Sprawdzian 3 kl. Matematyka rozszerzona

Sprawdzian 3 kl. Matematyka rozszerzona

Cena:

300 zł

Przedmiot: Pakiet

Informacje o kursie

  • VOD
  • dr Łukasz Jarosiński
  • Natychmiastowy dostęp

Szczegóły kursu

Opis kursu:

Pakiet zawiera sześć 120-minutowych lekcji z różnego zakresu materiału, który odpowiada ostatniej klasie liceum / technikum na poziomie rozszerzonym. Realizowane działy: analiza matematyczna, geometria analityczna, logarytmy i funkcja wykładnicza, kombinatoryka i prawdopodobieństwo,  stereometria, trygonometria. Każda lekcja (spośród sześciu) zawiera rozwiązania z pełnym wytłumaczeniem około 40-50 zadań z danego zakresu. Lekcje mają na celu przygotować ucznia do sprawdzianu z danego zakresu i są tak dobrane aby zawierać każde zagadnienie z danej partii materiału. Zadania są rozwiązywane z najpopularniejszego zbioru zadań M. Kurczab, E.Kurczab, e. Świda "Matematyka poziom rozszerzony". O każde zadanie można dopytywać autora drogą facebokową lub poprzez kontakt na stronie internetowej. Kursy dostępne są przez rok od dnia zakupienia materiałów.

Kup teraz i otrzymaj natychmiastowy dostęp

Kup teraz

Zawartość kursu:

Analiza matematyczna 120 min.
Geometria analityczna 120 min.
Funkcja wykładnicza i funkcja logarytmiczna 120 min.
Stereometria 120 min.
Trygonometria 120 min.
Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Nauka matematyki na poziomie rozszerzonym wymaga wiele uwagi i czasu. Zagadnienia poruszane na lekcjach powinny być dokładnie powtarzane i utrwalane w domu, tak, aby na późniejszych sprawdzianach i na egzaminie maturalnym wszystkie zadania udało się rozwiązać bez problemu. Matematyka rozszerzona to przedmiot, na który należy poświęcić nieco energii nie tylko na lekcji, ale również poza nią.

Pakiet wspomagający naukę matematyki rozszerzonej

Aby ułatwić uczniom ostatnich klas liceum i technikum, przygotowałem pakiet pomagający przygotować się do sprawdzianów z matematyki rozszerzonej. Pakiet ten zawiera kursy online z sześciu tematów, które pokrywają się z zakresem materiału realizowanym w trakcie nauki szkolnej na poziomie rozszerzonym. Dzięki kursowi łatwiej przyswoić wiedzę z danego zakresu, a także przećwiczyć zadania, które mogą pojawić się na sprawdzianie z działu.

Kursy online dla uczniów klas z rozszerzoną matematyką

Nawet najlepszy nauczyciel ma ograniczony czas w szkole na wyjaśnienie zagadnień z danego tematu i pomoc uczniom w lepszym zrozumieniu materiału. Lekcja to najczęściej zbyt krótko, aby dobrze przyswoić treści. Konieczne jest wykonywanie zadań w domu. Do ćwiczeń warto wykorzystywać zasoby internetowe – kursy online sprawdzają się więc doskonale. Materiały dostępne są zawsze, można zatem korzystać z nich w dowolnej chwili.

Nagrania video- przygotowanie do sprawdzianu z matematyki rozszerzonej

Nauka przez internet jest niezwykle wygodna. Każdy uczeń może zaplanować sobie naukę w dowolny sposób, tak, aby to jemu najbardziej odpowiadał czas i pora powtórek. W przypadku złego samopoczucia lekcja nie przepada – można ją przerobić po prostu następnego dnia. Jeśli natomiast jedni wysłuchanie lekcji nie wystarczy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przerobić ją ponownie. Można robić tyle powtórek, ile jest konieczne do jak najlepszego przyswojenia materiału z danego tematu.

Samodzielna nauka

Mogłoby się wydawać, że nauka bez nauczyciela nie jest tak efektywna, jak mogłaby być. Samodzielne powtórki pozwalają jednak wyrobić w sobie systematyczność i przede wszystkim uczyć się tyle, ile trzeba. Nie każdy potrzebuje tyle samo czasu na przyswojenie materiału i opanowanie go na dobrym poziomie, dlatego kurs dostępny o każdej porze jest bardzo przydatny i pomocny.

Czy jednak rzeczywiście bez pomocy i wsparcia nauczyciela da się dobrze nauczyć matematyki, powtórzyć tematy? Kurs dla uczniów ostatnich klas liceum i techników z matematyki rozszerzonej zbudowany jest w taki sposób, aby rozwiewać wszelkie wątpliwości. Każda lekcja zawiera wiele rozwiązanych zadań, które można następnie rozwiązywać samodzielnie. A co w przypadku wątpliwości czy dodatkowych pytań?

Wszystkie pytania można zadawać na naszym forum: https://forum.szkolamaturzystow.pl gdzie już jest mnóstwo pytań z tej tematyki. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości do zadań to śmiało możesz zadać je przez forum i maksymalnie do 48h uzyskać odpowiedź.

Kurs składa się z sześciu lekcji, a każda z nich trwa 120 minut. Moduły zawierają zadania rozwiązywane krok po kroku i zawierają wszystkie zagadnienia poruszane na lekcjach matematyki w szkole. To materiały pomocne podczas przygotowywania się do sprawdzianów.