Kurs maturalny z matematyki podstawowej - Olkusz

Kurs maturalny z matematyki podstawowej - Olkusz

Cena:

80 zł / 120 min

Przedmiot: Brak kategorii

Informacje o kursie

 • Kurs stacjonarny
 • dr Łukasz Jarosiński
 • Dostęp do nagrań z lekcji

Szczegóły kursu

Opis kursu:

 • Spotkanie odbywa się raz w tygodniu, jedno spotkanie trwa około 120 minut i kosztuje zaledwie 80 zł. Płatność odbywa się po każdej lekcji, nie ma konieczności płatności z góry. 
 • Kurs rozpoczyna się we wrześniu i kończy się pod koniec kwietnia.
 • Program zajęć jest w 100% przystosowany do nowej podstawy programowej (uczniowie piszący "starą" podstawę będą mogli skorzystać ze "starej" formuły).
 • Każde zajęcia są bardzo dokładnie przemyślane i bardzo wydajne. Uczniowie często podkreślają, że z jednych 120- minutowych zajęć wynieśli tyle co przez dwa miesiące nauki w szkole.
 • Podczas zajęć stosuję nowoczesne techniki nauki, pokazuję jak zarządzać czasem oraz stawiać sobie cele. 
 • Prowadzę analogiczne spotkania online, które się nagrywają, a kursanci mają dostęp do tych nagrań mogąc w każdej chwili wrócić do dowolnego fragmentu wybranej lekcji. 
 • Po każdym spotkaniu jest idealnie dobrane zadanie domowe przygotowane w metodzie przeplatanej- według badań o 90% skuteczniejszej od metody blokowej (stosowanej w szkołach).
 • Cena kursu zawiera możliwość indywidualnego omawiania dowolnych zagadnień matematycznych, poprzez nasze wewnętrzne forum. W poprzednim roku kursanci zadali tutaj około 3500 pytań.
 • Powyższa rezerwacja miejsca jest wstępna i niezobowiązująca. Decyzję o udziale w kursie podejmujesz po pierwszej lekcji. 
 • Harmonogram lekcji widzisz poniżej (jeśli dołączasz później to możesz całość nadrobić z nagrań).
 • Na kursie korzystamy z mojej książki. Informacje o niej znajdziesz tutaj.
 • Zajęcia przeprowadzane są w Olkuszu w Zespole Szkół nr 3 "Ekonomik", ul. F. Nullo 32.
 • Zobacz co wyróżnia mnie od innych korepetytorów: KLIKNIJ TUTAJ!
 • O spektakularnych wynikach moich uczniów możesz poczytać na moim fanpage.
 • Wszyscy kursanci korzystają z naszej grupy facebookowej.
 • W razie jakichkolwiek pytań po prostu do nas zadzwoń: 506 532 926 lub napisz maila: [email protected].

Zawartość kursu:

Wartość bezwzględna i procenty 120 min.
Potęgi, pierwiastki i logarytmy 120 min.
Wielomiany 120 min.
Wyrażenia i wzory skróconego mnożenia 120 min.
Zadania na dowodzenie 120 min.
Funkcja liniowa 1 120 min.
Funkcja liniowa 2 120 min.
Funkcja kwadratowa 1 120 min.
Funkcja kwadratowa 2 120 min.
Funkcje 120 min.
Równania i nierówności 120 min.
Ciągi 1 120 min.
Ciągi 2 120 min.
Trygonometria 120 min.
Geometria: trójkąty prostokątne 120 min.
Geometria: okręgi 120 min.
Geometria: podobieństwo i przystawanie 120 min.
Geometria: zadania różne 120 min.
Geometria analityczna 120 min.
Geometria analityczna 120 min.
Zadania z treścią 120 min.
Kombinatoryka 1 120 min.
Kombinatoryka 2 120 min.
Statystyka 120 min.
Stereometria 1 120 min.
Stereometria 2 120 min.
Powtórzenie Arkusze 1-3 cz. 1 120 min.
Powtórzenie Arkusze 4-6 cz. 1 120 min.
Powtórzenie Arkusze 7-9 cz. 1 120 min.
Powtórzenie Arkusze 10-12 cz. 1 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

 • Termin nr #1 Poniedziałki, 19:00
 • Termin nr #2 Czwartki, 16:30

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Dlaczego warto zapisać się na moje kursy maturalne z matematyki podstawowej w Olkuszu?

Moi uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki z egzaminów maturalnych z obu poziomów. W 2021 r. średni wynik moich uczniów z matury z matematyki na poziomie podstawowym wynosił 84% podczas gdy średni wynik w skali ogólnopolskiej to zaledwie 52%. Każdy chwali się wynikami swoich uczniów, ale tylko w moim przypadku są one w pełni weryfikowalne. Co roku swoich najlepszych maturzystów, którzy wyrażą na to zgodę, wyróżniam z imienia i nazwiska na swoim profilu na fanpagu Szkoła maturzystów Łukasz Jarosiński. W poprzednim roku jest tam blisko sto osób z wynikiem wyższym niż 80% z matury rozszerzonej z matematyki! Ponad połowa z nich napisała na ponad 90%. Są to na tyle niesamowite wyniki maturalne, że zainteresowała się nimi nawet prasa. Jestem ekspertem oraz pasjonatom matematyki. Wygrałem liczne konkursy i olimpiady matematyczne, a swoją maturę rozszerzoną z matematyki zdałem na 100%. Dodatkowo przeszedłem dziesiątki szkoleń traktujących o wydajnym nauczaniu, stawianiu celów, organizacji pracy oraz nauki i motywowaniu ucznia. Przeczytałem mnóstwo książek oraz badań naukowych opisujących jak wydajnie się uczyć oraz jak skutecznie uczyć drugą osobę. To nie przypadek, że z roku na rok moi uczniowie osiągają fenomenalne wyniki. Opinie o moich kursach maturalnych możesz znaleźć w serwisach na e-korepetycje.net, facebook.com oraz google.pl. Łącznie jest tam kilkaset opinii- wszystkie z najwyższą możliwą oceną. Moje kursy maturalne z matematyki to nie jest eksperyment, ponieważ prowadzę je blisko 10 lat. Od tego czasu z roku na rok je poprawiam, polepszam, usprawniam. Zawsze pytam uczniów jak jeszcze można polepszyć przygotowania do matury podstawowej z matematyki, co można by zmienić, aby polepszyło by komfort naszej pracy. Co roku wdrażam nowe pomysły. To spowodowało, że w anonimowej ankiecie uczniowie najczęściej pisali mi, że moje przygotowania do matury z matematyki nie wymagają żadnych zmian i kurs jest doprowadzony niemal do perfekcji. Matematyka oraz uczenie innych to moja pasja co odczujesz w każdej minucie mojej lekcji podczas wspólnego przygotowania do matury. Ta pasja sprawiła, że aż 70% moich aktualnych kursantów dołączyło na kursy maturalne z polecenia (tak wynika z przeprowadzonych ankiet wśród uczniów). Zapraszam Cię na moje kursy maturalne z matematyki podstawowej w Olkuszu. Zapewniam Cię, że po ukończeniu kursu i po napisaniu matury będziesz tak zadowolony ze swojego wyniku, że z miłą chęcią będziesz polecał moje usługi swoim młodszym kolegom.

Kursy maturalne matematyka podstawowa Olkusz

Matura to ukoronowanie drogi edukacji. Podsumowanie dotychczasowej nauki w szkole. Nic więc dziwnego, że w wielu maturzystów myśl o egzaminie wywołuje stres. Od wyników matury zależy przecież, czy dostaniesz się na wymarzone studia. Aby móc studiować na wybranej uczelni, trzeba mieć jak najlepszy wynik. To wszystko sprawia, że rzetelne przygotowanie do matury podstawowej jak i do matury rozszerzonej jest kluczową kwestią przed egzaminem.

Jak więc powinno wyglądać przygotowanie do egzaminu na poziomie podstawowym jeśli chodzi o matematykę? Trzeba wiele praktyki. Dotyczy to zwłaszcza matury z matematyki. Pomocne w ugruntowaniu wiedzy są moje kursy maturalne. Podczas zajęć korzystam z najwydajniejszych technik uczenia. Uczę również kursantów jak wydajnie się uczyć. Po każdej lekcji uczeń ma do wykonania zadania domowe.

Kurs Szkoły Maturzystów - Olkusz

Aby ugruntować zdobytą w szkole wiedzę, powinno się poświęcić nieco czasu na pracę w domu. W organizacji pracy pomagają zajęcia na kursie maturalnym. Kursy do matury z matematyki podstawowej (Olkusz) Szkoły Maturzystów sprawiają, że przygotowanie się do egzaminu staje się łatwiejsze dla każdego uczestnika. Kurs jest dopasowany do najnowszej podstawy programowej i pozwala bez stresu zdać maturę na poziomie podstawowym (aby przygotować się do matury na poziomie rozszerzonym, polecam odpowiedni kurs z oferty Szkoły). Absolwenci moich kursów maturalnych zdają egzamin na poziomie rozszerzonym z bardzo dobrymi wynikami. O wszystkich wynikach możesz poczytać na moim fanpage Szkoła maturzystów Łukasz Jarosiński.

Kursy maturalne z matematyki podstawowej Olkusz

Kursy maturalne w Olkuszu odbywają się stacjonarnie. Metody, które są wykorzystywane podczas zajęć maturalnych pozwalają uzupełnić i powtórzyć wiadomości nabyte w szkole. Wiedzę wyniesioną z kursu polecam w domu utrwalać, odrabiając prace domowe czy rozwiązując zadania z arkuszy maturalnych z poprzednich lat. Wykorzystuję do tego specjalnie dobrane zadania domowe metodą przeplataną, które znajdują się w mojej książce.

Plusem kursu jest wysoki poziom, jaki reprezentują zajęcia oraz zadania domowe. Kurs pozwala uczniom uzupełnić, utrwalić i uporządkować wiedzę zdobytą w liceum czy technikum, by móc bez problemu zdać maturę z matematyki na poziomie podstawowym. To przedmiot, który wymaga wielu ćwiczeń praktycznych.

Kursy maturalne, przygotowawcze do matury z zakresu matematyki

Profesjonalne zajęcia przygotowawcze do matury to sposób na uzupełnienie, uporządkowanie i utrwalenie swojej wiedzy. Stawiam na zajęcia teoretyczne w połączeniu z ćwiczeniami praktycznymi. Teorii jest tylko tyle żeby móc robić zadania. Godziny zajęć dla poziomu podstawowego są dopasowane tak, by były korzystne dla uczniów. Na każdych z zajęć w grupach dla uczniów uczestnik otrzymuje porcję wiedzy, która pomoże mu przygotować się do matury. W ramach kursu przewidujemy także prace domowe. Dzięki temu wiedza jest wciąż powtarzana i lepiej przyswajana, a przygotowanie się do matury przebiega efektywniej.

Kursy przygotowawcze do matury matematyka podstawowa Olkusz

Prowadzę kursy stacjonarne dla uczniów na poziomie podstawowym na terenie miasta Olkusz. Do szkoły uczęszczają grupy stacjonarne, ale oferuję także zajęcia online. Do wyboru są kursy wideo online: przygotowane już nagrania (godziny pracy są dowolne, uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań) oraz kursy w formie spotkań online w określone dni w tygodniu. Cena jest zależna od rodzaju kursu oraz tego, na jakim poziomie będzie przebiegać kształcenie. W cenie kursu każde maturalne zagadnienia może konsultować indywidualnie.

Kiedy najlepiej rozpocząć przygotowania, aby na maturze osiągnąć wysoki wynik i napisać ją jak najlepiej? Warto zacząć uczyć się, powtarzać już od września. Szkolenie maturalne pozwala uczniom lepiej rozplanować pracę i działać systematyczni, aby regularnie utrwalać zdobyte wiadomości. Uczeń pracuje w szkole i w domu w wybrane dni, stacjonarnie lub online. Matematyka na poziomie podstawowym to egzamin obowiązkowy, zatem rzetelne przygotowanie się to gwarancja sukcesu.

Szkolenia przygotowawcze do matury z zakresu podstawowego

Rozpoczęcie nauki miesiąc przed egzaminem podstawowym czy rozszerzonym to zbyt późno. Wtedy powinno się już wykonywać powtórki, tak jak podczas moich kursów. Najlepiej rozłożyć w czasie materiał i zacząć działać wcześniej. Tak właśnie pracujemy na zajęciach online i stacjonarnych w Olkuszu. Już we wrześniu ustalony jest harmonogram pracy przedstawiający jakie tematy maturalne będą podejmowane co tydzień. Kilka godzin zajęć w grupach i późniejsza rzetelna praca w domu to metoda, którą pozwoli Ci wysoko napisać maturę. Matematyka podstawowa to egzamin obowiązkowy, dlatego warto poświęcić przynajmniej kilkanaście minut dziennie na rozwiązywanie zadań domowych.

Kursy przygotowawcze do matury z matematyki podstawowej - Olkusz

Utrwalenie wiedzy może przebiegać w przyjemnej atmosferze skupienia. Tak właśnie przebiegają zajęcia na moich szkoleniach. Kursy maturalne sprawiają, że maturzysta będzie mógł szlifować swoje umiejętności i zdać maturę nawet na 100%. Zajęcia trwające 120 minut i rozwiązywanie zadań maturalnych to doskonały sposób na przygotowania dla każdego.

Szkolenie to pozwoli każdemu dobrze przygotować się do matury z matematyki. Zapraszam na kursy przygotowawcze - matura matematyka podstawowa - Olkusz.