Sobota, 27.04.2023

Poznaj typy zadań, które zapewnią Ci 80% punktów w kilka godzin tuż przed maturą! (podstawa + rozszerzenie)

Przeanalizowałem wszystkie matury i wiem jakie typy zadań odpowiadają za 80% matury. Przerób je wszystkie bardzo dokłanie na kilkugodzinnej lekcji matematyki wraz z dr Łukaszem Jarosińskim i dr Szymonem Gugułą!

Zapisz się teraz

Drogi maturzysto!

Matura z matematyki składa się powtarzalnych typów zadań. Z poziomu podstawowego tych typów jest nieco ponad 100, a z poziomu rozszerzonego ponad 150. Jednak niektóre typy zadań powtarzają się bardzo często. Co ciekawe, tych najczęściej występujących typów zadań jest już dużo mniej, bo około 30. Zarówno na poziomie postawowym, jak i rozszerzonym. Zapraszam Cię na kilkugodzinne spotkanie online na żywo, na którym tuż przed maturą rozwiążę z Tobą wszystkie najczęściej powtarzające się typy zadań. Dzięki temu poznasz 80% zadań, które zobaczysz na swojej maturze. Podczas lekcji będziesz mógł zapytać o dowolną kwestię związaną z zadaniami, a prowadzący od razu Ci na te pytania odpowiedzą. Zajęcia przeprowadzą dr Łukasz Jarosiński oraz dr Szymon Guguła. Liczba miejsc jest ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy. Po zapisie dostaniesz sms z informacją jak dołączyć do spotkania.

Zapisz się teraz

Jako uczestnik otrzymasz dodatkowo trzy darmowe prezenty

ebook z analogicznymi zadaniami do przećwiczenia wraz z odpowiedziami

nagranie z lekcji

Dostęp do udziału w 1h lekcji online na żywo o tematyce "najtrudniejsze zadania maturalne z matematyki podstawowej"

Dostępne terminy

Matematyka podstawowa
 • 4 godziny zajęć
 • Materiały
 • Q&A
 • Nagranie z lekcji
 • 5

Zajęcia odbędą się w sobotę 27.04.2023 od 9:00 do 13:00 za pośrednictwem platformy Szkoły Maturzystów. Dostęp oraz instrukcja dołączenia do spotkania zostaną wysłane automatycznie zaraz po dokonaniu płatności.

Matematyka rozszerzona
 • 6 godzin zajęć
 • Materiały
 • Q&A
 • Nagranie z lekcji
 • 5

Zajęcia odbędą się w sobotę 27.04.2023 od 14:00 do 20:00 za pośrednictwem platformy Szkoły Maturzystów. Dostęp oraz instrukcja dołączenia do spotkania zostaną wysłane automatycznie zaraz po dokonaniu płatności.

Polecany Pakiet: matematyka podstawowa + matematyka rozszerzona
 • 10 godzin zajęć
 • Materiały
 • Q&A
 • Nagranie z lekcji
 • 5

Zajęcia odbędą się w sobotę 27.04.2023 od 9:00 do 13:00 (matematyka podstawowa) oraz od 14:00 do 20:00 (matematyka rozszerzona) za pośrednictwem platformy Szkoły Maturzystów. Dostęp oraz instrukcja dołączenia do spotkania zostaną wysłane automatycznie zaraz po dokonaniu płatności.

Niebywałe wyniki moich kursantów na maturze

80

+ Kursantów z wynikiem równym 100% na maturze rozszerzonej!

700

+ Kursantów z wynikiem ponad 90% na maturze rozszerzonej!

dr Łukasz Jarosiński

prowadzący

O mnie

 • najlepszy nauczyciel matematyki i fizyki według instytucji Orły Edukacji
 • autor 8 maturalnych zbiorów zadań z matematyki i fizyki. Książki są dostępne tutaj
 • setki opinii na ocenę równą 5.0 na wszystkich platformach (e-korepetycje, fanpage, itd.)
 • laureat i finalista licznych konkursów i olimpiad matematycznych
 • moje wyniki maturalne to: matematyka rozszerzona: 100%, fizyka rozszerzona: 100%, angielski: 98% (matura w 2010 r.)
 • studia magisterskie AGH: średnia 4.97%
 • doktor AGH z dziedziny fizyki i matematyki
 • na TikToku obserwuje mnie ponad 100 tys. uczniów!
 • wychowałem już ponad 80 uczniów z wynikiem równym 100% z matury rozszerzonej i kilkuset z wynikiem ponad 90%

Do rozpoczęcia pozostało

Dni

Godz

Min

Sek

Zapisz się już teraz - liczba miejsc ograniczona!

Zapisuję się