Niedziela 01.10.2023
godz. 19:00

Jak poradzić sobie z gramatyką, listeningiem i writingiem na maturze rozszerzonej z angielskiego?

Poznaj praktyczne wskazówki i konkretne rozwiązania, dzięki którym rozwalisz gramatykę, listening i writing na maturze rozszerzonej z angielskiego!

Jako uczestnik szkolenia otrzymasz dodatkowo darmowy prezent

Ebook z listą 300 najpopularniejszych czasowników na maturze rozszerzonej z angielskiego wraz ze sposobem ich użycia i przykładami ich wykorzystania w konkretnych zdaniach, które pojawiały się na maturze CKE (w tym jako punktowane zadania).

300zł 0zł

Do jedynego tego typu darmowego webinaru pozostało

Godz

Min

Sek

Niebywałe wyniki moich kursantów na maturze

+ Kursantów z wynikiem ponad 90% na maturze rozszerzonej!

Szymon Guguła

prowadzący

O mnie

• korepetytor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem
  • doktor nauk ścisłych i przyrodniczych
  • autor kilku poczytnych publikacji naukowych w języku angielskim
  • wyniki maturalne: matematyka rozszerzona 94%, fizyka rozszerzona 97%, język angielski rozszerzony 95%
  • ponad setka uczniów z wynikiem 80% i więcej na maturze rozszerzonej z języka angielskiego
  • doskonałe opinie byłych uczniów (np. e-korepetycje.net)
  • prowadzący kanału na YouTube (polsko-angielski) z ponad 100 tys. subskrybentów i łączną liczbą ponad 8 mln wyświetleń filmów

Ile potrwa webinar?

Webinar potrwa około godzinę.

Niestety nie, bonusy będą przesłane tylko uczestnikom webinaru.

Postaramy się go nagrać, ale nie obiecujemy. Zdecydowanie lepiej wziąć udział w webinarze na żywo.