Kurs maturalny z matematyki rozszerzonej - Kraków

Kurs maturalny z matematyki rozszerzonej - Kraków

Cena:

80 zł / 120 min

Przedmiot: Brak kategorii

Informacje o kursie

 • Kurs stacjonarny
 • dr Łukasz Jarosiński
 • Dostęp do nagrań z lekcji

Szczegóły kursu

Opis kursu:

 • Spotkanie odbywa się raz w tygodniu, jedno spotkanie trwa około 120 minut i kosztuje zaledwie 80 zł. Płatność odbywa się po każdej lekcji, nie ma konieczności płatności z góry. 
 • Kurs rozpoczyna się we wrześniu i kończy się pod koniec kwietnia.
 • Program zajęć jest w 100% przystosowany do nowej podstawy programowej (uczniowie piszący "starą" podstawę będą mogli skorzystać ze "starej" formuły).
 • Każde zajęcia są bardzo dokładnie przemyślane i bardzo wydajne. Uczniowie często podkreślają, że z jednych 120- minutowych zajęć wynieśli tyle co przez dwa miesiące nauki w szkole.
 • Podczas zajęć stosuję nowoczesne techniki nauki, pokazuję jak zarządzać czasem oraz stawiać sobie cele. 
 • Prowadzę analogiczne spotkania online, które się nagrywają, a kursanci mają dostęp do tych nagrań mogąc w każdej chwili wrócić do dowolnego fragmentu wybranej lekcji. 
 • Po każdym spotkaniu jest idealnie dobrane zadanie domowe przygotowane w metodzie przeplatanej- według badań o 90% skuteczniejszej od metody blokowej (stosowanej w szkołach).
 • Cena kursu zawiera możliwość indywidualnego omawiania dowolnych zagadnień matematycznych, poprzez nasze wewnętrzne forum. W poprzednim roku kursanci zadali tutaj około 3500 pytań.
 • Powyższa rezerwacja miejsca jest wstępna i niezobowiązująca. Decyzję o udziale w kursie podejmujesz po pierwszej lekcji. 
 • Harmonogram lekcji widzisz poniżej (jeśli dołączasz później to możesz całość nadrobić z nagrań).
 • Na kursie korzystamy z mojej książki. Informacje o niej znajdziesz tutaj.
 • Zajęcia przeprowadzane są w Krakowie w Szkole Podstawowej nr 12, Aleja Kijowska 3.
 • Zobacz co wyróżnia mnie od innych korepetytorów: KLIKNIJ TUTAJ!
 • Moi kursanci piszą maturę rozszerzoną z matematyki na około 80%, podczas gdy średnia ogólnopolska wynosi około 30%. Możesz sam o tym poczytać na moim fanpage.
 • Wszyscy kursanci korzystają z naszej grupy facebookowej.
 • W razie jakichkolwiek pytań po prostu do nas zadzwoń: 506 532 926 lub napisz maila: [email protected].

Zawartość kursu:

Funkcje i wartość bezwzględna 120 min.
Funkcja kwadratowa 120 min.
Funkcja kwadratowa 2 120 min.
Wielomiany i funkcje wymierne 1 120 min.
Wielomiany i funkcje wymierne 2 120 min.
Trygonometria 1 120 min.
Trygonometria 2 120 min.
Ciągi 120 min.
Granice i szeregi 120 min.
Zadania na dowodzenie: dowodzenie nierówności 120 min.
Zadania na dowodzenie: dowodzenie podzielności oraz równości 120 min.
Logarytmy i funkcja potęgowa 120 min.
Planimetria:twierdzenie sinusów i cosinusów 120 min.
Planimetria: okręgi 120 min.
Planimetria:podobieństwo i przystawanie 120 min.
Planimetria:Zadania różne 120 min.
Rachunek różniczkowy 1 120 min.
Rachunek różniczkowy 2 120 min.
Geometria analityczna 1 120 min.
Geometria analityczna 2 120 min.
Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 1 120 min.
Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 2 120 min.
Zadania optymalizacyjne 1 120 min.
Zadania optymalizacyjne 2 120 min.
Stereometria 1 120 min.
Stereometria 2 120 min.
Powtórzenie Arkusze 1-6 120 min.
Powtórzenie Arkusze 7-12 120 min.
Powtórzenie Arkusze 13-18 120 min.
Powtórzenie Arkusze 19-24 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

 • Termin nr #1 Wtorki, 19:00
 • Termin nr #2 Środy, 19:00
 • Termin nr #3 Czwartki, 16:30
 • Termin nr #4 Piątki, 16:00

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Dlaczego warto zapisać się na kursy maturalne z matematyki rozszerzonej w Krakowie?

Nasi uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki z egzaminów maturalnych z obu poziomów. W 2021 r. średni wynik naszych uczniów z matury z matematyki na poziomie rozszerzonym wynosił 80% podczas gdy średni wynik w skali ogólnopolskiej to zaledwie 34%. Każdy chwali się wynikami swoich uczniów, ale tylko w naszym przypadku są one w pełni weryfikowalne. Co roku swoich najlepszych maturzystów, którzy wyrażą na to zgodę, wyróżniam z imienia i nazwiska na swoim profilu na fanpagu Szkoła maturzystów Łukasz Jarosiński. W poprzednim roku jest tam blisko sto osób z wynikiem wyższym niż 80% z matury rozszerzonej z matematyki! Ponad połowa z nich napisała na ponad 90%. Są to na tyle niesamowite wyniki maturalne, że zainteresowała się nimi nawet prasa. Jestem ekspertem oraz pasjonatom matematyki. Wygrałem liczne konkursy i olimpiady matematyczne, a swoją maturę rozszerzoną z matematyki zdałem na 100%. Dodatkowo przeszedłem dziesiątki szkoleń traktujących o wydajnym nauczaniu, stawianiu celów, organizacji pracy oraz nauki i motywowaniu ucznia. Przeczytałem mnóstwo książek oraz badań naukowych opisujących jak wydajnie się uczyć oraz jak skutecznie uczyć drugą osobę. To nie przypadek, że z roku na rok moi uczniowie osiągają fenomenalne wyniki. Opinie o moich kursach maturalnych możesz znaleźć w serwisach na e-korepetycje.net, facebook.com oraz google.pl. Łącznie jest tam kilkaset opinii- wszystkie z najwyższą możliwą oceną. Nasze kursy maturalne z matematyki to nie jest eksperyment, ponieważ prowadzę je blisko 10 lat. Od tego czasu z roku na rok je poprawiam, polepszam, usprawniam. Zawsze pytam uczniów jak jeszcze można polepszyć przygotowania do matury rozszerzonej z matematyki, co można by zmienić, aby polepszyło by komfort naszej pracy. Co roku wdrażam nowe pomysły. To spowodowało, że w anonimowej ankiecie uczniowie najczęściej pisali mi, że nasze przygotowania do matury z matematyki nie wymagają żadnych zmian i kurs jest doprowadzony niemal do perfekcji. Matematyka oraz uczenie innych to moja pasja co odczujesz w każdej minucie lekcji podczas wspólnego przygotowania do matury. Ta pasja sprawiła, że aż 70% moich aktualnych kursantów dołączyło na kursy maturalne z polecenia (tak wynika z przeprowadzonych ankiet wśród uczniów). Zapraszam Cię na nasze kursy maturalne z matematyki rozszerzonej w Krakowie. Zapewniam Cię, że po ukończeniu kursu i po napisaniu matury będziesz tak zadowolony ze swojego wyniku, że z miłą chęcią będziesz polecał nasze usługi swoim młodszym kolegom.

Kursy maturalne matematyka rozszerzona Kraków

Egzamin maturalny na ogół w wielu maturzystach wzbudza stres i strach. Jest tak, ponieważ maturę można nazwać podsumowaniem dotychczasowej nauki w szkole. Ponadto, od wyników tego egzaminu zależą wyniki rekrutacji na studia. Aby dostać się na wybraną uczelnię, wskazane jest mieć jak najlepszy wynik. To wszystko sprawia, że rzetelne przygotowanie do matury jest kluczową kwestią przed egzaminem.

Kursy maturalne z matematyki rozszerzonej Kraków

Jak więc przygotować się do egzaminu? Trzeba dużo ćwiczyć. Dotyczy to zwłaszcza matematyki, która wymaga praktyki. Aby utrwalić wiedzę, powinno się więc poświęcić kilka godzin na pracę w domu. Ale sama praca w domu nie wystarczy. Potrzebujesz mieć mentora- nauczyciela, który ma ogromne doświadczenie w przygotowaniach do matury rozszerzonej z matematyki. W takich przygotowaniach bardzo pomocny będzie nasz kurs maturalny. Podczas kursów prowadzimy lekcje zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi, żeby poziom zapamiętywania był jak największy. Nasze kursy przygotowawcze do matury z matematyki rozszerzonej (Kraków) są tak opracowane, aby zagwarantować opracowanie wszystkich zagadnień. Wszystko jest idealnie dopracowane, harmonogram spotkań poznajesz nawet przed pierwszą lekcją. Kurs maturalny z matematyki jest dopasowany do najnowszej podstawy programowej. Nasze kursy maturalne dla uczniów szkół średnich oraz dla osób dorosłych są pomyślane tak, by możliwe było powtórzenie materiału i przerobienie zadań pojawiających się na egzaminach. Dzięki temu absolwenci kursów zdają egzamin z przedmiotu matematyka - poziom rozszerzony, z bardzo dobrymi wynikami, niejednokrotnie sięgającymi nawet 100% z matematyki rozszerzonej. Kursy maturalne w Krakowie odbywają się stacjonarnie. Metody nauczania, które są wykorzystywane podczas kursów maturalnych pozwalają powtórzyć potrzebną wiedzę, którą następnie polecamy w domu utrwalać wykonując specjalnie dobrane zadania domowe. Podczas kursu bardzo dokładnie omawiamy każdy dział. Na zajęciach powtórzeniowych rozwiązujemy arkusze maturalne i korzystamy z profesjonalnych materiałów. Plusem zajęć w Krakowie jest wysoki poziom zajęć oraz odpowiednio dobrany program kursu. Kurs pozwala każdemu uczestnikowi przede wszystkim uzupełnić i uporządkować wiedzę zdobytą w szkole oraz dobrze ją utrwalić, aby matura nie stanowiła wielkiego wyzwania. Nie bez znaczenia jest praca oparta o arkusze z minionych lat. Matematyka to przedmiot, który wymaga wielu ćwiczeń praktycznych. Kurs obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę, aby uczeń potrafił zastosować zdobytą wiedzę na egzaminie.

Kursy przygotowawcze do matury - matematyka rozszerzona - Kraków

Profesjonalne kursy przygotowawcze z przedmiotu matematyka - poziom rozszerzony – to bardzo dobry sposób na uporządkowanie wiedzy. Stawiamy na ćwiczenia praktyczne oraz teoretyczną wiedzę. Godziny zajęć są dopasowane tak, by najbardziej odpowiadały kursantom. Jest kilka grup do wyboru, zatem uczeń wybierze sobie tą która najbardziej mu odpowiada. Na każdych z zajęć w grupach uczestnik otrzymuje dawkę wiedzy, która pomoże mu przygotować się do egzaminu. W ramach kursu przewidujemy także prace domowe, które wraz z zajęciami są kluczowym aspektem kursu.

Prowadzimy kursy stacjonarne na terenie miasta Kraków, na które uczęszczają grupy. Można także brać udział w kursach online. Do wyboru są także kursy wideo online: nagrania (godziny pracy są dowolne, uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań) oraz kursy w formie spotkań online w określone dni w tygodniu. Cena jest zależna od rodzaju kursu. W trakcie kursu można o dopytywać się o każde zadanie maturalne.

Kurs z matematyki na poziomie rozszerzonym jest oparty o aktualną podstawę programową i wymagania egzaminacyjne. Poziom zajęć odpowiada zakresowi materiału wymaganego do zdania matury rozszerzonej na bardzo wysoki wynik. Aby kurs maturalny był efektywny, między zajęciami proponujemy pracę samodzielną. W tym celu przygotowane są zadania domowe w metodzie przeplatanej, które znajdują się w mojej książce. Dzięki wykonywaniu tych zadań pójdzie Ci jeszcze lepiej na maturze. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, masz pytania dotyczące kursów, pozostajemy w kontakcie, również online. Zadzwoń lub napisz. Zapraszamy!

Kursy przygotowawcze matura matematyka rozszerzona - Kraków

Kiedy najlepiej rozpocząć przygotowania? Warto zacząć możliwie wcześnie, na przykład już od września w roku szkolnym, w którym czeka Cię matura. Kurs maturalny pozwala pracować systematycznie i regularnie utrwalać zdobyte wiadomości z przedmiotu, jakim jest matematyka rozszerzona. Pod koniec kursu wykonujemy powtórki oparte na arkuszach maturalnych. Nasz kurs maturalny jest bardzo skuteczny.

Matura, kursy przygotowawcze do matury z matematyki Kraków – odkryj, jak rozłożyć w czasie naukę

Miesiąc przed egzaminem to zbyt mało czasu na przygotowania. Wtedy należy wykonywać już powtórki. Należy rozsądnie rozłożyć w czasie materiał, a nasz kurs jest w tym pomocny. Tak przygotowujemy się do matury z matematyki na zajęciach w Krakowie. Podczas kursu zaplanowanych jest kilka godzin zajęć w grupach i kilka godzin pracy w domu na zadaniach domowych. Matematyka poziom podstawowy to egzamin obowiązkowy, dlatego nauczyciele polecają poświęcić przynajmniej kilkanaście minut dziennie na rozwiązywanie zadań. Sprawdź kurs w mieście Kraków, a matematyka przestanie być dla Ciebie trudna.

Ugruntowanie wiedzy może przebiegać w przyjemnej atmosferze skupienia. Pomocne w tym będą kursy maturalne - zajęcia, na których maturzysta będzie mógł poprawiać swoje umiejętności. Ważny jest też kontakt z nauczycielem, który kurs ten umożliwia. Można o wszystko dopytywać po zajęciach. Zajęcia trwające 120 minut i rozwiązywanie zadań domowych to doskonały sposób na przygotowania.

Język polski, język angielski, geografia, historia, WOS - te przedmioty nie wchodzą w zakres oferty. Nasz kurs natomiast pozwoli każdemu dobrze przygotować się do matury z matematyki 2021/2022. Zapraszamy na kursy przygotowujące do matury – Kraków.