Kurs maturalny video z matematyki rozszerzonej

Kurs maturalny video z matematyki rozszerzonej

Cena:

1800 zł

Przedmiot: Pakiet

Informacje o kursie

  • VOD
  • dr Łukasz Jarosiński
  • Natychmiastowy dostęp

Szczegóły kursu

Opis kursu:

Kurs maturalny z matematyki rozszerzonej obejmuje 30 nagrań, każde trwające około 120 min i kosztujące 50 zł. Łączna cena kursu to 1500 zł. Materiały z kursu do matury z matematyki rozszerzonej video można odtwarzać dowolną ilość razy, wymagany jest jedynie dostęp do internetu. W pakiecie omówione są wszystkie zagadnienia wymagane na maturze rozszerzonej z matematyki, min.: funkcje, wartość bezwzględna, funkcja kwadratowa, wielomiany, funkcje wymierne, trygonometria, ciągi, granice, szeregi, zadania na dowodzenie (dowodzenie nierówności, dowodzenie podzielności, dowodzenie równości), logarytmy, funkcja potęgowa, planimetria (twierdzenie sinusów i cosinusów, okręgi wpisane w czworokąt, okręgi opisane na czworokącie, podobieństwo i przystawanie i inne), rachunek różniczkowy, geometria analityczna, kombinatoryka i prawdopodobieństwo (w tym prawdopodobieństwo warunkowe i prawdopodobieństwo całkowite), zadania optymalizacyjne z wykorzystaniem pochodnej (rachunku różniczkowego) oraz stereometria. Kurs zawiera także 4 lekcje powtórzeniowe na których rozwiązywane są trudne zadania zgłaszane przez poprzednich kursantów z kursu do matury z matematyki rozszerzonej. Zadania te bazują na moich arkuszach maturalnych. Jeśli realizujesz mój kurs maturalny video do matury z matematyki rozszerzonej to zakup sobie moją książkę w której są wszystkie zadania domowe oraz zadania rozwiązywane na na nagraniach: https://szkolamaturzystow.pl/produkt/zbior-zadan-maturalnych-matematyka-rozszerzonaMożesz dopytywać o każde zadanie z filmów oraz o każde zadanie domowe poprzez nasze forum: https://forum.szkolamaturzystow.pl/. Ja odpisuję na posty, które po dwóch dniach nie mają odpowiedzi. Dodatkowo jeśli pozostałe odpowiedzi na forum Cię nie satysfakcjonują, to możesz przesłać do mnie link do Twojego posta i ja się do niego ustosunkuję. Kursy dostępne są przez rok od dnia zakupienia materiałów.

Kup teraz i otrzymaj natychmiastowy dostęp

Kup teraz

Zawartość kursu:

Funkcje i wartość bezwzględna 120 min.
Funkcja kwadratowa 120 min.
Funkcja kwadratowa 2 120 min.
Wielomiany i funkcje wymierne 1 120 min.
Wielomiany i funkcje wymierne 2 120 min.
Trygonometria 1 120 min.
Trygonometria 2 120 min.
Ciągi 120 min.
Granice i szeregi 120 min.
Zadania na dowodzenie: dowodzenie nierówności 120 min.
Zadania na dowodzenie: dowodzenie podzielności oraz równości 120 min.
Logarytmy i funkcja potęgowa 120 min.
Planimetria: twierdzenie sinusów i cosinusów 120 min.
Planimetria: okręgi 120 min.
Planimetria: podobieństwo i przystawanie 120 min.
Planimetria: Zadania różne 120 min.
Rachunek różniczkowy 1 120 min.
Rachunek różniczkowy 2 120 min.
Geometria analityczna 1 120 min.
Geometria analityczna 2 120 min.
Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 1 120 min.
Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 2 120 min.
Zadania optymalizacyjne 1 120 min.
Zadania optymalizacyjne 2 120 min.
Stereometria 1 120 min.
Stereometria 2 120 min.
Powtórzenie arkusze 1-6 120 min.
Powtórzenie Arkusze 7-12 120 min.
Powtórzenie Arkusze 13-18 120 min.
Powtórzenie Arkusze 19-24 120 min.

Terminy spotkań do wyboru:

Podziel się swoją opinią o kursie!


Zaloguj się, aby móc ocenić ten kurs.

Polecane książki w naszym sklepie

Aby dobrze zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym, trzeba poświęcić czas na przygotowanie się do egzaminu. Tylko to, co dzieje się na lekcjach, mimo że często pod koniec roku są to powtórki, to niestety zbyt mało. Średnia maturalna z matematyki na poziomie rozszerzonym rokrocznie oscyluje w okolicach 30%, co jest zdecydowanie za mało żeby dostać się na studia inżynierskie lub techniczne. Średnia moich kursantów to 80%, co możesz sam sprawdzić na moim fanpage „Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińskiego”. Matura rozszerzona wymaga, poza nauką teorii, przede wszystkim wiele praktyki, a więc - zadania. Jednakże zadania należy wiedzieć jak robić, ile robić i jakie robić. Dla poziomu rozszerzonego są one bardziej złożone niż na poziomie podstawowym, zakres materiału jest szerszy, dlatego przygotowanie do matury rozszerzonej powinno przebiegać też nieco inaczej i powinno być bardzo dobrze zaplanowane. Kurs video z matematyki rozszerzonej to wygodny sposób na powtórkę i droga do rzetelnego przygotowania do matury poziom rozszerzony. Są to nagrania z bardzo popularnego kursu online, który przeprowadzam corocznie o stałej porze.

Kurs maturalny matematyka rozszerzona video

Dlaczego warto wybrać ten kurs maturalny z matematyki? Powodów jest kilka. Po pierwsze, sama nauka w szkole to za mało. Wiedza bez ugruntowania, czyli regularnych powtórek i ćwiczeń ma tendencję do uciekania. Chodzi natomiast o to, aby zdobyte umiejętności pozwoliły uzyskać wysoki wynik na egzaminie. Aby było to możliwe, należy rozwiązywać zadania maturalne podzielone na działy (jak na moim kursie), rozwiązywać arkusze maturalne, a każde zadanie sprawdzać i upewniać się, że sposób jego rozwiązania jest poprawny. W trakcie rozwiązywania zadań często brakuje jednak wiedzy teoretycznej, która również jest potrzebna. Po drugie nagrania z tego kursu są świetnie zoptymalizowane- uczniowie często mówią, że podczas jednej 120-minutowej lekcji nauczyli się tyle ile podczas dwóch miesięcy nauki w szkole. Po trzecie możesz o wszystko pytać poprzez forum na mojej stronie internetowej. No i oczywiście do kursu są przeznaczone idealnie dobrane zadania domowe przygotowane z metodzie przeplatanej. Zadania domowe znajdują się w książce mojego autorstwa „Kurs maturalny”: https://szkolamaturzystow.pl/produkt/zbior-zadan-maturalnych-matematyka-rozszerzona Więcej o metodzie przeplatanej: https://szkolamaturzystow.pl/blog/1573825566-nauczanie-przeplatane-czyli-badz-jak-muhammad-ali W utrwaleniu wiedzy z matematyki bardzo pomaga mój kurs video do matury z matematyki rozszerzonej online w postaci filmów. Dlaczego akurat taka forma? Ponieważ nagrania są dostępne dla każdego ucznia przez cały czas. Można więc wrócić do wybranej lekcji, aby powtórzyć sobie dane zagadnienia i odnaleźć sposób na rozwiązanie zadań. Co więcej, kurs maturalny video - matematyka rozszerzona jest dostępny w dowolnej chwili. Oznacza to, że planowanie nauki staje się łatwiejsze. Można zacząć powtórki w wybranym miejscu i czasie, nie uzależniając się od narzuconych z góry terminów. Łatwo dopasować kurs do swojego planu dnia, tygodnia i utrzymywać regularność nauki. Kurs video do matury matematyka rozszerzona online to wygodny sposób na przygotowanie do matury. Może także posłużyć Ci w takcie roku szkolnego w przygotowaniach do sprawdzianów i kartkówek.

Kurs video matematyka rozszerzona

Mój kurs video z matematyki rozszerzonej porusza wszystkie tematy, które są wymagane, by zdać maturę. Wśród zagadnień omawianych na kursie znajduje się: funkcje, wartość bezwzględna, funkcja kwadratowa, wielomiany, funkcje wymierne, trygonometria, ciągi, granice, szeregi, zadania na dowodzenie (dowodzenie nierówności, dowodzenie podzielności, dowodzenie równości), logarytmy, funkcja potęgowa, planimetria (twierdzenie sinusów i cosinusów, okręgi wpisane w czworokąt, okręgi opisane na czworokącie, podobieństwo i przystawanie i inne), rachunek różniczkowy, geometria analityczna, kombinatoryka i prawdopodobieństwo (w tym prawdopodobieństwo warunkowe i prawdopodobieństwo całkowite), zadania optymalizacyjne z wykorzystaniem pochodnej (rachunku różniczkowego) oraz stereometria. Każdy film jest opracowany w optymalny sposób, tak żeby kursant miał możliwość zdać maturę rozszerzoną z matematyki nawet na 100% (tak jak wielu moich uczniów).

Kurs maturalny video z matematyki rozszerzonej

Kurs video do matury z matematyki rozszerzonej to nowoczesna forma kursu maturalnego przygotowującego do zadań na maturze rozszerzonej. Kursy maturalne przez internet pozwalają uczyć się w wybranym momencie, powtarzać zagadnienia bez limitów, wykonywać zadania do samodzielnego rozwiązania, jakie mogą pojawić się na maturze. Każda lekcja na kursie jest opracowana starannie i odbywa się całkowicie online. Kurs video do matury - matematyka rozszerzona - pozwala uporządkować wiedzę, aby nauczyć się wiele i uzyskać dobry wynik. Uczeń sam decyduje, ile godzin, minut, ile czasu poświęci na każdą część kursu. Dostępny jest także poziom podstawowy kursu online (https://szkolamaturzystow.pl/kurs/kurs-video-matematyka-podstawowa). Można także zakupić sobie dowolną lekcję spośród 30 jaką oferuje kurs.