Kurs maturalny z matematyki rozszerzonej - Olkusz

Kurs maturalny z matematyki rozszerzonej - Olkusz

Cena:

80 zł / 120 min

Przedmiot: Brak kategorii

Informacje o kursie

 • Kurs stacjonarny
 • dr Łukasz Jarosiński
 • Dostęp do nagrań z lekcji

Szczegóły kursu

Opis kursu:

 • Spotkanie odbywa się raz w tygodniu, jedno spotkanie trwa około 120 minut i kosztuje zaledwie 80 zł. Płatność odbywa się po każdej lekcji, nie ma konieczności płatności z góry. 
 • Kurs rozpoczyna się we wrześniu i kończy się pod koniec kwietnia.
 • Program zajęć jest w 100% przystosowany do nowej podstawy programowej (uczniowie piszący "starą" podstawę będą mogli skorzystać ze "starej" formuły).
 • Każde zajęcia są bardzo dokładnie przemyślane i bardzo wydajne. Uczniowie często podkreślają, że z jednych 120- minutowych zajęć wynieśli tyle co przez dwa miesiące nauki w szkole.
 • Podczas zajęć stosuję nowoczesne techniki nauki, pokazuję jak zarządzać czasem oraz stawiać sobie cele. 
 • Prowadzę analogiczne spotkania online, które się nagrywają, a kursanci mają dostęp do tych nagrań mogąc w każdej chwili wrócić do dowolnego fragmentu wybranej lekcji. 
 • Po każdym spotkaniu jest idealnie dobrane zadanie domowe przygotowane w metodzie przeplatanej- według badań o 90% skuteczniejszej od metody blokowej (stosowanej w szkołach).
 • Cena kursu zawiera możliwość indywidualnego omawiania dowolnych zagadnień matematycznych, poprzez nasze wewnętrzne forum. W poprzednim roku kursanci zadali tutaj około 3500 pytań.
 • Powyższa rezerwacja miejsca jest wstępna i niezobowiązująca. Decyzję o udziale w kursie podejmujesz po pierwszej lekcji. 
 • Harmonogram lekcji widzisz poniżej (jeśli dołączasz później to możesz całość nadrobić z nagrań).
 • Na kursie korzystamy z mojej książki. Informacje o niej znajdziesz tutaj.
 • Zajęcia przeprowadzane są w Olkuszu w Zespole Szkół Nr 3 "Ekonomik", Francesco Nullo 32.
 • Zobacz co wyróżnia mnie od innych korepetytorów: KLIKNIJ TUTAJ!
 • Moi kursanci piszą maturę rozszerzoną z matematyki na około 80%, podczas gdy średnia ogólnopolska wynosi około 30%. Możesz sam o tym poczytać na moim fanpage.
 • Wszyscy kursanci korzystają z naszej grupy facebookowej.
 • W razie jakichkolwiek pytań po prostu do nas zadzwoń: 506 532 926 lub napisz maila: [email protected].

Zawartość kursu:

Funkcje i wartość bezwzględna 120 min.
Funkcja kwadratowa 120 min.
Funkcja kwadratowa 2 120 min.
Wielomiany i funkcje wymierne 1 120 min.
Wielomiany i funkcje wymierne 2 120 min.
Trygonometria 1 120 min.
Trygonometria 2 120 min.
Ciągi 120 min.
Granice i szeregi 120 min.
Zadania na dowodzenie: dowodzenie nierówności 120 min.
Zadania na dowodzenie: dowodzenie podzielności oraz równości 120 min.
Logarytmy i funkcja potęgowa 120 min.
Planimetria:twierdzenie sinusów i cosinusów 120 min.
Planimetria: okręgi 120 min.
Planimetria:podobieństwo i przystawanie 120 min.
Planimetria:Zadania różne 120 min.
Rachunek różniczkowy 1 120 min.
Rachunek różniczkowy 2 120 min.
Geometria analityczna 1 120 min.
Geometria analityczna 2 120 min.
Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 1 120 min.
Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 2 120 min.
Zadania optymalizacyjne 1 120 min.
Zadania optymalizacyjne 2 120 min.
Stereometria 1 120 min.
Stereometria 2 120 min.
Powtórzenie Arkusze 1-6 120 min.
Powtórzenie Arkusze 7-12 120 min.
Powtórzenie Arkusze 13-18 120 min.
Powtórzenie Arkusze 19-24 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

 • Termin nr #1 Wtorki, 19:00
 • Termin nr #2 Środy, 19:00
 • Termin nr #3 Czwartki, 16:30
 • Termin nr #4 Piątki, 16:00

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Dlaczego warto zapisać się na moje kursy maturalne z matematyki rozszerzonej w Olkuszu?

Moi uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki z egzaminów maturalnych z obu poziomów. W 2021 r. średni wynik moich uczniów z matury z matematyki na poziomie rozszerzonym wynosił 80% podczas gdy średni wynik w skali ogólnopolskiej to zaledwie 34%. Każdy chwali się wynikami swoich uczniów, ale tylko w moim przypadku są one w pełni weryfikowalne. Co roku swoich najlepszych maturzystów, którzy wyrażą na to zgodę, wyróżniam z imienia i nazwiska na swoim profilu na fanpagu Szkoła maturzystów Łukasz Jarosiński. W poprzednim roku jest tam blisko sto osób z wynikiem wyższym niż 80% z matury rozszerzonej z matematyki! Ponad połowa z nich napisała na ponad 90%. Są to na tyle niesamowite wyniki maturalne, że zainteresowała się nimi nawet prasa. Jestem ekspertem oraz pasjonatom matematyki. Wygrałem liczne konkursy i olimpiady matematyczne, a swoją maturę rozszerzoną z matematyki zdałem na 100%. Dodatkowo przeszedłem dziesiątki szkoleń traktujących o wydajnym nauczaniu, stawianiu celów, organizacji pracy oraz nauki i motywowaniu ucznia. Przeczytałem mnóstwo książek oraz badań naukowych opisujących jak wydajnie się uczyć oraz jak skutecznie uczyć drugą osobę. To nie przypadek, że z roku na rok moi uczniowie osiągają fenomenalne wyniki. Opinie o moich kursach maturalnych możesz znaleźć w serwisach na e-korepetycje.net, facebook.com oraz google.pl. Łącznie jest tam kilkaset opinii- wszystkie z najwyższą możliwą oceną. Moje kursy maturalne z matematyki to nie jest eksperyment, ponieważ prowadzę je blisko 10 lat. Od tego czasu z roku na rok je poprawiam, polepszam, usprawniam. Zawsze pytam uczniów jak jeszcze można polepszyć przygotowania do matury rozszerzonej z matematyki, co można by zmienić, aby polepszyło by komfort naszej pracy. Co roku wdrażam nowe pomysły. To spowodowało, że w anonimowej ankiecie uczniowie najczęściej pisali mi, że moje przygotowania do matury z matematyki nie wymagają żadnych zmian i kurs jest doprowadzony niemal do perfekcji. Matematyka oraz uczenie innych to moja pasja co odczujesz w każdej minucie mojej lekcji podczas wspólnego przygotowania do matury. Ta pasja sprawiła, że aż 70% moich aktualnych kursantów dołączyło na kursy maturalne z polecenia (tak wynika z przeprowadzonych ankiet wśród uczniów). Zapraszam Cię na moje kursy maturalne z matematyki rozszerzonej w Olkuszu. Zapewniam Cię, że po ukończeniu kursu i po napisaniu matury będziesz tak zadowolony ze swojego wyniku, że z miłą chęcią będziesz polecał moje usługi swoim młodszym kolegom.

Kursy maturalne matematyka rozszerzona Olkusz

Matura to najważniejszy dla każdego ucznia egzamin, stanowiący swego rodzaju podsumowanie całej drogi edukacji, dotychczasowej nauki w szkole. Nic więc dziwnego, że w wielu maturzystach myśl o egzaminie wywołuje niepokój, stres. Nic w tym dziwnego. To właśnie od wyników matury zależy przecież, czy dostaniesz się na wymarzone studia. Aby móc studiować na wybranej uczelni i mieć jak największe szanse na rozpoczęcie nauki, warto mieć jak najlepszy wynik. To wszystko sprawia, że rzetelne przygotowanie do matury podstawowej, ale także i do matury rozszerzonej jest fundamentalną kwestią przed egzaminem.

Jak więc powinno wyglądać przygotowanie do egzaminu na poziomie rozszerzonym jeśli chodzi o matematykę? Przede wszystkim potrzebna jest praktyka - podstawą są ćwiczenia. Dotyczy to zwłaszcza matury z matematyki. Bardzo pomocne w przygotowaniach oraz ugruntowaniu wiedzy są moje kursy maturalne. Ważne jest, aby korzystać z wydajnych technik ucznia się. Zajęcia przeprowadzam zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi, dzięki czemu wydajność nauki jest bardzo duża. Dodatkowo po każdej lekcji uczniowie wykonują zadania domowe metodą przeplataną, która daje niesamowite osiągi w nauce.

Szkoła Maturzystów - Łukasz Jarosiński

Aby ugruntować zdobytą w szkole wiedzę, najlepiej poświęcić jeszcze trochę czasu na pracę w domu, po lekcjach, w wybrane dni tygodnia. W tym uczeń po lekcji ma do wykonania specjalnie przygotowane zadania domowe. W lepszej organizacji pracy pomagają zajęcia na kursie maturalnym. Tutaj wszystko jest zaplanowane- już przed kursem znamy cały harmonogram nauki. Kursy do matury rozszerzonej Szkoły Maturzystów, które prowadzi Łukasz Jarosiński sprawiają, że przygotowanie się do egzaminu staje się łatwiejsze. Kurs jest dopasowany do najnowszej podstawy programowej i pozwala bez stresu zdać maturę rozszerzoną z przedmiotu matematyka nawet na 100%. Absolwenci kursów maturalnych, które prowadzone są przez Łukasza Jarosińskiego osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminie, o czym możesz poczytać na fanpage Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińskiego.

Kursy maturalne z matematyki rozszerzonej Olkusz

Kurs maturalny w Olkuszu odbywa się stacjonarnie. Metody, które są wykorzystywane podczas zajęć pozwalają uzupełnić oraz powtórzyć wiadomości nabyte przez uczestnika przez cały okres edukacji. Wiedzę wyniesioną z kursu polecam utrwalać w domu, odrabiając prace domowe czy rozwiązując zadania z arkuszy maturalnych z poprzednich lat.

Plusem zajęć podczas kursów maturalnych w Olkuszu jest ich wysoki poziom. Kurs jest zaplanowany tak, aby pozwalał uczniom utrwalić, uzupełnić i uporządkować wiedzę zdobytą w liceum, technikum. Dzięki temu rozszerzona matura z matematyki nie będzie stanowić dla nich problemu. To przedmiot, który wymaga wielu ćwiczeń praktycznych, dlatego stawiam na ćwiczenia połączone z teorią - maturzysta będzie umieć wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Kursy maturalne matematyczne

Profesjonalny kurs przygotowawczy do matury to sposób na uporządkowanie i utrwalenie swojej wiedzy. Najlepsze efekty dają zajęcia teoretyczne w połączeniu z ćwiczeniami praktycznymi. Teorii jest na zajęciach tylko tyle żeby móc robić zadania. Na każdych z zajęć w grupach uczestnik otrzymuje dawkę wiedzy, która pomoże mu przygotować się do matury, aby zdać ją nawet na 100%. W poprzednim roku co czwart mój kursant przekroczył wynik 90% z matury rozszerzonej z matematyki. Efekty nauczania poprawiają przewidziane w ramach kursu prace domowe. Sprawiają one, że wiedza jest wciąż powtarzana i lepiej przyswajana.

Kursy przygotowawcze do matury matematyka rozszerzona Olkusz

Prowadzę kursy stacjonarne na terenie Olkusza. Na kurs uczęszczają grupy uczniów, ale oferuję także zajęcia online. Wśród nich do wyboru są także kursy wideo online: przygotowane już nagrania (uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań i może uczyć się w dowolnej chwili) oraz kursy w formie spotkań online w określone dni w tygodniu. Cena zależy od rodzaju kursu. W ramach kursu można dopytywać o każde zagadnienie matematyczne po lekcji.

Kiedy najlepiej rozpocząć przygotowania, aby na maturze osiągnąć wysoki wynik i napisać ją jak najlepiej? Warto zacząć działać nie miesiąc przed maturą, ale już od września. Miesiąc przed maturą wykonujemy już powtórki. Kurs maturalny pozwala uczniom lepiej rozłożyć w czasie pracę i działać systematycznie, aby utrwalać zdobyte wiadomości. Uczeń pracuje w szkole i w domu. Rzetelne przygotowanie się to gwarancja sukcesu na maturze.

Kursy przygotowawcze - matura matematyka rozszerzona - Olkusz

Rozpoczęcie nauki miesiąc przed egzaminem to niestety zbyt mało czasu. Najlepiej rozsądnie rozłożyć sobie cały materiał i zacząć działać wcześniej. Kurs maturalny z matematyki rozszerzonej startuje we wrześniu. Spotkania są raz w tygodniu za wyjątkiem okresów świątecznych. Tak właśnie pracujemy na zajęciach online i stacjonarnych w Olkuszu. Wydajna nauka poprzez kurs w grupach i późniejsza rzetelna praca samodzielna w domu pod moim okiem powoduje, że uczniowie wysoko piszą maturę. Kurs sprawia, że uczestnik jest zmotywowany do powtórek i rzeczywiście utrwala wiedzę, którą nabył na lekcjach. Matematyka przestanie być skomplikowana.

Kurs przygotowawczy maturalny - efektywne kursy maturalne

Utrwalenie wiedzy może przebiegać w motywującej atmosferze skupienia. Co więcej, uczniowie są bardzo zmotywowani do robienia zadań domowych, ponieważ każdy stara się je oddawać co zwiększa pozytywną rywalizację. Tak właśnie wygląda mój kurs. Kursy maturalne sprawiają, że maturzysta może pod okiem nauczyciela szlifować swoje umiejętności. Zajęcia trwające 120 minut, prace domowe oraz dodatkowo rozwiązywanie zadań maturalnych to doskonały sposób na przygotowania.

Szkolenie to pozwoli każdemu dobrze przygotować się do matury z matematyki. Zapraszamy na kursy przygotowawcze - matura matematyka rozszerzona - Olkusz.