Kurs maturalny video z fizyki

Kurs maturalny video z fizyki

Cena:

1500 zł 1800 zł

Przedmiot: Pakiet

Informacje o kursie

  • VOD
  • dr Łukasz Jarosiński
  • Natychmiastowy dostęp

Szczegóły kursu

Opis kursu:

Kurs maturalny z fizyki obejmuje 30 nagrań, każde trwające około 120 min i kosztujące 50 zł. Łączna cena kursu to 1500 zł. Materiały z kursu do matury z fizyki video można odtwarzać dowolną ilość razy, wymogiem jest jedynie dostęp do sieci. W pakiecie omówione są wszystkie zagadnienia wymagane na maturze rozszerzonej z fizyki, min.: kinematyka, dynamika, bryła sztywna, hydrostatyka, aerodynamika, termodynamika, elektrostatyka, prąd elektryczny, elektromagnetyzm, ruch harmoniczny, fale mechaniczne, grawitacja, kosmologia, optyka, cząstki i fale de Broglie`a oraz fizyka jądrowa. Kurs zawiera także 4 lekcje powtórzeniowe na których rozwiązywane są trudne zadania zgłaszane przez kursantów z kursu do matury z fizyki oraz zadania z arkuszy maturalnych. Jeśli realizujesz mój kurs maturalny video do matury z fizyki to zakup sobie moją książkę w której są wszystkie zadania domowe oraz zadania rozwiązywane na na nagraniach: https://szkolamaturzystow.pl/produkt/zbior-zadan-maturalnych-fizyka-rozszerzonaMożesz dopytywać o każde zadanie z filmów oraz o każde zadanie domowe poprzez nasze forum: https://forum.szkolamaturzystow.pl/. Ja odpisuję na posty, które po dwóch dniach nie mają odpowiedzi. Dodatkowo jeśli pozostałe odpowiedzi na forum Cię nie satysfakcjonują, to możesz przesłać do mnie link do Twojego posta i ja się do niego ustosunkuję. Kursy dostępne są przez rok od dnia zakupienia materiałów.

Kup teraz i otrzymaj natychmiastowy dostęp

Kup teraz

Zawartość kursu:

Bryła sztywna 2 120 min.
Hydrostatyka i aerostatyka 120 min.
Termodynamika 120 min.
Termodynamika 2 120 min.
Termodynamika/elekrostatyka 120 min.
Elektrostatyka 120 min.
Prąd elektryczny stały 120 min.
Prąd elektryczny stały 2 120 min.
Elektromagnetyzm 120 min.
Elektromagnetyzm 2 120 min.
Elektromagnetyzm 3 120 min.
Ruch harmoniczny 120 min.
Ruch harmoniczny/fale mechaniczne 120 min.
Fale mechaniczne/grawitacja i kosmologia 120 min.
Grawitacja i kosmologia 120 min.
Grawitacja i kosmologia/optyka 120 min.
Optyka 2 120 min.
Optyka 3 120 min.
Optyka/cząstki i fale de Brogliea 120 min.
Cząstki i fale de Brogliea 120 min.
Fizyka jądrowa 120 min.
Powtórzenie, część I 120 min.
Powtórzenie, część II 120 min.
Powtórzenie, część III 120 min.
Powtórzenie, część IV 120 min.
Kinematyka 120 min.
Kinematyka/dynamika 120 min.
Dynamika 120 min.
Dynamika 2 120 min.
Bryła sztywna 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Zdajesz maturę z fizyki? Kurs video z fizyki to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Nauka do matury to nie tylko uczestnictwo w lekcjach w szkole, ale przede wszystkim powtórki i utrwalanie wiedzy oraz rozwiązywania arkuszy maturalnych. Fizyka, podobnie jak matematyka, to wiele obliczeń i zadań. Z fizyki dodatkowo należy dobrze znać teorię, matematyka zaś jest językiem fizyki. Aby mieć pewność dobrego przygotowania się, warto rozważyć kurs video do matury z fizyki. Kursy maturalne w formie online to profesjonalnie przygotowane materiały, wiele rozwiązanych zadań, możliwość oglądania filmów w dowolnym miejscu i czasie, ale również kontakt z prowadzącym oraz społecznością poprzez możliwość zadawania pytań na forum tej strony internetowej. Na czym polega kurs maturalny z fizyki online?

Kurs maturalny fizyka video

Mój kurs video z fizyki ma sporo różnic od innych tego typu kursów. Zajęcia obejmują ten sam zakres materiału, który jest wymagany na maturze rozszerzonej z fizyki. Program kursu opracowano tak, aby uczeń mógł powtórzyć wszystkie zagadnienia, by przedmiot nie miał przed nim tajemnic. Pojawiają się też zadania do rozwiązania przez uczniów samodzielnie w zadaniach domowych (do tego warto zakupić z tej strony książkę „Kurs maturalny” z fizyki) , jak również zadania rozwiązywane w trakcie lekcji. Uczestnictwo w kursie pomaga więc utrwalać wiedzę.

Kurs video do matury fizyka różni się jednak od kursu tradycyjnego tym, że odbywa się online. W skład kursu wchodzą wcześniej przygotowane materiały wideo. Co ważne, są one dostępne online przez cały czas, od razu po uiszczeniu opłaty, aż do dnia matury. Zajęcia nie odbywają się więc w konkretne dni - każde z zajęć można odtwarzać w dowolnej chwili, w domu lub poza nim. Jedynym warunkiem jest dostęp do internetu.

Kurs video fizyka

Czy kurs video do matury z fizyki rzeczywiście pomaga przygotować się do egzaminu? W przypadku przedmiotów takich jak fizyka, matematyka ważne jest systematyczne powtarzanie i rozwiązywanie zadań. Matura nie składa się z samej teorii, do egzaminu trzeba dużo ćwiczyć. Kurs obejmuje więc także treści praktyczne, co jest ważne dla maturzystów. Do każdego modułu dodatkowo dostępne są zadania domowe, które pozwalają powtarzać nabyte wiadomości i utrwalać swoją wiedzę. Na filmach video zawarta jest cała wiedza potrzebna do zdobycia bardzo wysokiego rezultatu z fizyki. Są to nagrania z bardzo popularnych kursów maturalnych, w których rokrocznie bierze udział setki maturzystów. Zajęcia są bardzo dokładnie przemyślane i stoją na bardzo wysokim poziomie. Uczniowie często piszą do nas, że z jednego nagrania nauczyli się tyle co przez dwa miesiące w szkole. Kurs zawiera 30 nagrań, każde po około 120 minut. W pakiecie omówione są wszystkie zagadnienia wymagane na maturze rozszerzonej z fizyki, min.: kinematyka, dynamika, bryła sztywna, hydrostatyka, aerodynamika, termodynamika, elektrostatyka, prąd elektryczny, elektromagnetyzm, ruch harmoniczny, fale mechaniczne, grawitacja, kosmologia, optyka, cząstki i fale de Broglie'a oraz fizyka jądrowa. Ostatnie nagrania zawierają najtrudniejsze zadania z autorskich arkuszy powtórzeniowych. Można zakupić dowolną lekcję spośród 30 jaką oferuje kurs w powyższych tematach.

Kurs maturalny video z fizyki

Może się wydawać, że kursy maturalne stacjonarne mają ogromną zaletę - kontakt z nauczycielem. Czy kurs maturalny video fizyka w postaci filmów także pozwala na taki kontakt? Jak najbardziej. Po każdych z zajęć można zadawać pytania poprzez forum. np. wskazówki dotyczące zadań. Uzyskane informacje pomogą Ci pozbyć się wątpliwości, a przygotowanie do matury będzie łatwiejsze z innymi osobami. Kurs video do matury z fizyki to nowoczesna metoda nauczania. Czas nauki nie jest określony, to od ucznia zależy, kiedy obejrzy lekcję. Daje to wiele możliwości ułożenia planu działań, dzięki temu łatwo dopasować naukę do innych aktywności. Kurs online pomoże Ci osiągnąć doskonałe wyniki na egzaminie i dostać się na wybrany kierunek studiów.