Kurs maturalny video z matematyki podstawowej

Kurs maturalny video z matematyki podstawowej

Cena:

1800 zł

Przedmiot: Pakiet

Informacje o kursie

  • VOD
  • Łukasz Jarosiński
  • Natychmiastowy dostęp

Szczegóły kursu

Opis kursu:

Kurs maturalny z matematyki podstawowej obejmuje 30 nagrań, każde trwające około 120 min i kosztujące 60 zł. Łączna cena kursu to 1500 zł. Materiały z kursu do matury z matematyki podstawowej video można odtwarzać dowolną ilość razy, jedynym wymogiem jest dostęp do internetu. W pakiecie omówione są wszystkie zagadnienia wymagane na maturze podstawowej z matematyki, min.: bład względny, błąd bezwzględny, przybliżenia, procenty, potęgi, pierwiastki, logarytmy, wyrażenia, wzory skróconego mnożenia, zadania na dowodzenie (dowodzenie nierówności, dowodzenie podzielności, dowodzenie równości), funkcja liniowa, funkcja kwadratowa, funkcja wykładnicza, przekształcenia funkcji, równania i nierówności, ciągi, trygonometria, planimetria (związki miarowe w trójkątach prostokątnych, okręgi, kąty wpisane i środkowe, podobieństwo i przystawanie, pola figur itd.), geometria analityczna, zadania z treścią, statystyka, kombinatoryka i prawdopodobieństwo, stereometria. Kurs zawiera także 4 lekcje powtórzeniowe na których rozwiązywane są trudne zadania zgłaszane przez poprzednich kursantów z kursu do matury z matematyki podstawowej. Zadania te bazują na moich arkuszach maturalnych. Jeśli realizujesz mój kurs maturalny video do matury z matematyki podstawowej to zakup sobie moją książkę w której są wszystkie zadania domowe oraz zadania rozwiązywane na na nagraniach: https://szkolamaturzystow.pl/produkt/zbior-zadan-maturalnych-matematyka-podstawowaMożesz dopytywać o każde zadanie z filmów oraz o każde zadanie domowe poprzez nasze forum: https://forum.szkolamaturzystow.pl/. Ja odpisuję na posty, które po dwóch dniach nie mają odpowiedzi. Dodatkowo jeśli pozostałe odpowiedzi na forum Cię nie satysfakcjonują, to możesz przesłać do mnie link do Twojego posta i ja się do niego ustosunkuję. Kursy dostępne są przez rok od dnia zakupienia materiałów.

Zawartość kursu:

Procenty i błędy przybliżenia 120 min.
Potęgi i pierwiastki 120 min.
Logarytmy 120 min.
Wyrażenia i wzory skróconego mnożenia 120 min.
Zadania na dowodzenie 120 min.
Funkcja liniowa 120 min.
Funkcja liniowa 120 min.
Funkcja kwadratowa 120 min.
Funkcja kwadratowa 120 min.
Funkcje 120 min.
Równania i nierówności 120 min.
Ciągi 120 min.
Ciągi 120 min.
Trygonometria 120 min.
Geometria 120 min.
Geometria 120 min.
Geometria 120 min.
Geometria 120 min.
Geometria analityczna 120 min.
Geometria analityczna 120 min.
Zadania z treścią 120 min.
Kombinatoryka 120 min.
Kombinatoryka 120 min.
Statystyka 120 min.
Stereometria 120 min.
Stereometria 120 min.
Powtórzenie 120 min.
Powtórzenie 120 min.
Powtórzenie 120 min.
Powtórzenie 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Czeka Cię przygotowanie do matury z matematyki na poziomie podstawowym? Chcesz zdać maturę jak najlepiej? Nie wystarczą tylko wiadomości wyniesione z lekcji w szkole. Średni wynik z matury podstawowej wynosi około 50%, a co czwarta osoba nie zdaje. Matura przede wszystkim wymaga ćwiczeń i wykonywania zadań, jakie mogą się trafić na maturze. Arkusze maturalne i zadania pomogą uporządkować wiedzę, a kurs video z matematyki podstawowej, który odbywa się online, to doskonały sposób na przećwiczenie i uporządkowanie całej wiedzy z zakresu podstawowego. Do kursu dopasowane są zadania domowe, które znajdują się w mojej książce „kursy maturalne” (link: https://szkolamaturzystow.pl/produkt/zbior- zadan-maturalnych-matematyka-podstawowa).

Kurs maturalny matematyka podstawowa video

Jeśli chcesz zdać maturę z matematyki na dobrym poziomie, zwróć uwagę na mój kurs video z matematyki podstawowej. Taki kurs maturalny zawiera nagrania z 30 wideo lekcji, do których uczeń może wrócić w każdej chwili. Lekcje dostępne są online, a korzystać z materiałów możesz od razu po zakupie. Każda lekcja trwa 120 min i zawiera nieco inny zakres materiału. Kurs maturalny video- matematyka podstawowa daje sporą dowolność w układaniu planu nauki. Moduły można przerabiać w dowolnych godzinach i samodzielnie wybranych porach - usiądź do przerabiania kursu, kiedy będziesz miał czas. Możesz także wspomóc się nagraniami w przygotowaniach do szkolnego sprawdzianu lub kartkówki. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest możliwość dowolnego cofania się do wybranych zagadnień. Kurs maturalny z matematyki w formie nagrań pozwala przesłuchiwać fragmenty filmów i rozwiązywać zadania dowolną liczbę razy.

Kurs video matematyka podstawowa

Kurs video do matury z matematyki podstawowej w postaci filmów obejmuje wszystkie tematy potrzebne na maturze podstawowej. Wśród nich są tematy takie jak: błąd względny, błąd bezwzględny, przybliżenia, procenty, potęgi, pierwiastki, logarytmy, wyrażenia, wzory skróconego mnożenia, zadania na dowodzenie (dowodzenie nierówności, dowodzenie podzielności, dowodzenie równości), funkcja liniowa, funkcja kwadratowa, funkcja wykładnicza, przekształcenia funkcji, równania i nierówności, ciągi, trygonometria, planimetria (związki miarowe w trójkątach prostokątnych, okręgi, kąty wpisane i środkowe, podobieństwo i przystawanie, pola figur itd.), geometria analityczna, zadania z treścią, statystyka, kombinatoryka i prawdopodobieństwo, stereometria. Podczas lekcji online każdy z maturzystów poznaje zagadnienie, a następnie może je powtarzać w dowolnym czasie, aby się nauczyć odpowiednio je rozwiązywać. Wszystkie zagadnienia w ramach kursu online są przedstawione jasno i precyzyjnie. Nie potrzebujesz nic więcej żeby zdać maturę nawet na 100%. Co ważne, decydując się na kurs video do matury matematyka podstawowa inaczej niż w przypadku korepetycji, za powtórki materiału nie płacisz dodatkowo.

Kurs maturalny video z matematyki podstawowej

Kurs video do matury z matematyki podstawowej to opcja idealna dla osób, które chcą same układać swój plan powtórek. Kursy maturalne stacjonarne wymagają uczestniczenia w zajęciach w konkretnie dni, natomiast w trakcie kursu online masz możliwość oglądania materiałów w dowolnym czasie. Możesz uczyć się, kiedy chcesz i kiedy masz czas na naukę. Wielu uczniów korzysta z takich rozwiązań po szkole lub w weekendy, aby zapewnić sobie dodatkową dawkę wiedzy. Warto dodać, że mój kurs sam w sobie jest wystarczający do tego, żeby wysoko zdać maturę. Nie musisz nawet korzystać ze swoich lekcji w szkole. Kurs video do matury - matematyka podstawowa - to sposób na powtórki, które pozwolą zdać egzamin na poziomie pozwalającym dostać się na wybrane studia. Na kursie znajdziesz zarówno opracowanie tematów pod kątem teoretycznym, jak i zadania maturalne z danego omawianego działu. Wszystkie te informacje przydadzą Ci się na egzaminie. Jedne 120- minutowe zajęcia są bardzo wydajne: uczniowie często relacjonują mi, że nauczyli się z nich tyle co przez dwa miesiące w szkole. Stosuję nowoczesne metody nauki i motywowania ucznia- przekonasz się sam. Kurs zawiera nagrania z moich bardzo popularnych kursów online, które prowadzę o stałej porze.

Teoria i rozwiązywanie zadań maturalnych to najlepsze połączenie - przy odpowiednim nakładzie czasu i wysiłku poziom podstawowy matury z matematyki nie będzie miał przed Tobą tajemnic. Teorii jest tylko tyle co potrzeba i nic więcej. Cała teoria na kursie jest przedstawiona na to co jest i to czego nie ma w karcie wzorów. Wykupując ten kurs możesz o wszystko pytać poprzez nasze wewnętrzne forum znajdujące się na tej stronie internetowej. Można także zakupić sobie dowolną lekcję spośród 30 jaką oferuje kurs.