzoną z fizyki na około 80%, podczas gdy średnia ogólnopolska wynosi około 35%. Możesz sam o tym poczytać na moim fanpage.
 • Wszyscy kursanci korzystają z naszej grupy facebookowej.
 • W razie jakichkolwiek pytań po prostu do nas zadzwoń: 506 532 926 lub napisz maila: [email protected].

Zarezerwuj miejsce w kursie już teraz

Zarezerwuj
Moje kursy online na żywo Korepetycje indywidualne Kursy video
Można zadawać pytania w trakcie lekcji
Niska cena /
Płatność po każdej lekcji
Zadania domowe w najlepszej technice przeplatanej
Oddawanie i weryfikowanie zadań domowych /
Możliwość zadawania pytań po lekcji
Gwarancja odbycia się zajęć i zmiany terminu
Zapis video z lekcji
Najwyższa jakość nauczania przez mentora / /
Pierwsza lekcja lekcją próbną

Zawartość kursu:

Kinematyka i dynamika 1 120 min.
Kinematyka i dynamika 2 120 min.
Kinematyka i dynamika 3 120 min.
Kinematyka i dynamika 4 120 min.
Bryła sztywna 1 120 min.
Bryła sztywna 2 120 min.
Hydrostatyka 120 min.
Termodynamika 1 120 min.
Termodynamika 2 120 min.
Termodynamika 3/Elekrostatyka 1 120 min.
Elektrostatyka 2 120 min.
Prąd elektryczny 1 120 min.
Prąd elektryczny 2 120 min.
Elektromagnetyzm 1 120 min.
Elektromagnetyzm 2 120 min.
Elektromagnetyzm 3 120 min.
Drgania 120 min.
Fale 1 120 min.
Fale 2 120 min.
Grawitacja i kosmologia 1 120 min.
Grawitacja i kosmologia 2 120 min.
Optyka 1 120 min.
Optyka 2 120 min.
Optyka 3/ Kwanty, fizyka atomowa 1 120 min.
Kwanty, fizyka atomowa, fizyka jądrowa 1 120 min.
Kwanty, fizyka atomowa, fizyka jądrowa 2 120 min.
Powtórzenie, część I (W) 120 min.
Powtórzenie, część II (W) 120 min.
Powtórzenie, część III (W) 120 min.
Powtórzenie, część IV (W) 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

 • Termin nr #1 Poniedziałki, 16:00
 • Termin nr #2 Czwartki, 18:30

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Dlaczego warto zapisać się na nasze kursy maturalne online z fizyki?


Nasi uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki z egzaminów maturalnych z obu poziomów. W 2021 r. średni wynik naszych uczniów z matury z fizyki na poziomie rozszerzonym wynosił 79% podczas gdy średni wynik w skali ogólnopolskiej to zaledwie 34%.


Każdy chwali się wynikami swoich uczniów, ale tylko w naszym przypadku są one w pełni weryfikowalne. Co roku swoich najlepszych maturzystów, którzy wyrażą na to zgodę, wyróżniam na swoim fanpagu Szkoła maturzystów Łukasz Jarosiński. Blisko połowa naszych kursantów z fizyki online osiąga wynik około 80%. Są to na tyle niesamowite wyniki maturalne, że zainteresowała się nimi nawet prasa. Jesteśmy ekspertami oraz pasjonatami fizyki oraz matematyki. Przeszliśmy dziesiątki szkoleń traktujących o wydajnym nauczaniu, stawianiu celów, organizacji pracy oraz nauki i motywowaniu ucznia. To nie przypadek, że z roku na rok nasi uczniowie osiągają fenomenalne wyniki. Opinie o naszych kursach maturalnych możesz znaleźć w serwisach na e-korepetycje.net, facebook.com oraz google.pl. Łącznie jest tam kilkaset opinii- wszystkie z najwyższą możliwą oceną. Nasze kursy maturalne z fizyki to nie jest eksperyment, ponieważ prowadzimy je blisko 10 lat. Od tego czasu z roku na rok je poprawiamy, polepszamy, usprawniamy. Zawsze pytamy uczniów jak jeszcze można polepszyć przygotowania do matury rozszerzonej z fizyki, co można by zmienić, aby polepszyło by komfort naszej pracy. Co roku wdrażam nowe pomysły. To spowodowało, że w anonimowej ankiecie uczniowie najczęściej pisali mi, że nasze przygotowania do matury z fizyki nie wymagają żadnych zmian i kurs jest doprowadzony niemal do perfekcji.


Fizyka oraz matematyka oraz uczenie innych to nasza pasja co odczujesz w każdej minucie naszych lekcji podczas wspólnego przygotowania do matury. Ta pasja sprawiła, że aż 70% naszych aktualnych kursantów dołączyło na kursy maturalne z polecenia (tak wynika z przeprowadzonych ankiet wśród uczniów). Zapraszam Cię na nasze kursy maturalne z fizyki rozszerzonej online. Zapewniam Cię, że po ukończeniu kursu i po napisaniu matury będziesz tak zadowolony ze swojego wyniku, że z miłą chęcią będziesz polecał nasze usługi swoim młodszym kolegom.


Przygotowanie do matury z fizyki


Matura jest bilansem całej edukacji. To jest powodem, dla którego zbliżający się termin egzaminu sprawia, że maturzyści zaczynają się stresować. Dodatkowo, od wyników matury zależy, czy dostaną się na wymarzone studia. Aby móc studiować na najlepszych uczelniach, kierunkach fizycznych, wydziale nauk ścisłych, inżynierskich czy kierunkach politechniki, trzeba osiągnąć możliwie wysoki wynik z matury z fizyki. Na tych kierunkach spory udział ma wynik z matury z fizyki.


Jak zatem powinno wyglądać przygotowanie do matury z fizyki? Należy pamiętać, że to wymagający przedmiot, szczególnie że jest realizowany tylko na poziomie rozszerzonym. Matura z fizyki jest jednym z egzaminów dodatkowych, który liczy się w rekrutacji na wiele kierunków studiów i ma sporą wagę. Aby dobrze poradzić sobie na egzaminie maturalnym z fizyki, trzeba przede wszystkim rozwiązywać zadania maturalne, a dodatkowo przeglądać arkusze maturalne z CKE ubiegłych lat. Każdy uczeń powinien mieć także swojego mentora- nauczyciela który będzie go wspierał w przygotowaniach i w razie potrzeby wyjaśni każde zadanie oraz zjawisko fizyczne.


Praktyka jest najważniejsza. Czasu nie jest wiele, zatem należy wydajnie się uczyć. Staramy się być mentorami dla naszych kursantów, doszkalając ich w metody wydajnego uczenia się. Bardzo pomocne w ugruntowaniu wiedzy są nasze kursy maturalne z fizyki, które odbywają się online.


Kursy maturalne fizyka - teoria i praktyka


Kurs Szkoły Maturzystów przez internet to coś więcej niż korepetycje. To profesjonalne przygotowanie do egzaminu z fizyki na poziomie rozszerzonym. Podczas zajęć zajmujemy się uzupełnieniem i powtórzeniem materiału ze szkoły, aby lepiej zrozumieć fizykę i poruszane na lekcjach zagadnienia. Realizujemy cały materiał wymagany w podstawie programowej do matury z fizyki. Dużą częścią zajęć jest także rozwiązywanie zadań maturalnych z poziomu rozszerzonego. Każdy temat jest opracowywany starannie. Uczeń do zrobienia ma także pracę domową opracowaną w systemie przeplatanym dającym niesamowite wyniki w nauce. Pilnujemy aby kursant regularnie oddawał zadania domowe. Z tego względu uczniowie sami motywują się do regularnej pracy, co przekłada się na efektywność kursu.


Aby ugruntować wiedzę wyniesioną ze szkoły, uczeń powinien poświęcić czas również na pracę w domu. Dlatego po każdej lekcji jest do wykonania specjalne zadanie domowe. W organizacji nauki do matury pomagają zajęcia na kursie maturalnym. Na zajęciach omawiamy dokładnie dział po dziale opierając się na zagadnieniach oraz zadaniach maturalnych z fizyki. To motywacja do rozwiązywania zadań w trakcie kursu, jak i wykonywania prac zadanych na zajęciach. Kurs sprawia, że uczeń czuje się zobligowany do pracy i jest w stanie lepiej opanować materiał rozszerzony z fizyki. Szkolenia, które znajdziesz na tej stronie sprawią, że matura z fizyki nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Absolwenci kursu osiągają wysokie wyniki na egzaminach z przedmiotów ścisłych na każdym poziomie.


Kursy maturalne internetowe fizyka - sprawdź Szkołę Maturzystów!


Jak się przygotować do matury z fizyki rozszerzonej? Przedmiot ten wymaga ciągłych ćwiczeń, dlatego podstawą w nauce są powtórki zagadnień, zadania, testy oraz arkusze maturalne z ubiegłych lat - zajęcia na kursie oraz indywidualne rozwiązywanie zadań domowych.


Na powtórki i przerobienie każdego zagadnienia trzeba poświęcić nieco czasu - co najmniej kilkadziesiąt minut tygodniowo w wybrane dni. Z pomocą w regularnej nauce przychodzą kursy maturalne z fizyki online. Kurs pozwala uzupełnić zagadnienia których nie poznałeś w szkole oraz utrwalić i uporządkować wiedzę ucznia, by bez problemu poradził sobie na maturze. Czas poświęcony na rozwiązywanie testów i nauka na pewno zaowocują i pomoże lepiej zdać maturę, a także podejść do egzaminu bez stresu.


Fizyka - matura - kursy przygotowujące do matury


Co mogą Ci dać nasze kursy maturalne on line? To profesjonalne zajęcia, których program dopasowany jest do wymagań maturalnych. Pomagają utrwalić wiedzę i przygotować się do egzaminu. Podstawą kursu maturalnego są zajęcia teoretyczne w połączeniu z ćwiczeniami praktycznymi, doskonaleniem umiejętności podczas robienia zadań domowych oraz rozwiązywaniem testów i arkuszy maturalnych. Doświadczenia wyniesione z kursu sprawiają, że egzamin staje się dla ucznia liceum i technikum prosty.


Matura fizyka online - nauka krok po kroku


Kursy maturalne online to spotkania na żywo prowadzone przez internet. Są to spotkania raz w tygodniu, trwające 120 minut. Po każdy spotkaniu są zadania domowe. Jest kilka terminów do wyboru, zatem uczeń może wybrać ten który najbardziej mu pasuje. Można po lekcji dopytywać o każde zagadnienie związane z fizyką. Mamy do tego specjalnie przeznaczone forum. Kursy maturalne online dostępne są także w formie nagranych wcześniej materiałów wideo. Dostajesz do nich dostęp i możesz je oglądać, kiedy masz czas. W międzyczasie rozwiązujesz zadania domowe. Wysoka jakość prowadzonych lekcji pomoże Ci zrozumieć fizykę i nauczyć się obliczać nawet najbardziej skomplikowane zadania co przełoży się na wysoki wynik na maturze.


Przygotowanie do matury - fizyka


Kiedy warto rozpocząć kursy przygotowawcze do matury i sesje nauki? Najlepiej już na początku roku, w którym czeka Cię matura. Kluczem do sukcesu jest nasz kurs maturalny, a także rozwiązywanie zadań domowych oraz testy maturalne i arkusze CKE. Rozwiązywanie zadań przez kilka godzin tygodniowo oraz wydajna nauka podczas kursów przybliży Cię do wysokiego wyniku na maturze rozszerzonej.


Kurs przygotowawczy do matury z fizyki


Kurs zawiera materiały zgodne z programem edukacji fizyki na poziomie rozszerzonym. Przerobisz zadania, arkusze maturalne, matury z zeszłych lat oraz wiele autorskich zadań domowych, które dostępne są w naszej książce. Wyniesiesz wartościową wiedzę, która przygotuje Cię do egzaminu nawet na 100%.