Kurs maturalny online z języka angielskiego - rozszerzenie

Kurs maturalny online z języka angielskiego - rozszerzenie

Cena:

90 zł / 120 min

Przedmiot: Brak kategorii

Informacje o kursie

 • Kurs on-line
 • dr Szymon Guguła
 • Dostęp do nagrań z lekcji

Szczegóły kursu

Opis kursu:


 • Spotkanie odbywa się raz w tygodniu, jedno spotkanie trwa około 120 minut i kosztuje zaledwie 90 zł. Płatność odbywa się po każdej lekcji, nie ma konieczności płatności z góry. 
 • Kurs rozpoczyna się we wrześniu i kończy się pod koniec kwietnia.
 • Program zajęć jest w 100% przystosowany do nowej podstawy programowej.
 • Każde zajęcia są bardzo dokładnie przemyślane i bardzo wydajne. Omawiamy całość podstawy programowej zarówno pod kątem gramatyki jak i części związanej ze słuchaniem, pisaniem oraz rozmawianiem.
 • Podczas zajęć stosujemy nowoczesne techniki nauki (metoda zadań przeplatanych, fiszki itd.), pokazujemy także jak zarządzać czasem oraz stawiać sobie cele. 
 • Wszystkie spotkania się nagrywają, a kursanci mają dostęp do tych nagrań mogąc w każdej chwili wrócić do dowolnego fragmentu wybranej lekcji. 
 • Po każdym spotkaniu jest idealnie dobrane zadanie domowe przygotowane w metodzie przeplatanej - według badań o 90% skuteczniejszej od metody blokowej (stosowanej w szkołach).
 • Cena kursu zawiera możliwość indywidualnego omawiania dowolnych zagadnień z języka angielskiego, poprzez nasze wewnętrzne forum. W poprzednim roku kursanci zadali tutaj około 3500 pytań.
 • Powyższa rezerwacja miejsca jest wstępna i niezobowiązująca. Decyzję o udziale w kursie podejmujesz po pierwszej lekcji. 
 • Potrzebujesz mieć tylko Skype oraz dostęp do internetu. Zapewniamy dostęp do wirtualnej tablicy.
 • W razie jakichkolwiek pytań po prostu do nas zadzwoń: 506 532 926 lub napisz maila: [email protected].
 • Jeśli zrobiłeś rezerwację do dołącz do naszej grupy FB, gdzie omawiamy wszystkie sprawy związane z kursem. 

Zarezerwuj miejsce w kursie już teraz

Zarezerwuj
Moje kursy online na żywo Korepetycje indywidualne Kursy video
Można zadawać pytania w trakcie lekcji
Niska cena /
Płatność po każdej lekcji
Zadania domowe w najlepszej technice przeplatanej
Oddawanie i weryfikowanie zadań domowych /
Możliwość zadawania pytań po lekcji
Gwarancja odbycia się zajęć i zmiany terminu
Zapis video z lekcji
Najwyższa jakość nauczania przez mentora / /
Pierwsza lekcja lekcją próbną

Zawartość kursu:

Lekcja 1 – człowiek, czasy Present Simple, Present Continuous, Past Simple i Past Continuous 120 min.
Lekcja 2 – człowiek, czasy Present Perfect, Present Perfect Continuous 120 min.
Lekcja 3 – miejsce zamieszkania, Present Perfect a Past Simple 120 min.
Lekcja 4 – miejsce zamieszkania, Past Perfect i Past Perfect Continuous, used to/would, get used to 120 min.
Lekcja 5 – edukacja, czasy Future Simple, Future Continuous, will/be going to 120 min.
Lekcja 6 – edukacja, czasy Future Perfect, Future Perfect Continuous 120 min.
Lekcja 7 – praca, gerund/infinitive 120 min.
Lekcja 8 – praca, gerund/infinitive 120 min.
Lekcja 9 – życie prywatne, czasowniki modalne 120 min.
Lekcja 10 – życie prywatne, czasowniki modalne w czasie przeszłym 120 min.
Lekcja 11 – żywienie, strona bierna 120 min.
Lekcja 12 – żywienie, strona bierna i forma kauzatywna 120 min.
Lekcja 13 – zakupy i usługi, mowa zależna 120 min.
Lekcja 14 – zakupy i usługi, mowa zależna 120 min.
Lekcja 15 – podróżowanie i turystyka, tryby warunkowe 120 min.
Lekcja 16 – podróżowanie i turystyka, wishes/unreal past 120 min.
Lekcja 17 – kultura, zdania względne, zdania okolicznikowe 120 min.
Lekcja 18 – kultura, zdania okolicznikowe 120 min.
Lekcja 19 – sport, zdania okolicznikowe, słowa łączące 120 min.
Lekcja 20 – sport, przymiotniki 120 min.
Lekcja 21 – zdrowie, przysłówki 120 min.
Lekcja 22 – zdrowie, struktury emfatyczne/inwersja, określniki 120 min.
Lekcja 23 – nauka i technika, przedimki 120 min.
Lekcja 24 – nauka i technika, zaimki, rzeczowniki 120 min.
Lekcja 25 – świat przyrody, podsumowanie przyimków 120 min.
Lekcja 26 – świat przyrody, pytania pośrednie 120 min.
Lekcja 27 – państwo i społeczeństwo, powtórzenie 120 min.
Lekcja 28 – państwo i społeczeństwo, powtórzenie 120 min.
Powtórzenie 1 120 min.
Powtórzenie 2 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

 • Termin nr #1 Poniedziałki, 18:30
 • Termin nr #2 Wtorki, 18:30
 • Termin nr #3 Wtorki, 18:31
 • Termin nr #4 Środy, 18:30
 • Termin nr #5 Czwartki, 18:30
 • Termin nr #6 Piątki, 16:00

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Kurs maturalny angielski online - Szkoła Maturzystów

Nauka języka angielskiego stała się w ostatnich latach czymś zupełnie oczywistym, a umiejętności językowe pozwalają na znalezienie lepiej płatnej pracy lub możliwości obracania się w międzynarodowym środowisku. Kursy maturalne, które oferujemy, pozwalają maturzystom lepiej przygotować się do egzaminu ich życia.

Zajęcia zaproponowane na potrzeby kursu pozwalają lepiej poznać język oraz jego kulturę, a zakończenie tego kursu, w sposób przewidziany przez nauczyciela, powinno stanowić gwarancję zdania egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym z wysokim wynikiem.

Przygotowanie do matury z angielskiego online - tryb zdalny

W czasie lekcji online oraz podczas przeglądania kursu, na którym znajdują się materiały z zajęć (np. filmy z lekcji), uczniowie przyswajają język angielski w sposób przystosowany do swoich możliwości oraz potrzeb. Idea kursu online powstała z myślą o tych, którzy mają w tygodniu dużo lekcji i nie zawsze mogą pozwolić sobie na to, by wszystkie zajęcia odbywały się stacjonarnie.

Wykorzystujemy sprawdzone metody i umożliwiamy naszym kursantom obserwację postępów w nauce. W ten sposób możesz poszerzyć swoją wiedzę w łatwy oraz przystępny sposób.

Nauka języka angielskiego online według wymagań egzaminacyjnych 2024

Język jest przedmiotem, który pozwala na to, by zajęcia odbywały się w formie zdalnej, dlatego to właśnie na nim staramy się skupiać naszą uwagę. Wierzymy także, że zajęcia te pozwolą przyswoić język na poziomie zarówno podstawowym, jak i rozszerzonym. Na kursie Szkoły Maturzystów możesz poznawać wszystkie zagadnienia i w efektywny sposób doskonalić nowe słownictwo.

Kurs języka angielskiego do matury rozszerzonej - poznaj lekcje online

W związku z tym, że język angielski jest podstawowym językiem, umożliwiającym komunikację na całym świecie, kursy językowe opierają się na starannie opracowanym systemie, który sprawia, że egzamin maturalny osiąga znacznie wyższą zdawalność, a wiedza pozostaje na długi czas i pozwala lepiej komunikować się z native speakerem.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o nowoczesne techniki nauki, takie jak zadania przeplatane, fiszki itd., by nie tylko przyspieszyć, ale także uefektywnić pracę z językiem. Wielu licealistów podchodzi jedynie do matury podstawowej, ponieważ wydaje im się, że poziom rozszerzony jest nie do przeskoczenia. Staramy się przełamać ten lęk i pokazać, że odpowiednio wybrana szkoła językowa przygotuje każdego, chcącego zdać poziom rozszerzony matury z angielskiego.

Odpowiednie przygotowanie się do zajęć, powtarzanie słownictwa z języka angielskiego we własnym zakresie i przykładanie się do nauki oraz wykonywania stosownie dobranych zadań domowych na pewno ułatwią zdanie egzaminu na dwóch poziomach zaawansowania, a matura rozszerzona nie będzie już stanowić wyzwania. Jeśli nie masz pewności czy dasz sobie radę lub czy jest to kurs maturalny dla Ciebie, sprawdź opinie o naszych zajęciach oraz o szkole.

Zajęcia zaprojektowane przez naszą szkołę pozwalają poznać język w sposób przyjazny i efektywny, a sam język zostanie później zapamiętany na dłużej dzięki wprowadzonym metodom nauki.

Kurs maturalny na poziomie rozszerzonym - co daje?

Zdanie egzaminu maturalnego z języka angielskiego już na poziomie podstawowym pozwala na rozpoczęcie studiów na uczelniach wyższych. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że prestiżowe kierunki oraz te, które kładą nacisk na język, kontakty lub prace badawcze, w większości wymagają zaawansowanego słownictwa, a co za tym idzie zdania egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Osoba, która zdała taki egzamin z angielskiego ma więcej pewności siebie niż osoba, która zaliczyła jedynie poziom podstawowy.

W naszej szkole online lekcje prowadzone są przez nauczycieli z pasją, a matura rozszerzona z języka angielskiego nie stanowi wyzwania. Język angielski zostaje przedstawiony podczas zajęć online w przystępny sposób, a same zajęcia online oraz kursy maturalne mają za zadanie przybliżyć język, podnieść kompetencje komunikacyjne uczniów i umożliwić im zdanie egzaminu maturalnego z wysokim wynikiem.

Język angielski oraz matura rozszerzona z tego przedmiotu nie tylko świadczą o tym, że uczeń posiada wysokie umiejętności językowe, ale też o tym, że może on podjąć naukę innych języków przy użyciu języka angielskiego jako bazowego.

Nasze kursy maturalne - przygotuj się do matury z angielskiego!

Nasze kursy maturalne prowadzone są przez doświadczonych lektorów i nauczycieli, którzy podczas zajęć nauczają języka angielskiego oraz innych przedmiotów w sposób bardziej efektywny niż w szkole, co pozwala lepiej zdać maturę oraz inne egzaminy na podobnym poziomie. Prace domowe są nastawione na naukę języka i utrwalanie wiedzy, a przygotowanie do egzaminu maturalnego dostosowane jest do aktualnej podstawy programowej oraz preferencji uczniów i ich możliwości poznawczych.

Staramy się nie tylko uczyć nowych rzeczy, ale także lepiej wyjaśniać wiedzę nabytą w trakcie dotychczasowej nauki. Z nami uczysz się bez wychodzenia z domu, a nauczyciel nagrywa spotkania, by w każdej chwili można było przerobić kurs po raz kolejny i utrwalić wiedzę zdobytą na zajęciach.

Nasz kurs angielskiego online został dobrze przemyślany i funkcjonuje jako kurs maturalny, który kładzie nacisk na przygotowanie do matury z języka angielskiego. Zajęcia online dotyczą przede wszystkim nauki czytania tekstu pisanego i słuchania tekstu mówionego ze zrozumieniem, samodzielnego pisania tekstów w języku angielskim oraz słownictwa, którego wymaga matura, a Ty uczysz się umiejętności potrzebnych do zdania matury z angielskiego oraz poruszania się po świecie także po szkole. Główne założenia na maturze z języka angielskiego to czytanie, słuchanie, pisanie - zarówno w aspekcie rozwiązywania zadań gramatycznych, jak i tworzenia dłuższych tekstów - oraz nauka mówienia. Ucząc Cię, lektor stara się stworzyć środowisko bliskie naturalnemu, w jakim funkcjonuje dany język, które jednocześnie jest spójne z wymaganiami maturalnymi. To pozwala zdać maturę na zadowalającym poziomie, a efekty nauki widoczne są na długo po zdaniu egzaminu z języka angielskiego.

Kurs online dla maturzystów - ucz się do egzaminu ze Szkołą Maturzystów

Matura rozszerzona oraz matura podstawowa z języka angielskiego to jedne z najczęściej rozważanych egzaminów maturalnych. Co prawda nie każdy uczeń podchodzi do egzaminu maturalnego właśnie z angielskiego, jednakże dzieje się to na największą skalę, ze względu na to, jaką popularność i zasięg oddziaływania ma ten język.

Kurs online prowadzony przez doświadczonych nauczycieli

W naszej Szkole Maturzystów online zdajemy sobie sprawę z tego, że matura na każdym poziomie zaawansowania może być trudna do zdania, głównie ze względu na stres, dlatego staramy się tak przygotowywać zagadnienia, by pytania egzaminacyjne nie sprawiły maturzystom żadnego problemu.

Nauka w szkole językowej - zapisz się on-line!

Na swojej drodze z pewnością spotkasz native speakerów, którzy wprowadzą Cię głębiej w świat języka angielskiego, a ten nie ogranicza się jedynie do poziomu podstawowego. Lekcje prowadzone przez szkoły językowe, także z obecnością native speakerów i przygotowujące do matury z angielskiego, różnią się między sobą i pozwalają nabyć różne umiejętności językowe.

Dla niektórych mocną stroną będzie słownictwo, dla innych nauka mówienia, a jeszcze inni będą kłaść nacisk na zadania typowo egzaminacyjne.My na kursie kładziemy nacisk na osiągnięcie najwyższego wyniku z matury rozszerzonej zarówno w części pisemnej (listening, reading, grammar) jak i ustnej (speaking).

Sposób nauczania - najważniejsze zasady Szkoły Maturzystów

Nasi nauczyciele i lektorzy prowadzą kurs na poziomie zaawansowania odpowiadającym poziomowi matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Starannie przygotowany harmonogram kursu sprawia, że proces przygotowań ucznia do egzaminu maturalnego jest optymalny oraz że istnieje odpowiedni balans pomiędzy materiałem omawianym na zajęciach a zadaniami domowymi utrwalającymi wiedzę zdobytą podczas lekcji. Kurs online pozwala poznać język angielski bez wychodzenia z domu, a to oszczędza czas, którego wymaga nauka od każdego maturzysty.

Efektywność nauki języka angielskiego

Podczas kursu lekcje prowadzone będą tak, by język został przyswojony przez ucznia w jak najwyższym stopniu oraz by poznał on jak najlepiej schematy pojawiające się na egzaminach maturalnych z języka angielskiego, jednak to od jego zaangażowania będzie wynikał ostateczny wynik egzaminu. Na kursie pomagamy zreorganizować czas i przekazujemy najlepsze metody nauki języka angielskiego na poziomie rozszerzonym do matury.

Czas trwania kursu na platformie online

Kurs angielskiego podzielony jest na lekcje trwające po 120 minut. Zajęcia pomagają przyswoić język i uczynić go bardziej naturalnym dla ucha, jednocześnie kładąc nacisk na te aspekty języka, które są najczęściej eksploatowane na egzaminie maturalnym, tak by sama matura była kwestią formalności.

Język angielski brytyjski - poziom nauczania

Język angielski, który uczony jest podczas lekcji opiera się na języku brytyjskim, który wymagany jest podczas lekcji w tradycyjnej szkole i na maturze.

W naszej szkole maturzystów wszystkie zajęcia oraz kursy maturalne prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają duże doświadczenie w kontekście egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Mogą się pochwalić wynikiem bliskim lub równym 100% z matury z języka angielskiego oraz certyfikatami w nauczaniu tego języka.