Jak wysoko napisać maturę z matematyki?

Cena:

Darmowy!

Przedmiot: Brak kategorii

Informacje o webinarze

• Webinar
  • dr Łukasz Jarosiński
  • Dołączenie przez link z e-mail/SMS

Szczegóły kursu

Opis kursu:

Jak to się dzieje, że moi kursanci niejednokrotnie poprawiają wynik 10% z matury próbnej na 80-90% z matury majowej? Jest wiele czynników tego sukcesu, a o wszystkich z nich opowiem na darmowym webinarze w niedzielę o godzinie 17:00. Odpowiem min. na pytania:
- Jakie typy zadań będą na nowej maturze z matematyki?
- Jak efektywnie przygotować się do egzaminu?
- Jak zorganizować naukę do matury?
- Jakie są najlepsze metody nauki matematyki do matury?
- Czy (i jak?) można z poziomu 10-20% napisać maturę rozszerzoną na 80-90%?
- W jaki sposób poprawić nawet dwukrotnie wyniki w nauce bez poświęcania dodatkowego czasu?
- Z jakich zbiorów zadań korzystać w przygotowaniach do matury?
- W jaki sposób skopiować 1:1 mój model nauki, aby osiągnąć sukces tak jak moi kursanci?
Na najbliższym webinarze jako że tu już jest ostatni webinar w tym roku dla każdego uczestnika, pod koniec spotkania będą wszystkie prezenty z wcześniejszych webinarów:
- film z 15 najczęściej pojawiającymi się zadaniami na maturze z matematyki!
- PDF ze wszystkimi wzorami których nie ma w karcie wzorów
- najważniejsze zadania z każdego działu matematyki
- wszystkie błędy kardynalne na maturze z matematyki

Zapraszam w niedzielę o 17:00. To będzie najlepiej zainwestowane 60 min w tym roku szkolnym!

Parę słów o mnie:

- Jestem finalistą i laureatem licznych olimpiad i konkursów matematyczno – fizycznych
- średnia moich kursantów z matury rozszerzonej z matematyki w roku 2022 r. to 83% podczas gdy średnia krajowa to tylko 33% (możesz o tym poczytać tutaj: https://pl-pl.facebook.com/kursy.maturalne.lukasz.jarosinski/)
- rok temu założyłem konto na TikToku. Aktualnie obserwuje mnie ponad 100 tyś. Uczniów!
- studia magisterskie ukończyłem ze średnią 4,97. Aktualnie kończę realizować doktorat na AGH
- wyniki moich matur: matematyka rozszerzona: 100%, fizyka rozszerzona: 100%, angielski: 98%
- jako doktorant mam dostęp bo bazy publikacji naukowych skąd czerpę najlepsze techniki nauki. O wynikach moich uczniów i moich metodach nauczania często pisała prasa
- 99% swojego zawodowego czasu poświęcam webinarom i kursom maturalnym. Wychowałem już blisko 5 tysięcy kursantów!

Zawartość kursu:

Jak wysoko napisać maturę z matematyki 60 min.

Terminy spotkań do wyboru:

Podziel się swoją opinią o kursie!

Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie