Pakiet CAŁKI - matematyka studia

Pakiet CAŁKI - matematyka studia

Cena:

500 zł

Przedmiot: Pakiet

Informacje o kursie

  • VOD
  • dr Łukasz Jarosiński
  • Natychmiastowy dostęp

Szczegóły kursu

Opis kursu:

Pakiet "całki" zawiera 5 nagrań, każde około 120 min, zatem łącznie około 10h nagrań. Są to nagrania z moich bardzo popularnych kursów całkowych, które przeprowadzam w okresie wakacyjnym. Realizowany jest cały program całek- analizy matematycznej ze studiów wyższych. Podczas zajęć pokazywane są przykładowe zadania spotykane na kolokwiach i egzaminach jakie zadawano mi oraz jakie ja zadawałem pracując na AGH. Zadania bazują na najpopularniejszej książce do analizy matematycznej na uczelniach wyższych, np. AGH, Politechnika Warszawska itd. Uczestnicy wakacyjnego kursu dostają także autorski algorytm całkowania, który pozwala przecałkować dowolną całkę z poziomu studiów wyższych. Jeśli zakupiłeś pakiet to napisz do nas i Ci go prześlemy!

Tematyka kursu całek obejmuje:

  • pochodne funkcji złożonych (1,5h),
  • wstęp do całek (0,5h),
  • całka przez podstawienie (1h),
  • całkowanie przez części (1h),
  • całki funkcji wymiernych (2h),
  • całki funkcji niewymiernych (2h),
  • całki funkcji trygonometrycznych (2h). Kup teraz i otrzymaj natychmiastowy dostęp

Kup teraz

Zawartość kursu:

Pochodne plus wstęp do całek 120 min.
Całka przez podstawienie i przez części 120 min.
Całki funkcji wymiernych 120 min.
Całki funkcji niewymiernych 120 min.
Całki funkcji trygonometrycznych 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Całki nierzadko przerażają studentów. Obawiają się ich nie tylko studenci matematyki, ale także wielu innych kierunków ścisłych, w których programie znajduje się to zagadnienie. Wiadomym jest, że każdy student potrzebuje innej ilości czasu, aby przyswoić dane zagadnienie. Matematyka to natomiast przedmiot wymagający ćwiczeń również poza zajęciami, w swoim tempie. Dlatego, aby utrwalić wiadomości zdobyte na zajęciach, warto uczyć się nie tylko ze swoich notatek, ale także z dodatkowych kursów.

Kurs online z analizy matematycznej – całki

W pakiecie „całki” zawarte są nagrania z kursów, które w zupełności pokrywają się z programem studiów wyższych w tematyce całek. Kursy te mogą więc służyć jako dopełnienie zajęć na uczelni, a także pomagać w samodzielnej nauce w domu. Matematyka wymaga systematyczności i regularnych powtórek. Nie wystarczy wiedza zdobyta na zajęciach – tutaj trening czyni mistrza.

Samodzielna nauka całek z kursem video

Jednym z największych atutów kursów online z matematyki – całek – jest ich dostępność. Student otrzymuje dostęp do materiałów niezwłocznie po zakupie. Ze względu na to, że kurs składa się z materiałów w formie wideo, uczestnik może oglądać filmy wtedy, kiedy tylko ma czas. Da się zatem dopasować harmonogram nauki w domu do zajęć na uczelni czy innych aktywności poza nauką, takich jak praca czy siłownia. A jeśli danego dnia gorsze samopoczucie uniemożliwi powtórki, można łatwo przenieść je na dzień kolejny. Wygoda i swoboda w nauce – to właśnie główne zalety oferowanych materiałów, oczywiście zaraz po wysokiej jakości merytorycznej.

Warto również zauważyć, że kurs tego rodzaju pomaga ćwiczyć regularność i motywację. Dobrym pomysłem jest opracowanie planu powtórek i wybranie dni, w które kurs będzie przerabiany – i trzymać się go, oczywiście w miarę możliwości. Dzięki tej systematycznej nauce żadne kolokwium ani egzamin nie będą już postrachem ani nie będą wzbudzać stresu.

Kurs analizy matematycznej- Zadania z opracowaniem

Na kursie prezentowane są zadania z każdego omawianego działu. Znajdą się tu więc zadania z pochodnych funkcji złożonych, całek przez podstawienie, całkowania przez część, całek funkcji wymiernych, całek funkcji niewymiernych i całek funkcji trygonometrycznych. Każde zadanie jest zaprezentowane w taki sposób, by student bez problemu zrozumiał metodę jego rozwiązania. Co ważne, w kursie znajdują się przykładowe zadania, które mogą pojawić się na kolokwium czy egzaminie na uczelni wyższej. Jest to więc nie tylko okazja do przećwiczenia danych zagadnień, ale przede wszystkim sposób na jeszcze lepsze przygotowanie się do zajęć i do ich zaliczenia.

A co w przypadku wątpliwości czy dodatkowych pytań? Wszystkie pytania można zadawać na naszym forum: https://forum.szkolamaturzystow.pl/kategoria/54-matematyka gdzie już jest mnóstwo pytań z tematyce całek i ogólnie analizy matematycznej. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości do zadań to śmiało możesz zadać je przez forum i maksymalnie do 48h uzyskać odpowiedź.